Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nęci i kusi - daje darmowe MS Points za zmianę kraju

91 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 16:55, ankle napisał:

@PiN10
Musisz posiadać konto gold które zostało stworzone przed 10 listopada 2010r.

Ale aktualnie musi mieć złoty abonament czy wystarczy że kiedyś miało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 16:53, fr9 napisał:

A co z GfWL ?

Live jest jedną usługą.. Niezależnie czy korzystasz z Xboxa czy z Windowsa, masz to samo konto i punkty gamerscore''a. A wszystkie gry widnieją na jednej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Ja jeszcze punktów nie mam, za to jestem po telefonie do M$ (nieudana migracja). W tej chwili już wszystko śmiga, konieczne było ręczne zaktualizowanie oprogramowania konsoli (!) za pomocą pliczku i pendrive. Po tej operacji jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, za hełm husarski Microsoft zapunktował sobie u mnie i to mocno! Szkoda, że oni muszą w jakiś pokrętny sposób dbać o nasze dziedzictwo. (to nie był sarkazm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekawe jak chociażby Cenega z Falloutami itp. czy będzie można w końcu połączyć Fallouta 3 z Games for Windows Live. Pożyjemy zobaczymy na razie nic na stronie Cenegii nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie me słowa, prawda jest zaiste taka, że nasz rodzimy xbox live będzie namiastką tego, co mają amerykanie, smutne, ale prawdziwe... nie, żeby konta zarejestrowane na usa mogły ściągać filmy czy kupować gry "on demand", ale mam takie przeczucie... zazwyczaj wszystko co polskie jest uboższe, droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować