Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 22:54, kavior15 napisał:


>
> Hmm niestety nie pamietam ale ta jaskinie jest gdzies blisko .
> Jak Ci bardzo zalezy to zajzyj do kazdej jaskini na wschodznim trakcie

Hmm... o ile się nie mylę to na Wschodnim Trakcie jest tylko jedna. :P Właśnie Jaskinia
Trolli.

Hmm nie wiem :P mi sie wydaje ze nie :P
Sprawdz sobie w poradniku ja nie mam czasu :P
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:44, Abomek napisał:

Ściągnąłem z Vaulta ikonki czarow z NWN2 do NWN1. Gdzie je wsadzic? Maja rozszerzenie
TGA.

Do folderu Override.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tam i dziala dzieki. :)


Kolejna sprawa - gram sobie na KC i nagle mnie atakuje moj chowaniec (pantera) i mnie zabija. WTF?
Wydawalem komendy a chowaniec dalej mnie atakowal. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej zaszedłeś jej za skórę - nie trzeba było jej besztać co chwilę... :-P Najlepszym sposobem na takie zachowanie chowańca/zwierzęcego towarzysza jest jego odesłanie i ponowne przyzwanie. Pomoże na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co z chowancem robilem to karmienie go :P
Teraz zmienilem chowanca na chochlika i przerzucilem sie na przywolancow. Na KC kolatka nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy cała gra jest utrzymana w takim, jakby to powiedzieć, patetycznym klimacie, gdzie jesteśmy cudnym bohaterem stojącym po stronie dobra? niedawno zacząłem grać i jak na razie fabuła i klimat lekko mnie odpychają, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy dalej będzie tak samo, czy warto może się przemęczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 23:34, kordzio1 napisał:

Ja mam takie pytanie, czy cała gra jest utrzymana w takim, jakby to powiedzieć, patetycznym
klimacie, gdzie jesteśmy cudnym bohaterem stojącym po stronie dobra? niedawno zacząłem
grać i jak na razie fabuła i klimat lekko mnie odpychają, dlatego chciałbym się dowiedzieć,
czy dalej będzie tak samo, czy warto może się przemęczyć...


Hmm cięzko powiedziec.
Taki juz jest chyba klimat tej gry.
Ale nie musisz byc wcale taki dobry , wczuj sie w taka role ze robisz to tylko dla hajsu :P
Nie muisz uwalniac więzniów - zabijaj ich , rządaj wszyszego wynagrodzenia pod grożbą smierci .
Hehe. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze sie "pomczeczył" i zobaczyl czy wciągnie Cie dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 23:34, kordzio1 napisał:

Ja mam takie pytanie, czy cała gra jest utrzymana w takim, jakby to powiedzieć, patetycznym
klimacie, gdzie jesteśmy cudnym bohaterem stojącym po stronie dobra? niedawno zacząłem
grać i jak na razie fabuła i klimat lekko mnie odpychają, dlatego chciałbym się dowiedzieć,
czy dalej będzie tak samo, czy warto może się przemęczyć...


To samo... Zbawca świata (dosłownie) to twoja główna rola.

Najlepszą kampanię ma dodatek HotU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 23:48, krak2610 napisał:

Hmm cięzko powiedziec.
Taki juz jest chyba klimat tej gry.
Ale nie musisz byc wcale taki dobry , wczuj sie w taka role ze robisz to tylko dla hajsu
:P
Nie muisz uwalniac więzniów - zabijaj ich , rządaj wszyszego wynagrodzenia pod grożbą
smierci .
Hehe. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze sie "pomczeczył" i zobaczyl czy wciągnie Cie dalej
;]

Hmmm... no to chyba się przemęczę, w końcu szkoda tak wyrzucić kasę w błoto (zwłaszcza, że kupiłem z dodatkiem, tzn. najpierw kupiłem dodatek bo była mi jeszcze 1 gra do konkursu potrzebna, a stwierdziłem że w sumie wypadało by w końcu NVN sprawdzić... tylko kupiłem przez pomyłkę sam dodatek, więc później trzeba było jeszcze na podstawkę wydać kasę:)) nawet bez próby dokładniejszego sprawdzenia.
W sumie w wielu grach RPG początek przypomina raczej H''n''s więc poświęcę jeszcze trochę czasu, może i klimat zgęstnieje i gra mi się bardziej spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonac w Rozdziale III w Ruinach Ras Stwórców Golemy Strażnicze, skoro gdy cofnąłem sie w przeszłośc ustawiłem aby jeden podatny był na bronie kłute (tego już zniszczyłem), drugiego na ogień a trzeciego na zimno?
I gram półorkiem i nie mogę posługiwac się magią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 11:10, kavior15 napisał:

Jak pokonac w Rozdziale III w Ruinach Ras Stwórców Golemy Strażnicze, skoro gdy cofnąłem
sie w przeszłośc ustawiłem aby jeden podatny był na bronie kłute (tego już zniszczyłem),
drugiego na ogień a trzeciego na zimno?
I gram półorkiem i nie mogę posługiwac się magią.


Wystarczyło się wrócic w przeszłośc i ustawic wszystkie Golemy na bronie kłute :P
Ale ze mnie ciemnota. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 13:56, Lord Andre 1 napisał:

Ja proponuje dwa dodatki do NWN jeżeli jeszcze nie przeszedłeś. A co do Morka to możesz
sprobować bo warto.


Dodatków nie mam i nie mam też na razie funduszy ale kiedyś na pewno się skuszę.
W Neverwinter Nights dobiłem do 16 lvl postaci. Nie wiem czy to dużo czy mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co pamiętam mialem 17 lvl czarownik i szło gładko przez całą gre choć na samym końcu gry troche problemow było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 14:00, Lord Andre 1 napisał:

Ja z tego co pamiętam mialem 17 lvl czarownik i szło gładko przez całą gre choć na samym
końcu gry troche problemow było.


Ja się pociłem nie raz przy walce ze smokami no i na końcu z Morgawą. :)
A tak to nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 14:04, kavior15 napisał:

> Ja z tego co pamiętam mialem 17 lvl czarownik i szło gładko przez całą gre choć
na samym
> końcu gry troche problemow było.

Ja się pociłem nie raz przy walce ze smokami no i na końcu z Morgawą. :)
A tak to nie było źle.


Smoki wg. mnie były bardzo łatwe, zabijałem je na 13 lbl bez problemu. Morag była mocna ale miałem taktykę na jej kapłanów. Grałem czarownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:26, MasterHeroes napisał:

Smoki wg. mnie były bardzo łatwe, zabijałem je na 13 lbl bez problemu. Morag była mocna
ale miałem taktykę na jej kapłanów. Grałem czarownikiem.


No przed smokami to wystarczy tylko uciekac, odpoczywac i tak w kółko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować