Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprasza się o zgłaszanie błędów w Call of Duty: Black Ops

65 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2010 o 22:59, Bhaal87 napisał:

nie wiem jak wam ale troche udalo mi sie w multi pograc wiecie co wam powiem tak (menu
-> w SP żal , Animacje w MP -> zal a nawet kojarzy mi sie z cs nie wiem czemu ...


Siostra sobie zakupiła tego CoD i sam chciałem zakupić, ale jak zawsze czekam parę dni po premierze żeby usłyszeć opinie innych a potem się decyduje (jedynie Wiedźmina kupiłem w ciemno). I powiem szczerze gra makabryczna animacja tak jak kolega napisał również mi przypominają te z Cs-a, postacie biegają jak małe chińskie dzieci w fabryce zabawek a wszystko otoczone grafiką z MW1. Nie oszukujmy się gra w moim odczuciu została na chama wciśnięta fanom PC żeby zarobić. A panowie z Acti dobrze sobie to wykombinowali ponieważ większość recenzji jest pisane z gier na konsolach. Szczerze mówiąc po tym co zobaczyłem (nie mówię tu o lagach i przecinkach) to MoH został bardzo skrzywdzony i prezentuje się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden wielki shit nie gra! Na dodatek nie mogę odsprzedać tego gniota bo jest przyspawany do mojego konta!

Kurde w 1680x1050 4xAA high detale pięknie chodzą u mnie GTA IV, Crysis, Call of Juarez 2, CoD: MW2, Battlefield: BadCompany 2 a to gówno ma 3 fpsy! I to na minimalnych ustawieniach!

Można jakoś domagać się zwrotu pieniędzy? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Uprasza się o ..." - dosyć dziwnie to brzmi, nie sądzicie? Brzmi jak "Uprasza się zamykać za sobą drzwi" lub "Uprasza się o sprzątanie po sobie w toalecie..."- to tak na marginesie. Nie wiem co mają wspólnego dobre recenzje z tym oto "produktem". Nawet testerów nie chce im się do tego zatrudnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna optymalizacja gry jak mogli to niedopracowac ?! Na SP da się w miarę grac, ale na multi mozna było by napisac że to cos w stylu laga. Gra mocno scina i na niskich ustawienia i na maksymalnych mimo ze mam amd x4,6gb ddr3 i 5850 już lepiej wypada MOH od tego całego coda. Jestem na razie zszokowany i nei wiem co powiedziec... Kolejny badziew po MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widać, że strasznie sporo pro graczy w Polsce, skoro bez problemu możecie grać w MP z zbugowanym dźwiekiem na PS3 i X-ie. Ponieważ z racji błędu z pozycjonowaniem dźwięku, gra za cholerę nie pozwala stwierdzić skąd pada strzał lub nadchodzi przeciwnik. Jeśli nadal nie wiecei o co mi chodzi, wyłączcie muzykę w grze i zrozumiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie mowicie ze na założonym koncie na steamie nie mozna usunoc tego gniota i po prostu sellnac na allegro ???. OMFG mozna jakos zwrocic gre i otrzymac zwrot pieniedzy ? ? . czuje sie oszukany i rownie zbulwersowany co wy panowie nie moge uwierzyc w to co widze na ekranie po odpaleniu tego gniota ... zal dupe sciska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po komentarzach, gra na PC jest strasznie niedopracowana. Na szczeście na konsoli zero problemów, wszystko pięknie chodzi. Miałem okazje pograć i jestem szczerze zadowolony z tej cześci, swoją kopię w ciągu miesiąca nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 07:31, Kaucz napisał:

Z tego co widzę po komentarzach, gra na PC jest strasznie niedopracowana. Na szczeście
na konsoli zero problemów, wszystko pięknie chodzi. Miałem okazje pograć i jestem szczerze
zadowolony z tej cześci, swoją kopię w ciągu miesiąca nabędę.



Heheh, ale to pewnie tylko dlatego, że do wersji na PC mieli specjalną ekipę, która dbała o zapewnienie odpowiedniej jakości, by PCtowcy nie myśleli, że to zwykły port :p

A tak poważnie...Potem ludzie się dziwią, że na PC mało kasy się robi :< Dostaje się dokładnie tyle kasy na ile się zasługuje jakością swojego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale o co wam chodzi :D
Oni po prostu zrobili sobie właśnie beta testy :D:D po co robić darmowe tak jak w przypadku MOHa? żeby ludzie zobaczyli błędy? niech kupią, pierwszy tydzień to beta testy a potem patch :)

żartuje oczywiście

bardzo mnie zastanawia jak wczoraj recenzenci mogli oceniać ledwo działającą grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już wyżej zauważył - oceniali pewnie wersje konsolowe, które się nie tną.

Mnie zastanawia coś innego :) Nie bardzo mam czas sprawdzać korzenie serwisów oceniających grę, ale jeśli jeśli jest wśród nich amerykański... I będzie się pamiętać o różnicy czasu między USA i Europą (Amerykanie są do tyłu o kilka ładnych godzin względem Europy)...To jak długa jest gra, że Amerykanin zdążył zagrać, zakładam, że przejść - i jeszcze skrobnąć recenzję? :) Hmmm:)

Chyba, że mieli egzemplarze dla recenzentów, napisali recenzje przed premierą i ujawnili oceny dopiero po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 08:42, arborek napisał:

ale o co wam chodzi :D
Oni po prostu zrobili sobie właśnie beta testy :D:D po co robić darmowe tak jak w przypadku
MOHa? żeby ludzie zobaczyli błędy? niech kupią, pierwszy tydzień to beta testy a potem
patch :)
żartuje oczywiście
bardzo mnie zastanawia jak wczoraj recenzenci mogli oceniać ledwo działającą grę :(


Bo jakby źle ocenili i dali poniżej 7 to by ich zlinczowali i gra wtedy nie sprzedałaby sie tak bardzo dobrze, gra nie zasługuje nawet na 8 jest masa tragicznych błędów co psuje rozgrywkę co nie powinno być czegoś takiego. Pewnie dziś jeszcze polecą patche i będą grę łatali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2010 o 09:44, NeMo-PL napisał:

Bo jakby źle ocenili i dali poniżej 7 to by ich zlinczowali i gra wtedy nie sprzedałaby
sie tak bardzo dobrze, gra nie zasługuje nawet na 8 jest masa tragicznych błędów co psuje
rozgrywkę co nie powinno być czegoś takiego. Pewnie dziś jeszcze polecą patche i będą
grę łatali.

Zapominacie że część recenzji pochodzi z Xboxa i PS. Tam problemów ze STEAM nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest dziwne ze gra dostaje tak wypasione oceny gdy okazuje sie ze jest tak niedopracowana, ale to juz
dowodzi tylko rzetelności recenzentów.


ktoś tu ostro posmarowal ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie chciałbym pozdrowić wszystkich sympatyków platformy Steam, dającej pecetowym graczom nieporównywalną wygodę, niskie ceny i swobodę rozporządzania zakupem.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 09:58, Bhaal87 napisał:

da sie odsprzedac wogole zkupionego i aktywowanego na steam black ops ?

Tylko razem z kontem (i ewentualną resztą jego zawartości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz parę ciekawostek:
- hackerzy już złamali Black Ops w wersji na Xbox 360 i wypuścili rank hack''a, odblokowującego wszystko co tylko możliwe w grze.
- bug nieskończona ilość pakietów pomocy z nieba :)
- jak zoptymalizować grę, by uzyskać jak najlepszą płynność oto komendy:

Zmiany w plikach: ( steam/common/call of duty black ops/players ) config.cfg i config_mp.cfg

seta r_multiGpu 0 - zmienić z 1 na 0 jeśli posiadacie jedną kartę graficzną
seta r_multithreaded_device 1 - u niektórych ustawione jest na 0. Zmienić na jeden jeśli posiadacie wielordzeniowy CPU.
r_vsync 0 - Wyłączamy
r_blur_allowed 0 - Wyłączamy
r_distortion 0 - Wyłączamy
r_dof_enable 0 - głębia pola jeżeli mamy silną grafę to wyłączamy
r_glow_allowed 0 - Wyłączamy
cl_maxpackets 100 - Ustawić na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 09:48, Darkstar181 napisał:


Zapominacie że część recenzji pochodzi z Xboxa i PS. Tam problemów ze STEAM nie ma.


Ja tam ze steam nie mam problemów i NIGDY nie miałem a używam go już od 7 lat.
A tak w ogóle to server browser, który wczoraj nie najlepiej działał jest już naprawiony i gra smiga bez problemów, więc nie wiem co się ludzie czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować