Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 20:02, fungus 91 napisał:

Taki dziwny problem ...
http://img468.imageshack.us/img468/1253/startnwndd6.jpg
na zdjęciu wyrzej jest pokazane że mam oba dodatki ...
http://img515.imageshack.us/img515/8959/klasanwndt5.jpg a na tym zdjęciu pisze "Ten element
jest dostępny po zainstalowaniu Neverwinter Nights Hordy Podmroku ... tak samo jest z drugim
dodatkiem ...
Czy te dodatki sie osobno instaluje ? Przeszukałem płytke i nie znalazłem ich na płycie ...
co robić ???

nie masz dodatków:D o ile sie niemyle masz pewnie teraz extra klasyke tma niema dodatków a taki " bug" wystepuje wtedy kiedy updatniesz zwyczjanego nwn i wtedy ci pisze ze te dodatki śą Dostępne.. ale w sprzedazy:D wiec musisz je kupic ^^ tyle tylko ze w sklepie ich nie kupisz jedynie alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, słyszałem że od początku były problemy z kartami ati.
O tym nie slyszalem, ale stosowanie najnowszych sterow ATI do starej karty, jaka jest Radeon 9550 na pewno nie jest dobrym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:56, Solstheim napisał:

śą Dostępne.. ale w sprzedazy:D wiec musisz je kupic ^^ tyle tylko ze w sklepie ich nie kupisz
jedynie alegro

Dodam tylko, ze posty pracownikow CDP sugeruja, iz dodatki zostana wydane na nowo jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:56, Solstheim napisał:

> Taki dziwny problem ...
> http://img468.imageshack.us/img468/1253/startnwndd6.jpg
> na zdjęciu wyrzej jest pokazane że mam oba dodatki ...
> http://img515.imageshack.us/img515/8959/klasanwndt5.jpg a na tym zdjęciu pisze "Ten element

> jest dostępny po zainstalowaniu Neverwinter Nights Hordy Podmroku ... tak samo jest z
drugim
> dodatkiem ...
> Czy te dodatki sie osobno instaluje ? Przeszukałem płytke i nie znalazłem ich na płycie
...
> co robić ???
nie masz dodatków:D o ile sie niemyle masz pewnie teraz extra klasyke tma niema dodatków a
taki " bug" wystepuje wtedy kiedy updatniesz zwyczjanego nwn i wtedy ci pisze ze te dodatki
śą Dostępne.. ale w sprzedazy:D wiec musisz je kupic ^^ tyle tylko ze w sklepie ich nie kupisz
jedynie alegro



Kurde no :/ już myślałem że sobie pogram z dodatkiem a to ci psikus :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 20:56, Elwro napisał:

>, słyszałem że od początku były problemy z kartami ati.
O tym nie slyszalem, ale stosowanie najnowszych sterow ATI do starej karty, jaka jest Radeon
9550 na pewno nie jest dobrym rozwiazaniem.


no w innych grach się sprawdzają, problem w tym że na oryginalnych sterach z płyty od grafy jest to samo. "nowość" czy "starość" sterowników nie ma tu nic do rzeczy. czy ktoś gra jeszcze na tej karcie w NWN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob jak chcesz, ale ja naprawde mowie z doswiadczenia. Mialem Radeona dlugo i pamietam, jak musialem dopasowywac stery do roznych gierek. Stery z plyty masz pewnie za stare, z sieci za nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ukończyłem wczoraj ponownie Neverwinter Nights podstawke i wziąłem się za Shadows of Undrentide i musze powiedzieć, że ta kampania jest naprawde przyjemna! Ukończe jeszcze Hordes of the Underdark magiem i chyba jakimś złodziejaszkiem powróce do pierwszego ddoatku :-) Nie ma to jak mieć premierowe wydania gry i nie przejmowac się problemami ze znalezieniem tej gry w sklepach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do speców. Czy w Hordes od the Underdark przy magu 17 lvl (ukończyłem nim podstawke) opłaca mi się na starcie wziąśc dwóch najmeników od razu? Jeśli tak to jakich? Daelan bez warunkowo, a drugim kto powinien być? Tylko nie mówcie mi o Shawryn bo nie lubie jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz wziąść ale nie przywiązuj się do nich bo w drugim rozdziale i tak ich nie bedzie :) ja bym wzią jeszcze złodzieja do ekipy ale z samym Delanem też można sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:29, Agrah napisał:

możesz wziąść ale nie przywiązuj się do nich bo w drugim rozdziale i tak ich nie bedzie :)
ja bym wzią jeszcze złodzieja do ekipy ale z samym Delanem też można sobie poradzić


Powiem więcej, z samą sharwyn możesz sobie poradzić - choć polecam deekina ! Równy z niego gość, nie będziesz się z nim musiał również rozstawać do końca 2 rozdziału... do pomocy możesz wziąć Daelana i pójdzie jak po maśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie to to wiem, chodzi mi o to czy wogóle opłacalne jest takie zagranie :-)

Tak czy siak czekam na NWN2 gdzie będzie można mieć bodajże do 3 pomocników. Wtedy będe miał jakieś większe możliwości, a nie to co tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:21, IMPERATOR1990 napisał:

Komnata do przywołania Karlata jharega
co trzeba było zrobić żeby go przywołać ??


Jego sie nie przywołuje - on czeka na ciebie w innej komnacie.
Nazwa oznacza, że sam Karlat przywołuje tu różne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 13:21, IMPERATOR1990 napisał:

Komnata do przywołania Karlata jharega
co trzeba było zrobić żeby go przywołać ??

Karlata nie przyzwiesz, ale mozesz przyzwać Balora. W tym celu poczytaj stojące pod ścianami księgi i przeszukaj szafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 22:34, sir_amra napisał:

No ja też mam radka 9550 i mnie co jakis czas wykopuje do windowsa juz mnie krew zalewa. Jakies
propozycje co z tym zrobic?

Mocno zjechać w dół w opcjach graficznych. Ja mam radka 9600 i po ograniczeniu wodotrysków NWN chodzi u mnie stabilnie. Dawniej zdarzało mi się wylatywać do win w trakcie gry dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:13, jadam napisał:

> No ja też mam radka 9550 i mnie co jakis czas wykopuje do windowsa juz mnie krew zalewa.
Jakies
> propozycje co z tym zrobic?
Mocno zjechać w dół w opcjach graficznych. Ja mam radka 9600 i po ograniczeniu wodotrysków
NWN chodzi u mnie stabilnie. Dawniej zdarzało mi się wylatywać do win w trakcie gry dość często.


z tym, że ta gra na max detalach wygląda biednie. ale mój problem polega tylko na tym, że nie ma tych refleksów na wodzie, a niska wydajność występuje tylko jak włączę AA (chociaż nie wiem co będzie jak będzie jakaś większa zadyma). Mam nadzieję, że w pełnej, zupdate''owanej wersji będzie ok (jutro ide kupić). Życzcie mi szczęścia;P
a czy posiadacze jakichś słabych nvidii nie mają żadnych problemów?? bo kiedyś miałem GF4MX440, i pożyczył mi kumpel NWN (ale wtedy mi gra nie podeszła) ale nie pamiętam żeby były jakies problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować