Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprasza się o zgłaszanie błędów w Call of Duty: Black Ops

65 postów w tym temacie

Gra jest nie grywalna, ale dostaje oceny pokroju 10/10 czy 5/5... Nawet tego komentowac mi sie nie chce. Zreszta mowilem, ze James Bond 007: Blood Stone jest lepsze od nowego Call of Duty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ten pan nie myli błędów technicznych, które nie mają nic wspólnego z wielkością gry, od błędów mechanicznych (programiści nie przewidzieli, że gracz coś zrobi - częste w rozbudowanych cRPG). Taki speed run pierwszego Baldur''s Gate pokazuje tylko jeden bug techniczny (rozmnażanie eliksiru szybkości), wszystko inne to już mechanika.

No ale co tam, lepiej odwalić fuszerkę programistyczną i potem rzucić, że gra jest wielka, ble ble ble, nie mogliśmy wszystkiego wyłapać. Co za bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że gram nie pomija takich wpadek, w tym natloku recenzji mało kto podaje dodatkowe info...

ps. wielka wydalina Boba Koticka : "Call of Duty Krwawy Stolec" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:18, Wojman napisał:

Gra jest nie grywalna, ale dostaje oceny pokroju 10/10 czy 5/5... Nawet tego komentowac
mi sie nie chce.


Co prawda to prawda ale z tego co zauważyłem na wszelakich forach, ten problem pojawia się tylko w oryginalnych wersjach i na bardzo mocnych komputerach (nie wiem co to ma znaczyć ?). Na różnych stronach warezowych ludzie się chwalą screenami że wszystko jest ok? Może rzeczywiście steam coś krzaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne z ich strony że wydają grę, która jest praktycznie nie grywalna i chamskie, bo kto normalny jeszcze próbuje obrócić taka mase błędów i niedoróbek w kryptoreklamę " och bo jaka to nasz gra jest wielka".
A ja czuje sie tylko oszukany przez to że wydałem pieniądze na produkt wybrakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że tak zjechany w recenzjach Medal of Honor nie miał podobnej wpadki... Zaiste, Kotick miał rację: Black Ops już staje się legendą - chyba pierwszy CoD, który pośliznął się w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwalili fuszerka bo święta się zbliżają żeby sprzedaż była jak największa :) A się dopracuje gierkę później patchami :)

Bo jeśli dadzą porządnie d... to już COD nie będzie się tak dobrze sprzedawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem obczajać MP w Black Opsie... ja jestem zadowolony ^^ Bardzo grywalna gra ^^. O błedach nie wiedziałem, dopóki tu o nich nie przeczytałem...
Mimo wszystko... Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płaczcie sobie płaczcie jakie to oszustwo ze strony Activision (oj, przepraszam, Activi$ion) i Treyarch... Ba, bojkotujcie sobie Black Ops ;)

Szkoda tylko, że za tydzień, jak już poprawią FPS-lagi i inne, będziecie się zagrywali w BO, podobnie jak to było rok temu w przypadku MW 2 ;) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości jakie to błędy macie na myśli? Bo jestem zainteresowanym kupnem gry na PC a bardziej bym chciał się dowiedzieć w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 17:18, Wojman napisał:

Gra jest nie grywalna, ale dostaje oceny pokroju 10/10 czy 5/5... Nawet tego komentowac
mi sie nie chce. Zreszta mowilem, ze James Bond 007: Blood Stone jest lepsze od nowego
Call of Duty. :)



Taaaaa takk.. chyba na PC jest niegrywalna, na konsolach zapie.. aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Czy ktoś zauważył że gra w singlu tnie się bardzo, a w multi jest tylko trochę lepiej ? Gram na niezbyt wygórowanej rozdziałce (1280x1024) i ustawieniach wysokich, dx 9.Jak dotąd nie miałem z żadną grą tego typu problemów.Pytam się bo jak gadałem z Polakami w multi cod:bo większość twierdziła że ma ten sam problem.
Moj sprzęt Intel Core 2 Duo E8200 2x2.67 Ghz,2 GB ramu, Asus EN9800GTX Top Hdmi 512 ddr3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować