Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2008 o 10:41, Lord Andre 1 napisał:

Ja też miałem Daelana dopuki mi nie umarł chyba jakiś bug. Już nie mogłem go przywrócić
do życia.
A z niziołkiem nie jest wcale tak trudno jak się wydaje.


Fajnie twoja postać wygląda fajną broń masz na miałem na końcu gry jakąś płonąca siekierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 10:41, Lord Andre 1 napisał:

Ja też miałem Daelana dopuki mi nie umarł chyba jakiś bug. Już nie mogłem go przywrócić
do życia.
A z niziołkiem nie jest wcale tak trudno jak się wydaje.


Wiem, szczególnie, że Tomi to pierwszy towarzysz, którego możemy wziąć. Oprócz Pawła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 10:44, Lord Andre 1 napisał:

Ja mam właśnie 14 lvl nie czy mało czy duzo ale jakoś daje sobie rade i nie jest tak
źle.


to chyba nie zrobiłeś kilku questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 10:45, Pawlo09 napisał:

> Ja mam właśnie 14 lvl nie czy mało czy duzo ale jakoś daje sobie rade i nie jest
tak
> źle.

to chyba nie zrobiłeś kilku questów.


Może ściągnij jakiś poradnik, żeby sprawdzić czy wszystkie questy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 10:47, Tomicha napisał:

> > Ja mam właśnie 14 lvl nie czy mało czy duzo ale jakoś daje sobie rade i nie
jest
> tak
> > źle.
>
> to chyba nie zrobiłeś kilku questów.
>

Może ściągnij jakiś poradnik, żeby sprawdzić czy wszystkie questy masz.


czemu edytujesz mój post zamiast Lord Andre 1 a poradnik mu już chyba nic nie pomoże skoro jest na końcu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie wreszcie zabiłem tą "suke" ale aż wstyd się przyznać bo nie zrobiłem tego ja tylko mój chowaniec to on zadał kilka ostatnich ciosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku SoU, jestem przy misji, gdzie mam zabić Nieumarłego Kapłana i próbuję zdobyć broń przodka zleceniodawcy(imię wypadło mi z pamięci, wiem tylko, że jest Bedinem). Pokonałem Gargulce z grobowca, ale nie wiem, co mam teraz zrobić... zauważyłem tylko, że sztandary zaczęły świecić, ale nie wiem, co mam jeszcze zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę , że Lord Andre ma za towarzysza mnicha Grimgnawa / przeczytajcie opis: mały/krasnolud/, bez broni, jest szybki i walczy rękami i nogami - wypisz, wymaluj mnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:29, Akeno napisał:

W dodatku SoU, jestem przy misji, gdzie mam zabić Nieumarłego Kapłana i próbuję zdobyć
broń przodka zleceniodawcy(imię wypadło mi z pamięci, wiem tylko, że jest Bedinem). Pokonałem
Gargulce z grobowca, ale nie wiem, co mam teraz zrobić... zauważyłem tylko, że sztandary
zaczęły świecić, ale nie wiem, co mam jeszcze zrobić...

Dawno już grałam w ten dodatek, ale chyba tam trzeba ułożyć na posadzce X z kamieni runicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:29, Akeno napisał:

W dodatku SoU, jestem przy misji, gdzie mam zabić Nieumarłego Kapłana i próbuję zdobyć
broń przodka zleceniodawcy(imię wypadło mi z pamięci, wiem tylko, że jest Bedinem). Pokonałem
Gargulce z grobowca, ale nie wiem, co mam teraz zrobić... zauważyłem tylko, że sztandary
zaczęły świecić, ale nie wiem, co mam jeszcze zrobić...

z kamieni ustawić x a brakującego kamienia zastąpić sobą (stanąć na brakującym polu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry ze tak wybijam z tematu ale znowu mam faze na nwn totez instalnalem sobie diamentowa edycje ale nie mam obrazu w menu (interka dzialaja zeby nie bylo). zastanawiam sie czy nie chodzi o sterowniki grafiki (geforce 8600 gt) bo w wakacje kompa zmienialem i pierwszy raz wlaczalem nwn. jak macie jakies pomysly to piszcie. thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 20:21, maniek515 napisał:

sry ze tak wybijam z tematu ale znowu mam faze na nwn totez instalnalem sobie diamentowa
edycje ale nie mam obrazu w menu (interka dzialaja zeby nie bylo). zastanawiam sie czy
nie chodzi o sterowniki grafiki (geforce 8600 gt) bo w wakacje kompa zmienialem i pierwszy
raz wlaczalem nwn. jak macie jakies pomysly to piszcie. thx

Tak, to sterowniki. Cała seriia sterów nvidii miała problem z menu neverwintera, ale już sobie poradzili więc najnowsze (ew można i starsze, jak będą wystarczająco stare to tez sobie poradzą załatwią sprawę) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wina sterowników ale teraz mam kolejny problem. Strasznie zarywa giera i nie wiem czy to przez złe ustawienia, czy przez samą kartę. Some ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:53, maniek515 napisał:

faktycznie wina sterowników ale teraz mam kolejny problem. Strasznie zarywa giera i nie
wiem czy to przez złe ustawienia, czy przez samą kartę. Some ideas?


Raczej ustawienia. NWN jest dobrze zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:53, maniek515 napisał:

faktycznie wina sterowników ale teraz mam kolejny problem. Strasznie zarywa giera i nie
wiem czy to przez złe ustawienia, czy przez samą kartę. Some ideas?

Spróbuj w zaawansowanych ustawieniach dźwiękowych gry dostawcę zmienić z Hardware na Software.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombinowałem już chyba ze wszystkimi wariantami konfiguracji karty graficznej i lipa. Zmiana w opcjach dźwiękowych też nie pomogła. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi a teraz działa tak strasznie, że mi się grać odechciewa :/ Może ktoś grał ostatnio w NWN na jakiejś nowszej grafie i miał podobny kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go oddać gościowi w karczmie w tym głównym jakby miescie tam gdzie zaczynaliśmy chyba studnia Bouryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować