Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 18:54, Thalanthas napisał:

Dlaczego? Ja gram czarownikiem i lepeij posłać na przód wojownika niż walczyć samemu
z hordami wrogów mając mało życia.


Ale jeżeli masz ze sobą towarzyszy to punkty doświadczenia przez Ciebie zdobyte są dzielone pomiędzy członków drużyny,więc sam masz szansę osiągnąć wyższy poziom.Chociaż warto stracić trochę doświadczenia żeby posłuchać tekstów Deekina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:23, Thalanthas napisał:

Którzy waszym zdaniem towarzysze w HotU najbardziej się przydadzą podczas gry? Narazie
mam Deekina i Deelana. A może lepiej tą bardkę?

Podobnie jak koledzy uważam, że jeśli ma się odpowiednią postać to warto grać solo.
Jednak jeżeli to jest nowa postać a w dodatku początkujący czarownik to chyba faktycznie przydadzą ci się właśnie Ci najemnicy. (Deelan jako taran +obrażenia fizyczne i tragarz, Deekin jako gość od czarów ochronnych), ty nastaw się moim zdaniem na czary ofensywne.
W żadnym wypadku nie bierz bardki bo Deekin jest także bardem. Moim zdaniem nie warto też brać innego czarującego bo to będzie 3 postać używająca magii.
Ty, Deekin i jako trzeci ktoś z dużymi obrażeniami fizycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 21:03, jadam napisał:

Jednak jeżeli to jest nowa postać a w dodatku początkujący czarownik to chyba faktycznie
przydadzą ci się właśnie Ci najemnicy.


E tam. Jeszcze rozumiałbym, gdyby ktoś grał bardem, ale czarownik? Przecież to jednoosobowa armia. Na dzień dobry powinien mieć kij z którego może rzucać raz dziennie Przywołanie potwora IX, czyli dziewiątopoziomowe zaklęcie przyzywające na 24 godziny żywiołaka, który nieźle się sprawdza w walce wręcz. Do tego parę zaklęć obronnych i sypiemy Izaakami, chwilę później już maksymalizowanymi. Przy czarowniku najemnik nie powinien w ogóle mieć czegokolwiek do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy w Neverwinter Nights idzie jakoś zrobić, aby okienka rozmowy w rozdzielczości 1600x1200 nie były w rogu i były większe? Chodzi mi głównie o to, aby większy był tekst, lubię jak jest duży, a nie maciupki... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 12:11, pkapis napisał:

E tam. Jeszcze rozumiałbym, gdyby ktoś grał bardem, ale czarownik? Przecież to jednoosobowa
armia. Na dzień dobry powinien mieć kij z którego może rzucać raz dziennie Przywołanie
potwora IX, ...


Przyznaję się, że nigdy nie grałem czystym czarownikiem w HotU i możliwe, że te moje rady są nie na miejscu. Czarownika znam z podstawki i SoU gdzie startuje się od pierwszego poziomu, stanu wyjściowego czarownika w HotU nie znam (grałem innymi postaciami) a potem zmieniłem gry.

Ja czuję się całkowicie przekonany, sam lubię grać bez najemników. Teraz chodzi aby przekonać zadającego pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 12:21, Kalejdoskop86 napisał:

Witam!
Czy w Neverwinter Nights idzie jakoś zrobić, aby okienka rozmowy w rozdzielczości 1600x1200
nie były w rogu i były większe? Chodzi mi głównie o to, aby większy był tekst, lubię
jak jest duży, a nie maciupki... ;P

Wejdź w opcje graficzne -> zaawansowane i tam zaznacz "Użyj czcionki w wysokiej rozdzielczości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 10:54, Fagno napisał:

Wejdź w opcje graficzne -> zaawansowane i tam zaznacz "Użyj czcionki w wysokiej rozdzielczości"

Spróbuję. Dzięki i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 00:11, skaybay napisał:

Wybrałem z menu opcję Nowa Gra>>>Najlepsze moduły>>>Kingmaker i ni
z gruchy ni z pietruchy wyświetla komunikat "Błąd 110623 autoryzacja tego modułu z serii
premium nie powiodła się [...]" Moje pytanie:
Co mam z tym fantem zrobić?


Wiem, że to już dawno temu było, ale mam ten sam problem i chcę spytać, czy udało Ci się go rozwiązać? I oczywiście, jeśli tak to jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:13, Szaqall napisał:

Mam pytanie co trzeba zrobić by grać online W nvn2+ maska zdrajcy, bo ni jak nie mogę
połączyć się z zadnym serwerem.....

a masz najnowszy patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:38, sig. napisał:

> Mam pytanie co trzeba zrobić by grać online W nvn2+ maska zdrajcy, bo ni jak nie
mogę
> połączyć się z zadnym serwerem.....
a masz najnowszy patche?

Nie... już szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 10:54, Fagno napisał:

Wejdź w opcje graficzne -> zaawansowane i tam zaznacz "Użyj czcionki w wysokiej rozdzielczości"

Pomogło! Dzięki! :)
Jeszcze coś: gdzie są te potworki, które trzeba na początku znaleźć, bo nigdzie ich nie ma... o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

Jeszcze coś: gdzie są te potworki, które trzeba na początku znaleźć, bo nigdzie ich nie
ma... o.0

Są, tylko na ulicy od tak sobie stać nie będą. Jeden gdzieś głęboko na półwyspie siedzi, drugi w Czarnymstawie, trzzeci w dokach, a czwarty w żebraczym gnieździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

Jeszcze coś: gdzie są te potworki, które trzeba na początku znaleźć, bo nigdzie ich nie
ma... o.0

Cztery istoty potrzebne do leku na zarazę są

Spoiler

w 4 dzielnicach neverwinter : czarnystaw (u 1 ze szlachciców), półwysep (więzienie), doki (licytacja krwawych piratów), oraz w żebraczym gnieździe (quest z kultem węża, pod dzielnicą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 08:25, BlekDef napisał:

Są, tylko na ulicy od tak sobie stać nie będą. Jeden gdzieś głęboko na półwyspie siedzi,
drugi w Czarnymstawie, trzzeci w dokach, a czwarty w żebraczym gnieździe.

A jak się wydostać z tej Gildii? Bo Aribeth ciągle mówi, abym wykonał misję, a w całym budynku słychać odgłosy walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować