Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Jako mag najlepiej zatrudnij Dealana ( najemnik - wojownik ) niech on atakuje ,a Ty z drugiej linii rzucaj zaklęcia ;-)
Poszukaj dzielnicy w której, łatwiej Ci pójdzie bo poziom w nich jest zróżnicowany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej chodzić w kolejnośći sugerowanej przez Airbeth, czyli najpierw więzienie. bo ta tamte rejony jesteś jeszcze zwyczajnie za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca sięn kupić dodatek Kingsmaker w tej promocji po 10 zł?? Mam NWN z dodatkami, podoba mi się a chciałbym jeszcze trochę pograć. Poradzicie mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:12, MasterHeroes napisał:

Czy opłaca sięn kupić dodatek Kingsmaker w tej promocji po 10 zł?? Mam NWN z dodatkami,
podoba mi się a chciałbym jeszcze trochę pograć. Poradzicie mi??

10 zł to tak małe pieniądze opłaca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:12, MasterHeroes napisał:

Czy opłaca sięn kupić dodatek Kingsmaker w tej promocji po 10 zł?? Mam NWN z dodatkami,
podoba mi się a chciałbym jeszcze trochę pograć. Poradzicie mi??


Za 10 zł dostaniesz następną dawkę przygód przygotowaną przez speców z BioWare!!!Pewnie że się opłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:12, MasterHeroes napisał:

Czy opłaca sięn kupić dodatek Kingsmaker w tej promocji po 10 zł?? Mam NWN z dodatkami,
podoba mi się a chciałbym jeszcze trochę pograć. Poradzicie mi??


Pewnie jeszcze za 10zł to się bardzo opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kupiłem sobie neverwinter nights 1 + te dwa dodatki zainstalowałem , właczam gre ide filmiki idzie chyba ostatni i potem mam czarny ekren i po nacisnieciu esc wywala do windowsa ma ktoś jakiś pomysł??co za tym fantem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:03, nightfaler napisał:

no właśnie kupiłem sobie neverwinter nights 1 + te dwa dodatki zainstalowałem , właczam
gre ide filmiki idzie chyba ostatni i potem mam czarny ekren i po nacisnieciu esc wywala
do windowsa ma ktoś jakiś pomysł??co za tym fantem

Ściągnij nowe sterowniki do karty graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:17, maniek515 napisał:

> no właśnie kupiłem sobie neverwinter nights 1 + te dwa dodatki zainstalowałem ,
właczam
> gre ide filmiki idzie chyba ostatni i potem mam czarny ekren i po nacisnieciu esc
wywala
> do windowsa ma ktoś jakiś pomysł??co za tym fantem
Ściągnij nowe sterowniki do karty graficznej


kurde tego sie właśnie bałem.......... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:03, nightfaler napisał:

no właśnie kupiłem sobie neverwinter nights 1 + te dwa dodatki zainstalowałem , właczam
gre ide filmiki idzie chyba ostatni i potem mam czarny ekren i po nacisnieciu esc wywala
do windowsa ma ktoś jakiś pomysł??co za tym fantem zrobić

pewnie masz kartę nvidii? cała seria sterowników do nich nie działała z neverwinterem. pomogą najnowsze, albo stare (nie pamiętam jak stare), ale sądząć po twoim poście najnowszych raczej nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał tutaj ktoś już w Neverwinter Nights na karcie GeForce z serii 9xxx? Jeśli tak to działa gra bez problemów? Mam nadzieje, że sobie w to pogram. Szkoda by było gdyby było inaczej, bo w przeciwnym wypadku karta chyba pójdzie jednak do wymiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:13, dave03 napisał:

Czy grał tutaj ktoś już w Neverwinter Nights na karcie GeForce z serii 9xxx? Jeśli tak
to działa gra bez problemów? Mam nadzieje, że sobie w to pogram. Szkoda by było gdyby
było inaczej, bo w przeciwnym wypadku karta chyba pójdzie jednak do wymiany :P

na seri 8xxx działają ale na 9xxx nie wiem a jak chcesz to sie zaminic mozemy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:19, nightfaler napisał:

na seri 8xxx działają ale na 9xxx nie wiem a jak chcesz to sie zaminic mozemy heheh


Hehe, no jak masz jakiegoś GeForce''a 8800GTS to czemu nie. Mogę się zamienić :P W końcu moja karta to tylko GF 9600GT. Tak przy okazji na jakich sterach NWN działa Ci poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel właśnie gra w Nevera człowiekiem, barbarzyńcą z kilkoma levelami czempiona torma. Ma 22 siły plus przedmioty które powinny mu podnieśc siłe o 14( pas+8, Rękawice +2, Amulet+4), jednak po założeniu tych przedmiotów siłę ma na poziomie 34 czyli 2 punkty za mało. Czy w neverze jest jakieś ograniczenie co do statystyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:57, darkwind21 napisał:

Kumpel właśnie gra w Nevera człowiekiem, barbarzyńcą z kilkoma levelami czempiona torma.
Ma 22 siły plus przedmioty które powinny mu podnieśc siłe o 14( pas+8, Rękawice +2, Amulet+4),
jednak po założeniu tych przedmiotów siłę ma na poziomie 34 czyli 2 punkty za mało. Czy
w neverze jest jakieś ograniczenie co do statystyk?


Tak, maksymalnie można podnieść jedną statystykę przedmiotami, czarami i wszelkimi innymi bonusami o 12.
Na epickich poziomach jako atut można wybrać wzmocnienie danej cechy o 1, które nie wlicza się do tego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 00:12, skaybay napisał:

> Kumpel właśnie gra w Nevera człowiekiem, barbarzyńcą z kilkoma levelami czempiona
torma.
> Ma 22 siły plus przedmioty które powinny mu podnieśc siłe o 14( pas+8, Rękawice
+2, Amulet+4),
> jednak po założeniu tych przedmiotów siłę ma na poziomie 34 czyli 2 punkty za mało.
Czy
> w neverze jest jakieś ograniczenie co do statystyk?

Tak, maksymalnie można podnieść jedną statystykę przedmiotami, czarami i wszelkimi innymi
bonusami o 12.
Na epickich poziomach jako atut można wybrać wzmocnienie danej cechy o 1, które nie wlicza
się do tego ograniczenia.



O dzięki oto mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:17, dave03 napisał:

> na seri 8xxx działają ale na 9xxx nie wiem a jak chcesz to sie zaminic mozemy heheh


Hehe, no jak masz jakiegoś GeForce''a 8800GTS to czemu nie. Mogę się zamienić :P W końcu
moja karta to tylko GF 9600GT. Tak przy okazji na jakich sterach NWN działa Ci poprawnie?


he szkoda ja mam geforca 8600gt heheh stery mam najnowsze se strony producenta bodajże z numerkiem 169.X i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:33, MasterHeroes napisał:

Które wydanie gry NWN2 jest lepsze?? Premierowe czy Platynowa Kolekcja?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=5638

Platyna teoretycznie powinna być spatchowana do najnowszej wersji, dodatkowo jeśli mnie pamięć nie myli na płycie jest moduł "Wyspa Piratów", oraz patch poprawiający lokalizacje. Jeśli nie chce Ci się ściągać kilkuset megabajtów, a zależy Ci na w/w dodatkach, oraz nie przeszkadza Ci pudełko z platyny, nie sądzę aby to był zły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować