Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A jednak! Call of Duty: Black Ops z rekordem wszech czasów!

61 postów w tym temacie

strona na początku poświęcona grom komputerowym. Chyba zamienia się w strone o grach na konsole. Dziwi mnie fakt że jeszcze nie nagłośniliście sprawy o masie błędów, niemocy odpalenia gry i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, i... sobie nie pograłem, tnie się niesamowicie, a słabego sprzętu nie mam :/ Pewnie za jakiś tydzień wyjdzie patch i gra będzie grywalna, ale ... szlag człowieka trafia, jak pomyślę sobie że wydali gniota i się jeszcze chwalą że dużo tego sprzedali :/ Echh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEDNAK NAIWNOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC!! NIE ROZUMIEM TYCH WSZYSTKICH LUDZI TA GRA POD KAŻDYM WZGLĘDEM TO STARY BUBEL SPRZEDAWANY KOLEJNY RAZ TYLKO POD INNĄ NAZWĄ ANI W TYM FABUŁ DO TEGO GRAFA Z PRZED EPOKI A TŁUMY IDĄ I KUPUJĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jee, jednak gratz bo gra jest naprawdę bardzo fajna.
Tylko 5% niezadowolonych użytkowników (cała wersja PC) to i tak całkiem wypasiony wynik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czemu nie piszecie o tym, że gra na PC jest praktycznie niegrywalna. Jakoś dziwnie wszystkie serwisy nabierają wody w usta w tej kwestii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kupiłem grę w pre order... następnym razem albo odczekam pewną dobę aż dany tytuł będzie grywalny albo pobiorę pirata ( brak dema a co za tym idzie możliwości sprawdzenia danego tytułu na swoim sprzęcie )... jak dal mnie to fail roku a nie tytuł który zdobywa wysokie oceny.... "dziękuję" za wypuszczenie porta z konsoli ( wersji beta ) na rynek PC i traktowanie Nas jako zło konieczne.... bo przecież na konsolach nie ma problemów a gra chodzi dobrze ( nie widziałem bynajmniej aby się ktoś uskarżał na te wersje ).... czuję się oszukany... zresztą nie ja jeden... Jestem w szczęśliwym posiadaczem całej serii ( oryginał ) niestety to wydanie mnie bardzo wkurzyło.... a obiecanki o patchu, o którym czytam od dnia premiery przyprawiają mnie o jeszcze większą złość... HASTA LA VISTA.. Call Of Duty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszym elementem gry, którym się kieruję podczas zakupów jest single player. Jeżeli jest wciągający, dynamiczny, zaskakujący i długi - biorę w ciemno. W multi gram bardzo rzadko i to też nie w każdej grze. Pierwszy CoD, którego użyłem do grania po sieci to Modern Warfare i gram w niego do dziś. Mam MW2, pograłem trochę w multi, ale stwierdziłem, że to praktycznie to samo co w MW i nie będę się przesiadał. Black Ops kupię na 100%. Bardzo interesuje mnie fabuła gry oraz tryb zombie w multi. Miałem WaW, ale sprzedałem więc chętnie powrócę do ubijania hord zombie. Poczekam tylko aż opadnie ten cały kurz ekscytacji i ceny używek na eBay''u zaczną spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rincewind co za roznica ?? Gra to gra i ejst to serwis o grach ;] . Czym roznai sie gry "komputerowe" od "konsolowych" ?? Od jakis 5 lat niczym :] .

Co do Black Ops to smierdzi Treyachem i niestety u mnie z Cod'ow nadal rzadza MW ,MW2 czy cod und cod 2 ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:04, Qbon11 napisał:

No właśnie. Czemu nie piszecie o tym, że gra na PC jest praktycznie niegrywalna. Jakoś dziwnie wszystkie serwisy nabierają wody w usta w tej kwestii....

Bo gram.pl ma również sklep, w którym tą grę sprzedają, a zarobić na tej grze będzie można najwięcej właśnie w pierwszych dniach i może tygodniach. Nie martw się, informacja się pojawi, później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 20:58, grisza218 napisał:

JEDNAK NAIWNOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC!! NIE ROZUMIEM TYCH WSZYSTKICH LUDZI TA GRA POD
KAŻDYM WZGLĘDEM TO STARY BUBEL SPRZEDAWANY KOLEJNY RAZ TYLKO POD INNĄ NAZWĄ ANI W TYM
FABUŁ DO TEGO GRAFA Z PRZED EPOKI A TŁUMY IDĄ I KUPUJĄ!!

Prawda, prawda (poza grafiką bo raczej złego słowa o niej powiedzieć nie można). Niestety. Co roku odgrzewany kotlet z singlem na 5 godzin. Robi się z tego coś w stylu fify, nowy rok - nowa część (taka sama ;d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Było do przewidzenia ;)

A zobaczymy jak im wyjdzie nie oficjalna zapowiedz nowego calafa ponoć ma być w przyszłości seria call of duti

zawsze zaskakuje i im to wychodzi na dobre jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucili się ludzie, jak muchy na świeże g**no.

Jeśli mam kupić grę za 100 zł i mieć 5 godzin fabuły, wolę iść do kina i te same 5 godzin ciekwaszej fabuły mieć za 30 zł albo do wypożyczalni DVD i mieć 5 godzin fabuły za 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:59, Mercuror napisał:

> - krytykowałem MW2
> - poza CoD 1 Deluxe Edition nie nabyłem ani jednego Calla

Spoko, krytykowałeś coś w co na dobre nie pograłeś nawet ^^


Haters gonna hate....

Ciekaw jestem czy ta gra jest aż tak dobra, jak ją opisują. Sprawdzę to jednak dopiero w grudniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotick mówi o największych doznaniach w multi... największe miałem w pierwszym CoD-zie jak latałem na mapce Carentan...

A tak poza tym: To Było do przewidzenia ;) [2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tego. Z jednej strony żałuję teraz, że nie kupiłem, z drugiej (patrząc na komentarze) nie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:59, Mercuror napisał:

Spoko, krytykowałeś coś w co na dobre nie pograłeś nawet ^^


Nie posiadam reszty serii =/= nie przerobiłem reszty serii.
Co to miało znaczyć?! Co ty chciałeś udowodnić?!

Także @ NikiNicoo!
"Haters gonna hate...."?
Przydałoby się teraz zwrócenie honoru...

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować