Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live oficjalnie w Polsce!

45 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 12:29, natanadler napisał:

Dobra ja nie będę migrował do czasu aż pojawią się map paki do gearsów:)


Jest All fronts colletion :). Kosztuje 800 MSP. A Snowblind i Combustible są za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:00, Xjumpaytech napisał:

> Dobra ja nie będę migrował do czasu aż pojawią się map paki do gearsów:)

Jest All fronts colletion :). Kosztuje 800 MSP. A Snowblind i Combustible są za darmo.


hmm kusisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:01, natanadler napisał:

hmm kusisz:)


O sorry. Nie popatrzyłem dokładnie filmiki są za darmo :). To przez to menu, niektórych rzeczy nie ma pod "literkami" as są w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie tylko, zeby migracji nie dokonywac przez FF. Jest juz kilka osob ktorym na tej przegladarce wyskoczyl blad w trakcie procesu i w chwili obecnej nie moga sie wogole zalogowac na xbox.com.

Najbezpieczniej skorzystac z IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach

Dzieks za info

Tak czy inaczej poczekam z 2-3 tygodnie zobaczę co dają czego nie dają. Niech ludzie na sobie potestują bo coś mi się zdaje, że błędów będzie jeszcze trochę i wtedy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są z...rzyci wzięte. Sony daje więcej za darmo, niż kosztuje abonament MS. Serio, mój umysł nie ogarnia, jak można być tak przywiązanym do Xsa, gdzie wszystko, ale to wszystko jest droższe. Nie chcę pisać, że gorsze, bo to moje subiektywne odczucie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się w końcu, jestem Polakiem w Xbox Live a nie Amerykaninem :P Jeden punkt dla MS ,ale i też minus że trzeba było czekać na akcje prowokacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:05, shinian napisał:

Pamietajcie tylko, zeby migracji nie dokonywac przez FF. Jest juz kilka osob ktorym na
tej przegladarce wyskoczyl blad w trakcie procesu i w chwili obecnej nie moga sie wogole
zalogowac na xbox.com.


Problem nie dotyczy tylko FF. Mnie "wywaliło" z IE właśnie, kolegę z FF..... problem jest chyba poważniejszy. Nie wiem jak wygląda sprawa zalogowania się z konsoli, sprawdzę dopiero w domu, ale coś czarno to widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:57, palpatine napisał:

Ceny są z...rzyci wzięte. Sony daje więcej za darmo, niż kosztuje abonament MS. Serio,
mój umysł nie ogarnia, jak można być tak przywiązanym do Xsa, gdzie wszystko, ale to
wszystko jest droższe. Nie chcę pisać, że gorsze, bo to moje subiektywne odczucie ;).


To fajnie, natomiast ja uważam że sony nie ma nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... ja tam się jakoś przemigrowałem koło dziesiątej, na Lisie, bez żadnych problemów. Chociaż faktem jest, że ja to konto mam tylko do grania w SF4 na GFWL, więc może ma to coś wspólnego z exowymi zawartościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:05, shinian napisał:

Pamietajcie tylko, zeby migracji nie dokonywac przez FF. Jest juz kilka osob ktorym na
tej przegladarce wyskoczyl blad w trakcie procesu i w chwili obecnej nie moga sie wogole
zalogowac na xbox.com.

Najbezpieczniej skorzystac z IE.

Może o 13:05 tak było, a może nie. Właśnie przed chwilą przeszedłem ten "niezwykle skomplikowany" proces migracji, który trwał może z minutę (tyle co wyklikać) korzystając z Firefoxa i działa elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:00, Xjumpaytech napisał:

Snowblind i Combustible są za darmo.

Not true - za darmo to są tylko ich trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 15:31, ww3pl napisał:

Not true - za darmo to są tylko ich trailery.


No tak. Poprawiłem się w następnym poście. Po prostu ucina mi ten napis i dopiero potem to zauważyłem. A, że w DLC się mi one wyświetlały to od razu sobie skojarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować