Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Wyłącz programy działające w tle.
Zainstalowałeś wszystkie łatki?
Kwestia sterowników do karty graficznej. Zainstalowałeś te co miałeś czy nowsze? W przypadku starych kart nie zawsze najnowsze sterowniki to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:10, Akeno napisał:

Wie ktoś, co zrobić, żeby NWN działało szybciej(pomijam kupno sprzętu)? Wcześniej gra
mi dobrze działała, a teraz, po formacie, strasznie się tnie... Gra jest niemożliwa...

może nasz zwyczajnie za nowe sterowniki? przy grze w tym wieku jak najbardziej mogą zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... sterwniki mam niezmienione od instalacji... przed formatem miałem zainstalowane nowsze :/... I wtedy działało dobrze.

Jeśli chodzi o łatki, to wszystkie.
Nic przy grafice nie da się więcej zrobić. Gra zacina się już w menu startowym, o uruchomieniu gry(czy zrobieniu postaci) nie ma tutaj nawet mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziły się moje przewidywania Neverwinter Nights w Diamentowej Edycji już niebawem trafi do eXtra Klasyki Gold, muszę przyznać że jak dotąd nie miałem przyjemności zapoznania się z tą gierką ale teraz gdy cena będzie tak atrakcyjna po prostu nie wypada nie zainteresować się tym RPG-iem, zwłaszcza że słyszałem o nim wiele dobrego. Ciekaw jestem na ile wystarczyłaby mi podstawka z dwoma dodatkami i modami, pewnie będzie z 50 godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:55, Sebat1 napisał:

Sprawdziły się moje przewidywania Neverwinter Nights w Diamentowej Edycji już niebawem
trafi do eXtra Klasyki Gold, muszę przyznać że jak dotąd nie miałem przyjemności zapoznania
się z tą gierką ale teraz gdy cena będzie tak atrakcyjna po prostu nie wypada nie zainteresować
się tym RPG-iem, zwłaszcza że słyszałem o nim wiele dobrego. Ciekaw jestem na ile wystarczyłaby
mi podstawka z dwoma dodatkami i modami, pewnie będzie z 50 godzin gry.

Coz według producenta to wszystko powinno starczy na ( poszedł liczyc )...
Na 100 godzin rozgrywki + mody ( niestety nie było napisane ile godzin zajmuje przejscie )
Ale ja tam przeszedłem podstawke, troche pograłem w 1 dodatek i dzisaj zaczołem drugi
a mam dopiero 49 godzin (whaaat? ) hmm moze miałem jakies kłopoty z x-fire albo szybko grałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupiłem kIngmakera, i po instalacji i próbie włączenia któregoś z modów wyswietla sie komunikat:
Czy tak powinno być, a to demo to tak naprawdę pełna gra, czy zgłosić sie do pomocy technicznej?

20080403175317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kup, kup napewno nie pożałujesz :D Ja niedawno kupiłem na allegro za jedyne 20 zł NWN: Diamentowa Edycja w niemalże idealnym stanie ;] A co do czasu potrzebnego na przejście podstawki + 2 dodatków, to myślę, że zmieścisz się w 100 godzinach :D
Btw. mam pytanie. Gdzie można dostać jakieś dobre rękawiczki dla mnicha w pierwszym rozadziale? Narazie nosze te, które zadają obrażenia od piorunów, ale niezbyt ciekawe są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:12, Prince07 napisał:

/.../

Kup, kup napewno nie pożałujesz :D Ja niedawno kupiłem na allegro za jedyne 20 zł NWN:
Diamentowa Edycja w niemalże idealnym stanie ;] A co do czasu potrzebnego na przejście
podstawki + 2 dodatków, to myślę, że zmieścisz się w 100 godzinach :D
Btw. mam pytanie. Gdzie można dostać jakieś dobre rękawiczki dla mnicha w pierwszym rozadziale?
Narazie nosze te, które zadają obrażenia od piorunów, ale niezbyt ciekawe są ;]


Jak dla mnie to po co szukać ?
Przeciez i tak za chwile bedzie sie dalej .
Never to prosta giera nie ma co sie męczyc w szukanie sprzętu ( jak dla mnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 19:30, krak2610 napisał:

Coz według producenta to wszystko powinno starczy na ( poszedł liczyc )...
Na 100 godzin rozgrywki + mody ( niestety nie było napisane ile godzin zajmuje przejscie)
Ale ja tam przeszedłem podstawke, troche pograłem w 1 dodatek i dzisaj zaczołem drugi
a mam dopiero 49 godzin (whaaat? ) hmm moze miałem jakies kłopoty z x-fire albo szybko
grałem ?


Nie od dziś wiadomo że bardzo często zdarza się iż producenci specjalnie zawyżają czas rozgrywki w celach przyciągnięcia graczy pragnących długich gier, może akurat w tym przypadku jest inaczej, tego nie wiem jak zagram to się przekonam. Czasem może się zdarzyć że Xfire nie naliczy pełnej liczby godzin ale to wyszło by góra pięć godzin, a to czy szybko grałeś to chyba sam wiesz najlepiej :)


Prince07

Dnia 02.04.2008 o 19:30, krak2610 napisał:

Kup, kup napewno nie pożałujesz :D Ja niedawno kupiłem na allegro za jedyne 20 zł NWN:
Diamentowa Edycja w niemalże idealnym stanie ;] A co do czasu potrzebnego na przejście
podstawki + 2 dodatków, to myślę, że zmieścisz się w 100 godzinach :D


Uwierzę Tobie na słowo i kupie z nadzieją że nie pożałuje :P Gratuluje dobrego zakupu na allegro, to wersja z Platynowej Kolekcji czy jakaś inna ?? Co do tych 100 godzin to jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby gra na singlu wciągnęła mnie na aż tak długo, ale kto wie może NN będzie pierwszy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 1? obawiam się że jedyne źródło to Aribeth, potem też będziesz się w nie głównie w świątyniach zaopatrywał. No chyba że się wylosują w skrzyni, czasem można z nich fantastyczne graty wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:25, Sebat1 napisał:

Uwierzę Tobie na słowo i kupie z nadzieją że nie pożałuje :P Gratuluje dobrego zakupu
na allegro, to wersja z Platynowej Kolekcji czy jakaś inna ??


Platynka, platynka ale za 20 zł w stanie idealnym (co ważne bez zrobionego konta do gry przez neta) to chyba naprawdę bardzo opłacalna tranzakcja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:47, Eraś napisał:

mam pytanie zrobiłem serwer w NWserwer chciałbym żeby był w internecie nie w sieci lokalnej
jak to zrobić????

a masz zewnętrzne ip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko techniczne odnośnie NWN, raczej niewiele pomożecie ale może warto spróbować :).

Od czasu zainstalowania najnowszych sterowników do karty GeForce 7300 GT 256 MB mam problemy z wyświetlaniem niektórych tekstur, np. modelu "staruszki" z nwn, węży z CEP2, czy koni z haków. Wyświetlają się jako białe tekstury z czarnymi elementami.

Zdaję sobie sprawę że to wina sterowników, jednak na tyle zwiększają wydajność w innych grach że nie chcę ich odinstalowywać. Czy jest jakiś sposób na obejście tych problemów, poza powrotem do starszej wersji driverów ?

Dodam że przy okazji ostatniego formatu kompa nic się nie zmieniło, to tak dla odwalenia obowiązku obywatelskiego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować