Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprasza się o zgłaszanie błędów w Call of Duty: Black Ops

65 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2010 o 18:49, ast44 napisał:

Mam takie pytanie.Czy ktoś zauważył że gra w singlu tnie się bardzo, a w multi jest tylko
trochę lepiej ? Gram na niezbyt wygórowanej rozdziałce (1280x1024) i ustawieniach wysokich,
dx 9.Jak dotąd nie miałem z żadną grą tego typu problemów.Pytam się bo jak gadałem z
Polakami w multi cod:bo większość twierdziła że ma ten sam problem.
Moj sprzęt Intel Core 2 Duo E8200 2x2.67 Ghz,2 GB ramu, Asus EN9800GTX Top Hdmi 512 ddr3.


Też to zauważyłem gra niegrywalna i wkurzają lagi nei wspomnę o SP co spadają fpsy na mocnym kompie niestety coś tu sie zrypało z tą optymalizacją... ocb ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 18:49, hans_olo napisał:

Niech sobie zatrudnią testerów.


this.


Parafrazując tytuł newsa: "Uprasza się o DARMOWE beta testy" (zwróćcie uwagę do jakiego tu paradoksu dochodzi..."normalnym" testerom się płaci, robiąc beta testy otwarte napaleni gracze za darmo wyłapują bugi/niedoróbki itd., a tu całkiem nowa polityka - bierzemy kasę, a gracze niech sprawdzą czy to w ogóle działa - jestem pozytywnie zaskoczony tym nowatorskim podejściem), choć jak zapewniali twórcy przed premierą: "otwarte beta testy niczemu nie służą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 18:20, Gniewny1j napisał:

Zapytam z ciekawości jakie to błędy macie na myśli? Bo jestem zainteresowanym kupnem
gry na PC a bardziej bym chciał się dowiedzieć w tym temacie


Mi tam w połowie przypadków server browser nie działa, czasem wyświetla pełną listę serverów, czasem tylko 5-6 i nie mogę się do nich połączyć. Za to jak już wejdę do gry to wszystko jest ok oprócz półsekundowych zwiech od czasu do czasu, co jest dziwne bo przy moim kompie to nie powinienem mieć problemów. (athlon II x4 oced do 3.4ghz, 8gb ram ddr3, gtx460)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się wiesza. Freez co kilka minut na Singlu nie wiem dlaczego. Grac nie da się kompletnie! Jestem tak zdenerwowany sytuacją, że mam ochotę wyrzucić Black Opsa. Gra nawet kiedy działa tnie ostro w ustawieniach domyślnych. Czyli czekam na patcha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak podeszli do PC''towych graczy świadczy o... sam każdy powinien wiedzieć co. To oni testerów nie mają? A jak mają, to za co im na chleb dają? Za nieróbstwo? Miałem dzisiaj spędzić przyjemnie końcówkę dnia przy Black Opsach, a tu... Niemiła niespodzianka... Można próbować grać na najniższych detalach, ale komu się chce grać na rozmazanym ekranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba jakas kpina .... za taka kase tak potraktowali graczy ... żenada nic wiecej niech ci co nie kupili jeszcze sie wstrzymają śmierdzi w tym black ops world at warem ( mam na myśli udźwiękowienie i odgłosy strzałów wybuchów mi sie nie podobają) gra kratkuje czasami tak bardzo ze nie da się grac . JAKIM CUDEM TAKIE OCENY WYSTAWILI WYSOKIE NIE POJMUJE >...<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to mają ci, którym ta gra strasznie się ścina (podobno wielu ludzi).

W nocy ma być hotfix. Tylko zastanawia mnie, jak to się stało, że NIKT w tej zatrudniającej setki ludzi firmie nie włożył DVD do napędu i po prostu nie spróbował ZAGRAĆ ten dzień przed wysłaniem gry do tłoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 21:05, Bhaal87 napisał:

no dokładnie jestem w szoku albo maja tam lepsze komputery od tych w PL ? ale wejdźcie
w tryb mulit i zobaczcie ilu graczy Online

I już sobie sam odpowiedziałeś. PC jest niewygodną platformą dla producentów, multum różnych konfiguracji AMD, Nvidia, Intel, laptopy itp. Do tego wszystkiego trzeba optymalizować grę i u niektórych gra chodzi, a u innych są błędy. U mnie coś się już ściągało (jakieś 100mb danych) i teraz lekko przycina momentami, ale nie jest źle. Krytykować można po kilku dniach takiego działania BO, ale teraz dajmy im szansę na wydanie łatki: jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 20:59, Feallan napisał:

Najlepiej to mają ci, którym ta gra strasznie się ścina (podobno wielu ludzi).

W nocy ma być hotfix. Tylko zastanawia mnie, jak to się stało, że NIKT w tej zatrudniającej
setki ludzi firmie nie włożył DVD do napędu i po prostu nie spróbował ZAGRAĆ ten dzień
przed wysłaniem gry do tłoczni.


Tak własnie mi niestety tak ścina i koledze który też kupił ;/ To jest masakra, tryb Single i Multiplayer to porażka, tak tnie, taki lag, tak jakby to była wersje BETA BETY WERSJI ALPHA ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 20:30, Fuadex napisał:

To jak podeszli do PC''towych graczy świadczy o... sam każdy powinien wiedzieć co. To
oni testerów nie mają? A jak mają, to za co im na chleb dają? Za nieróbstwo? Miałem dzisiaj
spędzić przyjemnie końcówkę dnia przy Black Opsach, a tu... Niemiła niespodzianka...
Można próbować grać na najniższych detalach, ale komu się chce grać na rozmazanym ekranie?


Na niższych detalach... U mnie na niskich jak i na wysokich detalach gra chodzi tak samo... Czyli szatkuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam ale troche udalo mi sie w multi pograc wiecie co wam powiem tak (menu -> w SP żal , Animacje w MP -> zal a nawet kojarzy mi sie z cs nie wiem czemu ... , nie wspominam o sprawach technicznych typu przycinki lagi, wchodzac na servery treyarch caly czas byl screen z osobami ktore sa i czekaja na rozpoczecie meczu i osobami ktore łacza sie i tabela, PINgow itd itp i caly czas taki zamrozony ekranik ) powiem kupilem coda pogralem i godziny sa juz policzone cala gra mi zajeżdża world at warem a ten cod mi sie strasznie nie podobał Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie skończyłem sp i żadnych błędów nie uświadczyłem. Gram na maksymalnych detalach 1920x1200 - żadnych zwolnień etc.(phenom IIx4 945, Radeon 4890, 4gb ramu). Gra śmiga aż miło. A przy okazji tryb sp jest wręcz śmiesznie krótki. Ja rozumiem, że to jest gra nastawiona na multi ale nie róbmy sobie jaj. 6 godzin wystarczy, żeby zobaczyć napisy końcowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 23:20, Sathiel napisał:

A przy okazji tryb sp jest wręcz śmiesznie krótki. Ja rozumiem, że to jest gra
nastawiona na multi ale nie róbmy sobie jaj. 6 godzin wystarczy, żeby zobaczyć napisy
końcowe...


Ja James Bond 007: Blood Stone ukonczylem w nieco ponad 3 godziny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować