Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Podstawki? Zdecydowanie zbyt dlugo. Na moje oko trwa to chyba gdzies tyle, co ukonczenie Gothica 2, albo moze i dluzej. Tylko tresci o wiele mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 12:39, Monastor napisał:

Mam pytanie... Ile czasu zajmuje tak mniej więcej przejście NWN... samej podstawki... podstawki
z jednym dodatkiem... podstawki z obydwoma dodatkami
????


to zależy czy umiesz grać czy nie a tak poważnie nikt takiego czasu nie określił to znaczy że
przechodzisz tyle czasu ile chcesz jeśli naprzykład interesuje cię zrobienie wszystkich questów pobocznych
będziesz gral dłużej jesli sam głowny myslę ze kilka godzine mniej.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie na zachodzie mają NWN Platinum, Diamond edition, ze wszystkimi dodatkami i premium modules. CZEMU CDP nie może wydać czegoś takiego w polskiej wersji? I czy w ogóle jest szansa na wydanie dodatków przed premierą NWN2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 13:38, tymuś napisał:

ludzie na zachodzie mają NWN Platinum, Diamond edition, ze wszystkimi dodatkami i premium modules.
CZEMU CDP nie może wydać czegoś takiego w polskiej wersji? I czy w ogóle jest szansa na wydanie
dodatków przed premierą NWN2??


nie wydaje mi się że cd-project bylo bym tym zainteresowane...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 13:42, SoulShot napisał:

nie wydaje mi się że cd-project bylo bym tym zainteresowane...

pozdrawiam



to po jakiego grzyba mi podstawka NWN z klasyki? przecież sama podstawkę to sobie mogę wsadzić. na multi nie pogram, a kampania jest banalna i nudna, najbardziej liczylem ze sobie pogram po sieci no i w hordy podmroku.
a tu lipa. niby cos tam "pracują nad tym", ale na razie nikt sie nie odzywa, w planie wydawniczym nic nie ma. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 13:38, tymuś napisał:

ludzie na zachodzie mają NWN Platinum, Diamond edition, ze wszystkimi dodatkami i premium modules.
CZEMU CDP nie może wydać czegoś takiego w polskiej wersji? I czy w ogóle jest szansa na wydanie
dodatków przed premierą NWN2??

No , ale i ceny tych wydań też są zachodnie.Ostatnio widziałem wydanie Icewind Dale I + II z jakimiś dodatkami za 39,99 $.Ciekawe ilu u nas chętnych znalazłoby się na te gry za 120 zł.Niestety , ale siła nabywcza polskiego gracza , w porównaniu z tym z zachodu , jest dość mizerna , więc i oferta jest uboższa.Ja chętnie kupiłbym NWN w jakiejś super wersji , ale ciekawe , czy znalazłoby się odpowiednio wiele tysięcy graczy , żeby projekt miał sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 13:59, KrzychW napisał:

No , ale i ceny tych wydań też są zachodnie.Ostatnio widziałem wydanie Icewind Dale I + II
z jakimiś dodatkami za 39,99 $.Ciekawe ilu u nas chętnych znalazłoby się na te gry za 120 zł.Niestety
, ale siła nabywcza polskiego gracza , w porównaniu z tym z zachodu , jest dość mizerna , więc
i oferta jest uboższa.Ja chętnie kupiłbym NWN w jakiejś super wersji , ale ciekawe , czy znalazłoby
się odpowiednio wiele tysięcy graczy , żeby projekt miał sens.


ale nasze gry sa tanie bo są zlokalizowane (czyt. warte cokolwiek tylko dla polaków), więc nie tu leży problem. jak widać da się wydać NWN za 5 euro, więc czemu nie można wydać dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 13:55, tymuś napisał:

to po jakiego grzyba mi podstawka NWN z klasyki? przecież sama podstawkę to sobie mogę wsadzić.
na multi nie pogram, a kampania jest banalna i nudna, najbardziej liczylem ze sobie pogram
po sieci no i w hordy podmroku.
a tu lipa. niby cos tam "pracują nad tym", ale na razie nikt sie nie odzywa, w planie wydawniczym
nic nie ma. ech..


nie wiem po jakiego grzyba ci podstawka" ale jak widac nic na to nie poradzisz....
taka jest oferta wydawnicza cd-project i tyle...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem nie leży w tym że CDP nie chce ich wydać tylko jeszcze nie ma podpisanej umowy z Atari na ich dystrybucje z tego co wiem ( a moge się mylić bo ostatnio nie bardzo się interesuje newsami o NWN1) umowa jaką mają obecnie obejmuje NWN1 podstawke i NWN2 (jak coś namieszałem niech mnie ktoś poprawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 18:18, Agrah napisał:

problem nie leży w tym że CDP nie chce ich wydać tylko jeszcze nie ma podpisanej umowy z Atari
na ich dystrybucje z tego co wiem ( a moge się mylić bo ostatnio nie bardzo się interesuje
newsami o NWN1) umowa jaką mają obecnie obejmuje NWN1 podstawke i NWN2 (jak coś namieszałem
niech mnie ktoś poprawi)

no ale w którymś wątku o NXK lub EG, ktoś z CDP, bodajże migem, zapewniał że pracują tylko nad "sposobem wydania tych dodatków" lub cos takiego, w każdym razie chodziło mniej więcej o to, że wydanie ich jest kwestią niedługiego czasu. tymczasem lipa. naprawdę sama podstawka w chwili obecnej prawie do niczego się nie nadaje, nawet większośc fajnych modów wymaga SoU i HotU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2006 o 16:36, SoulShot napisał:

nie wiem po jakiego grzyba ci podstawka" ale jak widac nic na to nie poradzisz....
taka jest oferta wydawnicza cd-project i tyle...


Po pierwsze to nie jest firma "cd-project" tylko CD Projekt. Po drugie wydanie gry z dodatkami wiaze sie ze sporymi wydatkami. Po trzecie pracownicy tej firmy juz zapowiedzieli, ze pracuja nad sposobem, zeby graczom udostepnic te dodatki tak zeby i wilk byl syty i owca cała. Pozostaje troche cierpliwie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:15, Wojman napisał:


> nie wiem po jakiego grzyba ci podstawka" ale jak widac nic na to nie poradzisz....
> taka jest oferta wydawnicza cd-project i tyle...

Po pierwsze to nie jest firma "cd-project" tylko CD Projekt. Po drugie wydanie gry z dodatkami
wiaze sie ze sporymi wydatkami. Po trzecie pracownicy tej firmy juz zapowiedzieli, ze pracuja
nad sposobem, zeby graczom udostepnic te dodatki tak zeby i wilk byl syty i owca cała. Pozostaje
troche cierpliwie poczekac.


poczekamy zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:45, SoulShot napisał:

Ludzie co sądzicie na temat płaszczy dodanych w wersji 1.68 fajny bajer czy totalna klapa?


Jeśli to nie tajemnica, to gdzie można znależć ten patch? Byłbym bardzo wdzięczny za informacje :) I czy to jest wersja zgodna z polskojęzycznym NWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:50, Napek napisał:

> Ludzie co sądzicie na temat płaszczy dodanych w wersji 1.68 fajny bajer czy totalna klapa?


Jeśli to nie tajemnica, to gdzie można znależć ten patch? Byłbym bardzo wdzięczny za informacje
:) I czy to jest wersja zgodna z polskojęzycznym NWN?

nie wersji Pl jeszcze nie ma ale widziałem screeny z wersji angielskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 10:32, Napek napisał:

> tu są zobacz sobie
> http://www.1000lecie.pl/~rasiu/sprzynwn/viewtopic.php?p=32031#32031

Na stojącej postaci wygląda fajnie. Jedyne czego się boję, to jak taki płaszcz będzie się zachowywał
w ruchu...


właśnie...chyba będzie przenikał elementy gry i postaci jak to zykle bywa..ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o dodatkach. Na znanej i lubianej przez wszystkich stronie nwnvault ukazał się do pobrania nowy premium module "Darkness over Daggerford": http://nwvault.ign.com/View.php?view=modules.Detail&id=5122
Najlepsze jest to iż jest całkowicie bezpłatny. :P Swoją drogą CDP mogło by sprawić bardzo miłą niespodziankę naszym graczom spolszczając ten mod, ala kompanię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować