Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Coś czytałem na pewnej stronie ze 29 pażdziernika czy któregoś nie pamietam dokładnie wychodzi diamond edition... Bedzie zawieralo wersje podstawowa i 2 dodatki wraz z jakimiś bonusami niestety nie wiem ile bedzie kosztowac mam nadzieje ze jakies 60zł....Ale ważne że będą w sprzedaży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:57, NFSU2.00 napisał:

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić oby dwa dodatki do NwN, ale nie w serii kolekcjonerskiej?

w skl;epie jest 1% szansy ze znajdziesz zafoliowana wersje(lub nawet mniej) pozostaje allegro lub poczekac bo mozliwe ze cdp wyda reedycje dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:27, xnts napisał:

To moze inne pytanie - czy na polska wersje CDP mozna instalowac angielskie dodatki?

dzieki,
L.

nie jestem pewny w 100% ale Tak wiem ze kilka angielskich mialem zainstalowanych ofc bedom one po angielsku w ostatecznosci moga zmienic kilka napisów w nwn na angielski ale watpie bo to nie morrowind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągałem różne moduły i nie było problemu informacje wyświetlały się poprawnie. Nawet przedmioty były opisane po polsku. Jedyne co się zmieniło to dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 19:27, xnts napisał:

To moze inne pytanie - czy na polska wersje CDP mozna instalowac angielskie dodatki?


Raczej nie-z tego co wiem nawet po zmianie pliku tlk gra w rejestrze jest nadal eng tak że dodatek widzi niekompatybilność języków. Podobnie jest z łatami; nawet gdyby się dało jakoś to gra nie chodziła by idealnie-napewno jakieś crashe by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na etapie "droga do twierdzy Helma" i zniknęły mi wszystkie przedmioty związane z pobytem w Neverwinter. Czy to znaczy, że już tam nie wrócę? Bo w takim razie przepadła mi "opowieść Toma" i jakieś zadanie - tylko nie wiem, jakie - związane ze srebrnym pierścieniem, na którym wygrawerowany był herb z orłem.
Poza tym uzbierałam trochę staffu do obróbki - jakiś topór dwuręczny, tudzież podwójny miecz - który składuję sobie w beczce obok kuźni... to też przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, NWN ma dość niezwykłe podejście do tematu kolejnych rozdziałów... powiedzmy że brzmi ono "było-minęło"... O_o

poza tym dlatego warto często sejwy robić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 10:25, KHRoN napisał:

... powiedzmy że brzmi ono "było-minęło"... O_o

... poza tym dlatego warto często sejwy robić ;]

Na szczęście sejwy robię dość często, tak że mam taki "sprzed" rytuału... tyle tylko, że nie lubię się cofać... ale trudno :D
Poza tym, jak już mówiłam, mam trochę sprzętu do udoskonalenie, tylko brakuje mi pozostałych składników. I teraz - czy poza Neverwinter jest gdzieś podobna kuźnia? Albo - czy można u kogoś dostać np: diamenty? Bo znalazłam raptem jeden, a - dajmy na to - jakiegoś "kawałka drzewa" czy czegoś podobnego, to moje piękne oczy w ogóle nie widziały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze w kazdym rozdziale jest cos w rodzaju kuzni... skoro nie zniknely, skladniki nie powinny sie zmarnowac.

Hehe, po chyba 2 latach postanowilem wreszcie skonczyc Shadows of Undrentide i jestem pozytywnie zaskoczony... I rozdzial i interludium maja chyba wiecej RPGowej "tresci" od calej kampanii z podstawki. Brakuje mi tylko HotU, bym mogl pograc po multi... Jesli w NWN2 rzeczywiscie multi nie wypali (nadal chyba nie jest pewne, czy w ogole bedzie klient mistrza gry - zabrali sie za niego dopiero po E3), to pewnie niektore swiaty zostana przy NWN1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 11:23, Łukol napisał:

I teraz - czy poza Neverwinter jest gdzieś podobna kuźnia?


głowy nie dam sobie obciąć bo nie pamiętam, ale mam wrażenie że chyba nie... O_o

---

@Elwro

Dnia 06.09.2006 o 11:23, Łukol napisał:

I rozdzial i interludium maja chyba wiecej RPGowej "tresci" od calej kampanii z podstawki.


nie jest tajemnicą, że robiąc kampanię podstawi twórcy prawie w ogóle nie wiedzieli na co ich własny engine stać...

w efekcie czego już po kwartale "fanowskie dodatki" przewyższały oryginalną kampanię pod każdym względem (fabuły, klimatu, pomysłu i wykonania, od strony technicznej)... ja już pamiętam tylko serię przeniesionych do NWN kampanii D&D ;] ale były także doskonałe mody w 100% zaprojektowane i wykonane przez "szarych ludzi" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KHRoN
W "fanowskie" mody gralem i to dlugo - tylko dlatego mam nadal zainstalowane NWN. Oczywiscie, ze niektore mody (jak chocby Diabeł w Kamieniu czy mody Adama Millera) prezentuja bardzo wysoki poziom. Po prostu jestem pozytywnie zaskoczony dobra jakoscia oficjalnej kampanii w SoU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:20, Łukol napisał:

A czy w SoU można zagrać w każdym momencie gry, czy trzeba zaczynać grę od początku?

Co masz na mysli? Wydaje mi sie, ze to jest niezalezna fabula... zaczalem chyba z nowa, pierwszolevelowa postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 13:31, Elwro napisał:

Co masz na mysli?


Chodzi mi o to, czy SoU ma się do NWN jak Opowieści z Wybrzeża Mieczy do BG ( czyli, że w każdym momencie gry możesz zaliczyć dodatkowe misje ), czy też ma się tak, jak NToSC do BG ( czyli, że musisz zacząć grę od początku, bo na każdym kroku spotykasz nowe wątki, nowe postacie, bez których nie wypełnisz dodatkowych misji ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 14:09, Łukol napisał:

Chodzi mi o to, czy SoU ma się do NWN jak Opowieści z Wybrzeża Mieczy do BG ( czyli, że w każdym
momencie gry możesz zaliczyć dodatkowe misje ), czy też ma się tak, jak NToSC do BG ( czyli,
że musisz zacząć grę od początku, bo na każdym kroku spotykasz nowe wątki, nowe postacie, bez
których nie wypełnisz dodatkowych misji ).

Ani tak, ani tak. To oddzielna opowiesc, ktora mozesz zaczac nowa postacia. Poki co nie zauwazylem zwiazku z fabula z podstawki - moze ci, ktorzy juz SoU ukonczyli, sie wypowiedza.
To po prostu nowa gra - tylko ze np. gdy juz zainstalujesz SoU masz takze w podstawowej kampanii dostep do prestizowych klas postaci etc.
Na Twoim miejscu nie przejmowalbym sie i gral dalej w podstawke - dodatki maja zdaje sie szanse wyjsc w reedycji jeszcze w tym roku.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować