Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Call of Duty: Black Ops sprzedane siedmiu milionom graczy

51 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2010 o 10:02, loczyn napisał:

Sam jesteś przypadek. Wystarczy wejść na steamowe forum by zobaczyć, że w 3000 postów
o Black Ops tylko z 10 postów nie jest o tym, że ta gra jest popsuta, nie działa, zabugowana
itp. Wielka premiera i przy tym największa klapa roku.


3000 postów... a ile jest kupionych egzemplarzy na pc?
Przeglądałeś też całe forum i naliczyłeś te 10 postów? Nice.
Widzisz według mnie te błędy to nieszczęśliwe przypadki, bo u mnie gra działała dobrze, ani razu mi się nie zacięła, jakiś rażących bugów w single i multi nie doświadczam. Jedynie lagi czasami się zdarzają się w multi ale to chyba w pewnej mierze zależy od serwera (na jednym brak lagów na innym są chociaż pingi te same).
Przypomina to wszystko narzekanie na Gothica 3 w dniu premiery.


>Z całego serca żałuje wydanych

Dnia 11.11.2010 o 10:02, loczyn napisał:

pieniędzy i w poniedziałek udaje się do Empiku z reklamacją - pierwszy raz, mam nadzieje,
że nie będą robić problemów, bo produkt jest niezgodny z opisem.


Wątpię żeby przyjęli twoją reklamacje. Co im powiesz? Że ci się gra zacina? Wydaje mi się, że reklamacje przyjmują wtedy jeśli egzemplarz zakupiony był popsuty mechanicznie (połamana płytka na przykład).
Próbuj, ale marne szanse. W każdym razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Was wszystkich Kotcik opętał swoimi zaawansowanymi technikami voodo. Ale to tylko moje zdanie.

A na serio mówiąc to BO to po prostu uzupełnienie poprzedniej części nowymi rzeczami, a zresztą czego można się spodziewać po grze wydawanej w cyklu rocznym ?

Ja grę kupię najprawdopodobniej w zestawie z myszką bodajże razera ( najlepsza oferta gram.pl od kiedy pamiętam ;). T gra to po prostu "trochę więcej" niż poprzednia i tak będzie co roku, na rewolucję nie ma co liczyć. IW po stronie EA ( Kottick ma już tylko sam znaczek :D ), i zastanawia się tylko co będzie pierwsze: upadek serii CoD ( bez IW dość szybko skończy się ten "bum" na CoD''y ), BF3 ( BO nie ma w tej chwili konkurencji, MoH litościwie przemilczę a ta część która spotka sie z BF3 będzie miała naprawdę ciężko ), czy może premiera kolejnego fps''a ze stajni IW ?...
Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 08:01, arborek napisał:

Halo. Wojsko polskie cały czas prowadzi nabór :) Powiedzmy sobie szczerze że jak by twórcy
gry chcieli oddać "klimat wojny" to musieli by przyjechać do twojego domu zabić Ci mamę,
urwać nogę granatem potem dać pistolet za 2$ (lepszy był by w wersji kolekcjonerskiej)
i puścić do lasu żebyś plątał się po nim przez pół roku licząc że nie będziesz musiał
ani razu strzelić :)

Trochę pojechałeś po bandzie xD
W grach fantasy czy SF czuć klimat, a żaden Zerg ani Ork mi do pokoju, polując na moją mamę, nie wbił XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 15:21, KamyK_84 napisał:

3000 postów... a ile jest kupionych egzemplarzy na pc?

A pomyślałeś waćpan, że nie wszyscy będą akurat skrobać swoje żale na forum Steama? Zapomniał pan, że większość to casuale, które to nie ogarniają tego typu sytuacji?

Dnia 11.11.2010 o 15:21, KamyK_84 napisał:

Przeglądałeś też całe forum i naliczyłeś te 10 postów? Nice.

Nie musiałem czytać postów, tylko tematy. tematów jest ze trzy które nie dotyczą zabugowania tej gry.

Dnia 11.11.2010 o 15:21, KamyK_84 napisał:

Widzisz według mnie te błędy to nieszczęśliwe przypadki, bo u mnie gra działała dobrze,
ani razu mi się nie zacięła, jakiś rażących bugów w single i multi nie doświadczam. Jedynie
lagi czasami się zdarzają się w multi ale to chyba w pewnej mierze zależy od serwera
(na jednym brak lagów na innym są chociaż pingi te same).

Nie dotyczy Ciebie więc masz na to wyj****e, ale uwierz mi, że ludzi jest sporo i na prawdę jesteśmy podirytowani. Z resztą bagatelizujesz coś takiego, gdy nawet sam Treyarch przepraszał oficjalnie i ogłosił, że wiedzą gdzie i jaki mają błąd? Chociaż moim zdaniem to czcze gadanie byle uspokoić tłum, bo gdyby wiedzieli fix by już wszedł wczoraj.

Dnia 11.11.2010 o 15:21, KamyK_84 napisał:

Przypomina to wszystko narzekanie na Gothica 3 w dniu premiery.

Gothic 3 nie działa super do teraz, ale działał chociaż. Gothic 3 to takie GTA IV, taki brzydalek optymizacyjny, ale nie BO! GTA IV nawet w dniu premiery śmigała mi na high detalach z 4x AA oraz rozdziałce 1680x1050, a BO nie działa nawet na minimalnych z wyłączonymi wszystkimi opcjami. Mam dosłownie 5 fpsów! W tym zużycie procesora na 100% a GPU... na zero chyba, bo nie widzę, żeby BO z niej korzystało.

Dnia 11.11.2010 o 15:21, KamyK_84 napisał:

Wątpię żeby przyjęli twoją reklamacje. Co im powiesz? Że ci się gra zacina? Wydaje mi
się, że reklamacje przyjmują wtedy jeśli egzemplarz zakupiony był popsuty mechanicznie
(połamana płytka na przykład).
Próbuj, ale marne szanse. W każdym razie powodzenia.

Są dwie rzeczy - zwrot towaru bez podania przyczyny w 10 dni, oraz 30dni na zwrócenie towaru który jest niezgodny ze specyfikacją. Z tyłu okładki masz KONFIGURACJĘ - tak owszem minimalną, ale gra potrafi nie działać na dwa razy lepszym komputerze. Jest to niezgodność towaru z opisem w świetle prawa. Gdy ktoś coś takiego naskrobie na powiedzmy - maśle, to firma może dostać karę liczoną w setkach tysięcy bo tłuszczów jest 15% nie 8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście się nie wyklinali i tak kupią to miliony. Choćby tylko dlatego że to CoD. Swoją drogą lecę jutro do sklepu po to bo spróbować trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:38, YoRRu napisał:

> >
>
> >
> >
> > Do ^&#@ nędzy wiesz co to spoiler ?
>
> Co się wpieniasz przecież nie zdradziłem zakończenia ani fabuły.
Zdradziłeś -.-

Spoiler

"Ale liczyłem na to że ostatnia misja będzie polegać na
zabiciu prezydenta."

nie wpadłeś mózgu, że ktoś może tego nie wiedzieć ?


Przecież nie napisałem mózgu jak gra się kończy równie dobrze mógłbym napisać że żałuje że nie zestrzeliliśmy świętego mikołaja albo nie zaatakowaliśmy afryki... Zdradził bym jakbym napisał jak się kończy i co oznacza początkowy filmik mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 00:52, Gniewny1j napisał:

> > >
> >
> > >
> > >
> > > Do ^&#@ nędzy wiesz co to spoiler ?
> >
> > Co się wpieniasz przecież nie zdradziłem zakończenia ani fabuły.
> Zdradziłeś -.-
>

Spoiler

"Ale liczyłem na to że ostatnia misja będzie polegać na
> zabiciu prezydenta."

nie wpadłeś mózgu, że ktoś może tego nie wiedzieć ?


Przecież nie napisałem mózgu jak gra się kończy równie dobrze mógłbym napisać że żałuje
że nie zestrzeliliśmy świętego mikołaja albo nie zaatakowaliśmy afryki... Zdradził bym
jakbym napisał jak się kończy i co oznacza początkowy filmik mózgu.


Widzisz, jak ciężko pojętny jesteś, co miałeś z interpretacji w liceum ? ( o ile dotarłeś tak daleko)
To może od razu powiedz, że

Spoiler

nie zabijamy Castro tylko jego sobowtóra

-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdardzę wam sekret. Ta seria zawsze ssała. Ale ciii, Nie mówie tego nikomu. I proszę, nauczcie się pisać. Bo Aż boli patrzeć na komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Znowu wciśnięto to samo kilku milionom kretynów , a Kotick się cieszy. Wybaczcie , ale "Call of Duty" skończyło się >po pierwszym Modern Warfare. Teraz to już odgrzewany kotlet z milionem "super-mega-cool" akcjami , których nie >powstydziłby się Bruce Willis. A gdzie klimat wojny?

Dokładnie...Teraz robi się z tego taka pecetowa fifa...co rok jakieś minimalne zmiany a Wszyscy "WoooooooW dodali ...(miejsce na tą minimalną zmianę), muszę mieć nowego CoDa!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować