Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nęci i kusi - daje darmowe MS Points za zmianę kraju

91 postów w tym temacie

Czyli jeśli mam silvera, to nie mam co przenosić? (w kontekście darmowych punktów, nieważne czy 800, czy 1600)

EDIT: Dobra, nieważne. Jeszcze raz przeczytałem newsa i chyba się jednak załapię (ma się te wydane 4000 MSP). Komentarze mnie zmyliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... ja już po migracji... i jakoś nie widzę tych punktów...(mam golda ale od niedawna... wcześniej nic nie kupowałem... nie mniej jednak 800 się należy...(noble map pac gratis...))
swoją drogą... ten hełm to każdy dostanie czy tylko ci co nowe konta zakładają (ja go mogę kupić za 240msp... ale nie widzę sensu w wykładaniu kasy na awatra...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkty? Nie wiem, ja przemigrowałem pół godziny temu a punktów nie ma...

Ale Goldy też jakoś nie mogą tych punktów otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi głównie zależy na punktach celem zmiany gamertaga/nicka jaki widać bo brak mi 20 punktów do 800 potrzebnych ... reszta idzie na mapki do CoD jak już będą kraść nam punkty z DLC xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 17:55, Niewiernus napisał:

@Zaitsev - popraw newsa, jeżeli jest to prawda, że tylko goldy dostają MS''y. Po komentarzach
trzeba tego dowiedzieć się.

W oficjalnej notce prasowej nie ma wyszczególnienia na gold czy nie gold. Według pisma od MS-a MSP dostaje każdy. Zarówno posiadacz golda jak i silvera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się dwa razy zanim przeniesiecie konta... Ja przeniosłem i nie napawa optymizmem... dostępne jest zaledwie pare "filmików" z ogólnego menu, gdzie często lubiłem sobie poogladać IGN etc, u nas obecnie tego nie ma, tak samo jak filmów z imprezy Kinecta, które zalewały główne ekrany na koncie US... czuje, jakbym z piętra, gdzie jest dobra impreza został przeniesiony do "piwnicy".

Konto US od PL można odróżnić jak narazie tym, że to drugie posiada polskie napisy do głównego menu (reszta jest w języku angielskim) oraz brak nowości multimedialnych (nie wspominając o wykasowanej sekcji z filmami i muzyką). Ehh... mogłem urodzić się w jeszcze większej dziurze, więc nie powinienem marudzić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie moge już zedytować poprzedniego posta, ale ten cytat z mojego konta idealnie oddaje to, jak wygląda xbox live Polska:

--pl-PL Poland placeholder translation-- Xbox LIVE Silver Membership

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 18:19, Zaitsev napisał:

> @Zaitsev - popraw newsa, jeżeli jest to prawda, że tylko goldy dostają MS''y. Po
komentarzach
> trzeba tego dowiedzieć się.
W oficjalnej notce prasowej nie ma wyszczególnienia na gold czy nie gold. Według pisma
od MS-a MSP dostaje każdy. Zarówno posiadacz golda jak i silvera.


Ja nie dostałem - a mam srebrne. Czyli albo coś jest nie tak, albo notka prasowa jest niedokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować