Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 19:41, Tuldor1 napisał:

> Czy połączenie Łowca + Szermierz to dobry wybór czy lepiej Łowca + Zabójca
To temat dotyczący NWN1, Szermierz jest prestiżówką możliwą do wybrania w NWN2 zatem
powinieneś spytać w innym topiku :) (Albo grasz na modku z zaimplementowaną klasą...
wtedy jednak powinieneś nieco opisać jego specyfikę bo nie istnieje coś takiego jak zła
klasa - są tylko klasy mniej/bardziej przydatne w zależności od warunków ^^)


Racja, racja. Zagalopowałem się :D Przepraszam za pomylenie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Mam zainstalowaną wersję 1.68 wraz ze wszystkimi dodatkami. Chciałbym ją podnieść do 1.69, ale nie wiem którym patchem...
Mam instalować dla każdego dodatku z osobna?

Automatyczna aktualizacja coś mi nie robi :-(

Z góry dzięki za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się instalował patch 1.69 tylko dostosowany do Hordes of the Underdark (mam Diamentówkę). Tak samo obnumerkowany dla podstawki się fochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie spokojnie w NWN z dwoma dodatkami na jednym kompie, po czym musiałem się przenieść na innego kompa, gdzie zainstalowałem tą samą wersję gry, skopiowałem save''a ale gra go nie widzi. :/ Jest na to jakiś sposób? Dodam że jest to save z podstawki, do dodatków się jeszcze jakoś nie zabrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio chciałem sobie pograć znowu w NWN1. Przypomniałem sobie, że mam także dodatki, w które nie grałem. Chciałbym spróbować zagrać w któryś z nich i tu pojawia się problem...(gra zainstalowana z dodatkami jak mniemam bo wszystko na 1 płycie mam). Normalnie klikam i się pojawia okno (gra, klient mg, aktualizacja etc.) i nie da się w żaden sposób włączyć dodatku (mimo, że w tym samym oknie wypisane mam dodatki jako dostępne). Klikając GRA także niewiele zdziałam, gdyż można włączyć jedynie kampanię z podstawki.
Mam nadzieję, że problem w jakiś sposób da się rozwiązać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam "dostępne" nie znaczyło, że można zagrać, tylko to ów dodatki są dostępne w sklepach/przez internet. Masz na jednej płytce? Z platynowej kolekcji? (tak pytam z ciekawości, bo chciałem sobie na nowo kupić NWN;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 14:45, wsaadman napisał:

Z tego co pamiętam "dostępne" nie znaczyło, że można zagrać, tylko to ów dodatki są dostępne
w sklepach/przez internet. Masz na jednej płytce? Z platynowej kolekcji? (tak pytam z
ciekawości, bo chciałem sobie na nowo kupić NWN;))



w tym wypadku wygląda na to, że nie mam...no to chyba czas się wybrać do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:27, Disiasty napisał:

w tym wypadku wygląda na to, że nie mam...no to chyba czas się wybrać do sklepu :D

Pora najwyższa :D Aktualnie wszystkie serwery o ile pamiętam działają na obu dodatkach... zatem polecam kupić a potem zainstalować:
-Podstawka NwN
-SoU
-HotU
-Patch 1.69 : http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1877
-Cep 2.2 : http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=128800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Otóż moim hobby jest tworzenie stron internetowych i chciałbym stworzyć dużą składnicę wiedzy na temat pierwszej części NWN. Opisy klas, ras, czarów, filmy itp. Nie wiem jednak czy ktoś jeszcze w to gra, wszak gra stara jest, jak i czy ktoś będzie z tego korzystał. Co myślicie? Warto robić stronę o pierwszej części?? Oczywiście z czasem "przyszyłbym" tam też NWN2. Proszę o sensowne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto Ashtar :) Owszem, ludzie w to grają nadal ale na znanych już sobie serwerach - zaś każdy szanujący się serwer posiada rzeczone opisy, wszystkie informacje fabularne et cetera u siebie zatem i na stronkę twoją nikt wchodzić nie będzie musiał :) Weź na przykład stronkę wiki powstającego Chult''u: http://chult.nwns.pl - kto ci będzie szukał czegoś po sieci jak ma na wyciągnięcie ręki "u siebie" czyli na modku na jakim i tak gra ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 14:36, Tuldor1 napisał:

Nie warto Ashtar :) Owszem, ludzie w to grają nadal ale na znanych już sobie serwerach
- zaś każdy szanujący się serwer posiada rzeczone opisy, wszystkie informacje fabularne
et cetera u siebie zatem i na stronkę twoją nikt wchodzić nie będzie musiał :) Weź na
przykład stronkę wiki powstającego Chult''u: http://chult.nwns.pl - kto ci będzie szukał
czegoś po sieci jak ma na wyciągnięcie ręki "u siebie" czyli na modku na jakim i tak
gra ;) ?


No co prawda to prawda :/ Ciężko o dobry temat fantasy na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 14:52, Hell_Ashtar napisał:

No co prawda to prawda :/ Ciężko o dobry temat fantasy na stronę.

A koniecznie chcesz jakąś stronkę zrobić? Może po prostu potrzebujesz pograć chwilę spokojnie by nabrać weny ^^ Jeśli tak to polecam link wyżej jaki już podałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Diamentową Edycję NWN z Extra Klasyki. Na stronie Bioware pisze (tak, wiem, jest napisane :P), że można grać pod Linuxem, ale nie jestem pewien jak instalacja ich klienta ma się do wersji Polskiej, diamentowej. Czy ktoś może instalował to pod Pingwinkiem i mógłby mi na pisać, jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:05, Tuldor1 napisał:

> No co prawda to prawda :/ Ciężko o dobry temat fantasy na stronę.
A koniecznie chcesz jakąś stronkę zrobić? Może po prostu potrzebujesz pograć chwilę spokojnie
by nabrać weny ^^ Jeśli tak to polecam link wyżej jaki już podałem :)



Upierałbym się przy stronce jednak. Co do nwn to przechodziłem single wszystkie po kilka razy i trochę mi się gra znudziła. Poza tym bardziej wole tworzyć coś nowego niż grać. Ale to chyba dyskusja nie na ten temat. W każdym razie i tak twierdzę, że polska składnica wiedzy o nwn się przyda. Są jakieś tam strony ale bidne strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem instalować wersję z next-a (na dvd) i "biowarowy" instalator kategorycznie zażądał włożenia cd2. Jak znajdziesz jakąś nową, obsługującą wersję na dvd wersję skryptu daj znać, chętnie pogram z pod tego systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:43, Hell_Ashtar napisał:

Co do nwn to przechodziłem single wszystkie po kilka razy i trochę mi się gra znudziła.

Cóż, jeśli grałeś tylko w singla to straciłeś jakieś 75% przyjemności z gry... bo faktycznie kampanie są nudnawe - nie da się ich porównać nawet z gorszymi serwerami a co dopiero z perełkami...

Dnia 22.11.2009 o 16:43, Hell_Ashtar napisał:

Są jakieś tam strony ale bidne strasznie.

Wiesz, na tej którą ci podałem znajduje się wszystko od opisu klas i atutów po zaklęcia... więc biednej bym jej nie nazwał raczej :D Ale twa wola,ja mimo wszystko zachęcam do multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować