Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 00:26, shinian napisał:

przy czym przeglądałem teraz oferty kilku sklepów internetowych i tylko nieliczne były w te
tytuły zaopatrzone


Właśnie planuje kupić i też to zauważyłem. Może CDP wyda to jeszcze w jakiejś taniej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Z tego co słyszałem to CDP utraciło możliwość wydawania NWN;) Może na allegro będzie? Jeżeli nie to zawsze pozostaje opcja sprowadzenia tego tytułu z UK bądź Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:34, shinian napisał:

Niestety nie. Z tego co słyszałem to CDP utraciło możliwość wydawania NWN;) Może na allegro
będzie? Jeżeli nie to zawsze pozostaje opcja sprowadzenia tego tytułu z UK bądź Niemiec.


No to się obejrzałem :/ Jutro przelecę się po sklepach, często widziałem zalegające tam starocie, więc może jeszcze się załapię.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 16:50, Todryk napisał:

> będzie? Jeżeli nie to zawsze pozostaje opcja sprowadzenia tego tytułu z UK bądź Niemiec.


Polecam versje eng nad PL z uwagi na fakt iż atari zerwało umowe z cdp-raczej juz patchy do versji PL nie ujżysz(w każdym razie oficjalbych cdprojektowskich) choć nigdy nie wiadomo-może cdp nas mile zaskoczy. Patch eng sie kolejny szyqje-ma pod koniec stycznia wyjść to sie zobaczy kiedy i czy cdp go zpolszczy. Pamiętajmy że nwn to przede wszystkim multiplayer a bez kompatybilnej wersji sie na zagranicznych servach nie zabardzo pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie zdobyć nowe klasy prestizowe?

Kiedyś miałem takiego packa, był tam i Discipke of Slime i Licz ale qrcze nie pamiętam skąd i jak się ten pack nazywał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 22:57, Lone Wolf napisał:

Wiecie gdzie zdobyć nowe klasy prestizowe?


Na vaulcie jest wsio a dokładniej http://nwvault.ign.com/View.php?view=hakpaks.detail&id=6351
Osławiony PRC 2.2c PL spolszczony v pełni przez ekipe Legendarnych Krain za co im tylko dziękować. Jakbyś miał problem z instalką to pisz-ja go z pół roku używam-extra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 01:54, grandmasterhex napisał:

> Wiecie gdzie zdobyć nowe klasy prestizowe?
>

Na vaulcie jest wsio a dokładniej http://nwvault.ign.com/View.php?view=hakpaks.detail&id=6351
Osławiony PRC 2.2c PL spolszczony v pełni przez ekipe Legendarnych Krain za co im tylko dziękować.
Jakbyś miał problem z instalką to pisz-ja go z pół roku używam-extra sprawa.



dzieki :) właśnie tego szukałem, ale, jak mówiłem, zapomniałem nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grę mnichem, a nie jestem zbyt doświadczony w prowadzeniu tej klasy. Ogółem: jak mam ją prowadzic, jakich broni używac (jeśli wogóle i czy daje to efekt jak pięści) i ogólnie dajcie kilka porad do gry tą postacią:). Zapomniałbym: jaką wybrac klasę prestiżową?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:38, Wildstyle napisał:

Zapomniałbym: jaką wybrac klasę prestiżową?:D


Bodajże blady mistrz z mnichem stanowi zabójcze połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Neverwinter Nights z dwoma dodatkami i chciałbym pograć z kumplem który ma tylko samą podstawkę. Czy istnieje taka możliwość żebym założył server na który on by mógł wejść (niestety założenie servera przez kumpla nie wchodzi w grę)? Oczywiście mam na myśli sposób bez unistallowania dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:38, Wildstyle napisał:

Zaczynam grę mnichem, a nie jestem zbyt doświadczony w prowadzeniu tej klasy. Ogółem: jak mam
ją prowadzic, jakich broni używac (jeśli wogóle i czy daje to efekt jak pięści) i ogólnie dajcie
kilka porad do gry tą postacią:). Zapomniałbym: jaką wybrac klasę prestiżową?:D


Po pierwsze trzeba inwestować w zręczność i wziąść "finezje w walce" - atut.
Jeżeli chodzi o umiejetności to bardzo ważna jest "dyscyplina" abyś ładnia powalał.
Co do broni to proponuję Ci albo pięści albo 2 kamy, ale jeżeli robisz na dwie kamy to atuty "walka dwoma brońmi" "oburęczność" i "ulepszona walka dwoma brońmi" są bardzo ważne - jeżeli pięściami to nie.
Co do klas to polecam kapłana i tylko kapłana, albo czystego mnicha. Czysty to wiadomo - czysty, duża szybkość, baaardzo dużo KP (około 80 jak dobrze zrobisz). Premia będzie w granicach 55, ale postać jest naprawdę dobra na wyższych lvl.
Jeżeli chcesz robić z kapłanem to 6 mnich (aby mieć powalenie) dalej 15 kapłan (aby mieć potrzebne czary) i dalej walisz mnicha - postać również bardzo dobra, ale na jeszcze wyższych lvl. ;)
Jeżeli były by jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.

Dnia 08.01.2006 o 19:38, Wildstyle napisał:

Scrapek

Krótko i na temat - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem i proszę serdecznie o pomoc. Mma NWN EK, zainstalowałem podstawkę, a następnie kolejno dodatki: Shadow... i Hordes... Na to wrzuciłem patch: "neverwinter_nights_hordes_of_the_underdark_pl_patch_166" ( 76.1 MB)

Niestety w grze nie mam polskich literek. Co zrobiłem nie tak, ew. co nalezy zrobić aby miał dobrą wersję (mozliwie najbardziej aktualną) z polskimi znakami?


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 19:02, Gaiman napisał:

Hej, mam problem i proszę serdecznie o pomoc. Mma NWN EK, zainstalowałem podstawkę, a następnie
kolejno dodatki: Shadow... i Hordes... Na to wrzuciłem patch: "neverwinter_nights_hordes_of_the_underdark_pl_patch_166"
( 76.1 MB)

Niestety w grze nie mam polskich literek. Co zrobiłem nie tak, ew. co nalezy zrobić aby miał
dobrą wersję (mozliwie najbardziej aktualną) z polskimi znakami?


Pozdrawiam


polecam updatowac autoupdat zawsze bedzie poprawnie dzialac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie :/


Moja rada: allegro i aukcje na innych tego typu serwisach. Ja akurat kupiłem w Empiku w Warszawie, w Arkadii na Jana Pawła II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:28, Gaiman napisał:

Niestety nie będzie :/


Moja rada: allegro i aukcje na innych tego typu serwisach. Ja akurat kupiłem w Empiku w Warszawie,
w Arkadii na Jana Pawła II.


Oooo, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 13:48, Bart_GT napisał:

Czemu nikt nic nie pisze? :(

Napiszcie jakieś swoje fajne odkrycia w tych grach :P



odkrycia ;) wg mnie gierki fajne ale mi juz sie troszke znudzily :) moze dlatego ze gdzies sie zawieruszyly :P chcetnie bym zagrałe ale gdzies posialem i nie wiem gdzie :/ teraz trzeba czekan na nwn''a 2 :] miejmy nadzieje ze bedzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2006 o 23:27, Brad napisał:

odkrycia ;) wg mnie gierki fajne ale mi juz sie troszke znudzily :) moze dlatego ze gdzies
sie zawieruszyly :P chcetnie bym zagrałe ale gdzies posialem i nie wiem gdzie :/ teraz trzeba
czekan na nwn''a 2 :] miejmy nadzieje ze bedzie dobry :)


Co racja to racja :P W sumie to ja je mam pod ręką, ale jakoś mi się do nich nie garnie, no chyba że jakiś fajny mod sie pojawił (WIE KTOŚ COŚ? POLEACAĆ MI TU MODY PROSZĘ :P:P) ale jak za niedługo pojawić się ma NW2 BG3 to ja jednak w ten czas wolę sobie dokończyć Lionheart''a :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować