Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następna część Call of Duty w kosmosie?

56 postów w tym temacie

No tak, zabrakło oryginalnego pomysłu na miejsce akcji, a przecież koniecznie raz na rok jedną część wydać trzeba! Szkoda z jednej strony, że Valve nie stosuje podobnej strategii... Pudełkami z Call of Duty można zapełnić piwnicę, a EP3 jak nie było, tak nie ma.

Buhahaha :D No nie, to mi humor poprawili :) CoD w Kosmosie. Dla mnie CoD skończył się na części drugiej niestety. MW przeszedłem ale bez większej przyjemności natomiast MW2 ominąłem w ogóle. A jak będzie Kosmos Warfare to już w ogóle będzie gra totalnie bez klimatu. Strzelanie laserami czy latanie kosmicznym myśliwcem i abordaż na ISS ;)

Już raz zostaliśmy wysłani w kosmos, i to wcale nie tak dawno, bo w MW2. Co prawda na jakieś 3 minuty, ale zawsze coś. Jeżeli zostanie to jakoś ciekawie zrobione to czemu nie? Ja jestem otwarty na nowości w tej serii.

Dnia 09.11.2010 o 19:38, Cybertrash napisał:

No tak, zabrakło oryginalnego pomysłu na miejsce akcji, a przecież koniecznie raz na
rok jedną część wydać trzeba!

???
Przecież to kosmos jest oryginalny, a nie kolejny historyczny konflikt.

Ja się zastanawiam z kim tam będzie trzeba walczyć ? Z ruskimi w bazie kosmicznej ? ;p Jakoś nie jestem co do tego pomysłu przekonany.

"...następnej odsłony cyklu, która, jako pierwsza, w historii będzie daleka od realizmu, bowiem jej akcja ma rozgrywać się w kosmosie."
A kto tam wie... może się za 100 czy 200 lat okaże, że to była najbardziej realistyczna część serii.

Dnia 09.11.2010 o 19:49, Galder_Grasfiord napisał:

Następna część CoD będzie w... domu Koticka, każda misja w innym pokoju, a finałowa walka
z bossem w jego osobistym biurze.

Ale pewnie dlc trzeba będzie wykupić na finalną wersje :(

Czyli będzie tak jak nie jeden mówił... Tylko czy to będzie strzelanie do potworków czy do innych ras człekopodobnych... Powiem szczerze że zaciekawili mnie tym i czekam na kolejne informacje, bo może być ciekawie. :D

Heh kolejne CoDy w kosmosie taaaa jasne. Gracze na to niepozwolą ponieważ chcą wiedzieć co z Sopem i Pricem :D okrutna prawda. Bedzie MW3 A nie jakies FW3 czy i nny sył

Dnia 09.11.2010 o 19:49, Galder_Grasfiord napisał:

Następna część CoD będzie w... domu Koticka, każda misja w innym pokoju, a finałowa walka
z bossem w jego osobistym biurze.

Boję się misji w łazience.

Zaloguj się, aby obserwować