Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2009 o 13:54, Pawlo09 napisał:

Jeszcze raz pytam co trzeba zrobić w tym miejscu obrazek na górze?


przenosi się posągi (czy tam jakieś kawałki posągów, pieruńsko ciężkie są) na odpowiednie pola.
napisz, która to kampania i miejsce, a przeglądnę poradnik z Diamentowej Edycji, bo sam już nie pamiętam, jak się toto rozwiązywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:54, Pawlo09 napisał:

Jeszcze raz pytam co trzeba zrobić w tym miejscu obrazek na górze?


Jeżeli dobrze kojarzę te lokacje to powinny gdzieś być elementy które można przenieść,na niektóre z kwadratów.Jeżeli dobrze pamiętam to trzeba ułożyć z nich znak X na podłodze(jego ostatnim elementem jest twoja postać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam taki dziwny problem.
Mam nowego kompa i instaluje NWN Diamentową Edycję, bo tak krócej. Instaluje ok, ale jak chce patchować do 1.69 to nie dość, że się nie spatchuje, to jeszcze się potem gra nie chce włączyc.
Nie sciagam patcha ze strony gram bo transfer słaby, ale to chyba nie ma różnicy. Jak to dobrze spatchować? Dodam, żę wcześniej wiele razy instalowałem nwn i tego problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 06:42, S1G napisał:

spróbuj odłączyć kompa od netu na czas patchowania, w przypadku neverów to może pomóc


A jak należy patchować tej najnowszy patch?
Próbowałem jak inne, czyli dac do głównego katalogu i aktualizacja z autorun, ale tak nie działa. To rozpakowałem i sam spatchowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 12:56, Budo napisał:

W menu masz opcję aktualizacji- ja jej użyłem i samo mi się spatchowało wszystko.


Poważnie mam taką opcję? Napisałem, że też tak próbowałem. Tak i inaczej. Napisałem, że wiele razy poprzednio się udawało, a właśnie teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 14:34, Budo napisał:

Może firewall Ci coś blokuje?


Nie.
Ty masz Diamentową Edycję, nie? Nic nie ściągałeś, tylko włączyłeś to i Ci zassało tego najnowszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam diamentową edycję, zaraz po instalacji gry kliknąłem aktualizuj i samo się wszystko machnęło, nic nie robiłem dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 15:20, Budo napisał:

Mam diamentową edycję, zaraz po instalacji gry kliknąłem aktualizuj i samo się wszystko
machnęło, nic nie robiłem dodatkowo.


Ostatnie pytanie.
Kliknij na ikonę NWN, aby Ci wyskoczyło to menu. Jaka Ci pisze wersja na dole 1.69 czy 1.68? Bo tak jak Ty mówisz, to też jest wszystko OK u mnie, ale mam wciąż 1.68, a jak ręcznie ściągnę 1.69 to po aktualizacji gra sie nie włącza.
Jaka więc pisze Ci tam wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sciągałem patcha w formie exe.
To znaczy, był spakowany, ale po rozpakowaniu exe.
A przeinstaloałem grę to dziś z 12 raz. Ale spróbuje stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może jak sobie poradzić z bugiem Gulnan? Przekopałem się przez cały temat, ale rozwiązania ni widu ni słychu. W trakcie walki z nią zrobiłem sejwa jak już była na skraju śmierci, ona mnie utłukła, sama też chyba krytyka na koniec dostała. Po wczytaniu sejwa nie stała tak, jak powinna, ale leżała grzecznie na ziemi, tylko nie pozostawiła po sobie żadnych szczątków:( to jest ostatnie zadanie jakie mam zrobić, a nie wiem jak to ugryźć teraz;/ ktoś może pomóc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:30, mimin napisał:

Witam ja mam problem z edytorem modułów. Otóż kiedy próbuje zrobić obszar wyskakuje następujący
błąd
[URL= http://img91.imageshack.us/i/bladr.png/][IMG] http://img91.imageshack.us/img91/2420/bladr.png[/IMG][/URL]
Z góry dzięki


O ile dobrze pamiętam to kumpel miał ten sam problem. Jeśli masz procesor czterordzeniowy, to odpalając menu NWN (to małe okienko w Windowsie) wciśnij CTRL + ALT + DELETE i klikając na odpowiedni proces prawym przyciskiem myszy wybierz "ustaw koligacje". Uaktywniasz tylko jeden rdzeń i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować