Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2006 o 09:50, Napek napisał:

> Ludzie co sądzicie na temat płaszczy dodanych w wersji 1.68 fajny bajer czy totalna klapa?


Jeśli to nie tajemnica, to gdzie można znależć ten patch? Byłbym bardzo wdzięczny za informacje
:) I czy to jest wersja zgodna z polskojęzycznym NWN?


Te płaszcze są super. BioWare się postarało :D Szkoda, że ich wcześniej nie zrobili tak jak są teraz, ale co tam ważne, że są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:22, nico5 napisał:

> > Ludzie co sądzicie na temat płaszczy dodanych w wersji 1.68 fajny bajer czy totalna
klapa?
>
>
> Jeśli to nie tajemnica, to gdzie można znależć ten patch? Byłbym bardzo wdzięczny za informacje

> :) I czy to jest wersja zgodna z polskojęzycznym NWN?

Te płaszcze są super. BioWare się postarało :D Szkoda, że ich wcześniej nie zrobili tak jak
są teraz, ale co tam ważne, że są :P



Czy ja wiem dla mnie te płaszcze to lipa...mi się ie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:33, SoulShot napisał:

> > > Ludzie co sądzicie na temat płaszczy dodanych w wersji 1.68 fajny bajer czy
totalna
> klapa?
> >
> >
> > Jeśli to nie tajemnica, to gdzie można znależć ten patch? Byłbym bardzo wdzięczny
za informacje
>
> > :) I czy to jest wersja zgodna z polskojęzycznym NWN?
>
> Te płaszcze są super. BioWare się postarało :D Szkoda, że ich wcześniej nie zrobili tak
jak
> są teraz, ale co tam ważne, że są :P
>


Czy ja wiem dla mnie te płaszcze to lipa...mi się ie podobają


Każdy z nas ma inny gust. Mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy da się jakoś zrobić żeby płaszcze w NWN byly nie widzialne tak jak było przed aktualizacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:45, SoulShot napisał:

Witam mam pytanie czy da się jakoś zrobić żeby płaszcze w NWN byly nie widzialne tak jak było
przed aktualizacją


A co z nimi jest nie tak, że zdecydowałeś się je wyłączyć?? Ja jeszcze nie aktualizowałem... Jeśli możesz, zrób kilka zrzutów biegnącej postaci z takim płaszczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:45, SoulShot napisał:

Witam mam pytanie czy da się jakoś zrobić żeby płaszcze w NWN byly nie widzialne tak jak było
przed aktualizacją


Da się. Jak Ci się nie podoba to przeinstaluj grę całą od nowa i aktualizuj do patcha 1.67 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:48, Napek napisał:

> Witam mam pytanie czy da się jakoś zrobić żeby płaszcze w NWN byly nie widzialne tak jak
było
> przed aktualizacją

A co z nimi jest nie tak, że zdecydowałeś się je wyłączyć?? Ja jeszcze nie aktualizowałem...
Jeśli możesz, zrób kilka zrzutów biegnącej postaci z takim płaszczem :)

Patrz nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:02, nico5 napisał:

Może dla Ciebie nic ciekawego. Pewno dlatego, że nie możesz grać na polskich serwerach :D


Czemu nie mogę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:05, SoulShot napisał:

> Może dla Ciebie nic ciekawego. Pewno dlatego, że nie możesz grać na polskich serwerach
:D

Czemu nie mogę...?


bo one nie aktualizowały jeszcze do tej łaty. Mają cały czas na 1.67 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:06, nico5 napisał:

> > Może dla Ciebie nic ciekawego. Pewno dlatego, że nie możesz grać na polskich serwerach

> :D
>
> Czemu nie mogę...?
>

bo one nie aktualizowały jeszcze do tej łaty. Mają cały czas na 1.67 :P


eee tam Polski czy nie polski server wszystko mi jedno ..aby dobrze sie grało...to wszystko a co do płaszczów dla mnie to zbędny bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wspomniałem wcześniej. Jeśli chcesz widzieć swoje postacie tak jak miałeś wcześniej bez płaszczów to musisz od nowa przeinstalować grę i aktualizować do łaty 1.67 :) Niestety nasi jeszcze nie wydali łaty powrotnej i pewno tego już nie zrobią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:10, nico5 napisał:

jak wspomniałem wcześniej. Jeśli chcesz widzieć swoje postacie tak jak miałeś wcześniej bez
płaszczów to musisz od nowa przeinstalować grę i aktualizować do łaty 1.67 :) Niestety nasi
jeszcze nie wydali łaty powrotnej i pewno tego już nie zrobią :P


Napewno jest inny sposób a zresztą jeśli cofne latę to nie będe mógł grać na sieci..a z drugiej strone gra z tymi płaszczami jeszcze bardziej mnie zniechęca...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będziesz mógł grać na sieci? Czytaj uważnie! Nasze serwery są na łacie 1.67 Więc na nich będziesz mógł spokojnie grać. Pewno jeszcze parę zagranicznych też by się znalazło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:14, nico5 napisał:

Jak to nie będziesz mógł grać na sieci? Czytaj uważnie! Nasze serwery są na łacie 1.67 Więc
na nich będziesz mógł spokojnie grać. Pewno jeszcze parę zagranicznych też by się znalazło
:P


Parę to znaczy prawie rzaden...tak na moje ok to jest ich góra 30 biorąc pod uwagę wszystkie typy gry:{akcja, arena} itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:15, SoulShot napisał:

> Jak to nie będziesz mógł grać na sieci? Czytaj uważnie! Nasze serwery są na łacie 1.67
Więc
> na nich będziesz mógł spokojnie grać. Pewno jeszcze parę zagranicznych też by się znalazło

> :P

Parę to znaczy prawie rzaden...tak na moje ok to jest ich góra 30 biorąc pod uwagę wszystkie
typy gry:{akcja, arena} itp.


cóż... coś za coś. Jak nie chcesz tych płaszczy z 1.68 to musisz zrobić tak jak podałem. Jest może jeszcze inna możliwość. Zobacz w katalogu "override" czy masz plik cloakmodel.2da Jeśli tak to go usuń. Może nie będzie wtedy widać tych płaszczyków, ale jeśli nie masz to pozostaje Ci zrobić tak jak pisałem wcześniej. Sam tego nie sprawdzałem więc nie wiem czy to zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam pewien problem z nevervinter nights otóz kiedyś pożyczyłem te gre od kumpla i niebyło żadnych lagów. Po pewnym czasie zobaczyłem te gre w sklepie. Kupiłem ją. Instaluje i zaczynam grać atu takie lagi ze grać nie idzie.Od czasu gdzy pożyczyłem gre od kumpla zmieniłem windowsa z 98 na XP. Mój sprzet to:
PROCEK: AMD DURON 1001 mhz
WINDOWS: XP
RAM: 128 MB
KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce 2 64Mb
A więc komp spełnia wymagania gry. Prosze o pomoc! Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety to chyba jest wina tego że zmieniłeś system operacyjny, XP-ek jest o wiele bardziej zasobo-rzerny niż 98 a ty masz tylko 128mb ramu, więc chyba bez zmiany sprzętu lub windowsa nie uwolnisz się od lagów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek-93, jeśli chodzi o Windowsa XP to bym na twoim miejscu nie zmieniał znowu na Win 98, bo tamten ma sporo dziur. Już lepiej zwiększ RAM''y. Ja u siebie zwiększyłem i już takich lagów strasznych nie mam jak kiedyś. Niestety na naszych polskich serwerach będą praktycznie zawsze jakieś tam lagi, bo większość z nich ma między innymi mało RAM''u, ale wystarczy, że wejdziesz na jakieś amerykańskie i odczujesz bardzo dużą różnicę w grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować