Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nęci i kusi - daje darmowe MS Points za zmianę kraju

91 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 19:10, Skwarek-pl napisał:

Co prawda nie moge już zedytować poprzedniego posta, ale ten cytat z mojego konta idealnie
oddaje to, jak wygląda xbox live Polska:

--pl-PL Poland placeholder translation-- Xbox LIVE Silver Membership


To też fajne: http://yfrog.com/n5bitmdfsapp

Patrzcie na napis "już dostępny"

PS. Edytowałbym, ale czas minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wpadka na początku może nie wróżyć dobrze polskiemu Live''owi, ale prezenty w rekompensacie jednak lekko uśmierzają ból spowodowany tak podstawowymi niedociągnięciami. Mam nadzieję, że dalsze funkcjonowanie Live nie będzie przysparzało już więcej problemów, ale tylko sprawiało radość i uśmiech na twarzach posiadaczy Xboxów i posiadaczy kont w GfWL na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M$ w ciągu miesiąca doda nam te punkty i inne więc wrzućcie na luuuuz ;) Mnie już emigrowali mimo błędu, bo na stronce xbox.com juz nie mogę zmieniać regionu i mam wpisana Polskę =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał już ktoś punkty? Ja mam konto silver, emigrowałem wczoraj, ale do tej pory nie dostałem maila, choć na stronie jest wszystko w porządku. Najpierw obiecują 800 msp, a teraz dupa :/


POST UZNAJCIE ZA NIEWAŻNY, NIE DOCZYTAŁEM NA FORUM JAK TO Z TYMI PUNKTAMI. SORRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do M$. Otrzymałem informację (UWAGA!): Nie ma punktów za migrację :). Taka informacja nie była podawana przez oficjalny serwis xbox. Koniec i kropka. Może gość nie wiedział, ale z tego co mówił nie byłem pierwszą osobą która o to pyta :) Tak więc.... jeden wielki znak zapytania z tymi punktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, tak czy siak cieszmy się że się udało :P ja właśnie wyemigrowałem do rodzimego LIVE ;) a z tymi punktami to aż tak mi nie zależy, owszem fajnie by było, ale jakoś przez rok się obyłem bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 11:10, Jacor32 napisał:

eh, tak czy siak cieszmy się że się udało :P ja właśnie wyemigrowałem do rodzimego LIVE
;) a z tymi punktami to aż tak mi nie zależy, owszem fajnie by było, ale jakoś przez
rok się obyłem bez nich.


No dokładnie. Teraz tylko mieć nadzeiję że będą nad tym lajwem pracować...
Jakby ktoś chciał znajomego to mój tag ArmedFunkyWolf .... Miłego (długiego) weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie wkurza... jak kiedyś zuna zainstalowałem to od tamtej pory wszystkie filmiki musiałem za jego pomocą oglądać... a jak teraz jest to usługa nie dostępna w naszym kraju to nie mogę nic obejrzeć i nie mam pojęcia jak go odinstalować(niby mogę usunąć z dysku tylko pytanie czy w ten sposób sobie dodatkowych problemów nie narobię...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:15, ranma11 napisał:

jedno mnie wkurza... jak kiedyś zuna zainstalowałem to od tamtej pory wszystkie filmiki
musiałem za jego pomocą oglądać... a jak teraz jest to usługa nie dostępna w naszym kraju
to nie mogę nic obejrzeć i nie mam pojęcia jak go odinstalować(niby mogę usunąć z dysku
tylko pytanie czy w ten sposób sobie dodatkowych problemów nie narobię...)


Ranma, ja skasowałem wczoraj Zune i wszystko działa tak jak wcześniej, bez problemów ;)

Czyli jednak nie będzie punktów? Kurczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 14:27, rifi77 napisał:

Czyli jednak nie będzie punktów? Kurczę...


Ehhhhhhhh... Od myślenia głowa nie boli. Powinieneś dostać w przeciągu miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować