Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft nęci i kusi - daje darmowe MS Points za zmianę kraju

91 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2010 o 02:37, Colder napisał:

Złote konto wg. mnie jest dla ludzi którzy mają za dużo w dupie. Masz filmik który jest
na YT za 250 zł rocznie.

dokladie 230 ;) ale zdrapki na europe za 130 za rok działają także nie ma co panikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 10:06, miodus napisał:

dokladie 230 ;) ale zdrapki na europe za 130 za rok działają także nie ma co panikować
:)


Nawet 180 zł :). Jest promocja z okazji otworzenia Xbox Live. Cena to mały problem, bo akurat nawet "nasze" zdrapki będą tańsze. Tylko to zależy już od naszych sklepów po jakich cenach będą je sprzedawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:36, mr_chief napisał:

Znowu dostałem wiadomość, że usługa live jest dostępna w nas. I żebym się zarejestrował
i nic nie dostałem.


MS ma 30 dni na "podarowanie" tych punktów graczom, więc trzeba czekać. Na pewno zrobią to w tym 30 dniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2010 o 17:42, Xjumpaytech napisał:

MS ma 30 dni na "podarowanie" tych punktów graczom, więc trzeba czekać. Na pewno zrobią
to w tym 30 dniu :).


Wiem,wiem, ale wiesz...:) Emocje rospierają, mam kilka pomysłów co kupię, a jako, że odzyskałem w końcu RDR, może kupię UNDEAD NIGHTMARE.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej zarejestrowałem się ,jako kraj polska teraz chciałem zagrać w Vancouver 2010 ale wciąż przy logowaniu pisze mi że niemoge, prawdopodobnie mój kraj nie jest obsługiwany czy jakoś tak, ktoś wie co moge z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informacje na googlach ze za samo przejście bez korzystania z xbox live dostaje się zaledwie 500 punktów. Czy ktoś to już sprawdził.

Podobno na dostarczenie punktów za przejście trzeba czekać 2 tygodnie.
A ich ilość jest zależna od tego jak długo korzystaliśmy z xbox live GOLD.

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować