Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A jednak! Call of Duty: Black Ops z rekordem wszech czasów!

61 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2010 o 23:16, Cygi napisał:

> Spoko, krytykowałeś coś w co na dobre nie pograłeś nawet ^^

Nie posiadam reszty serii =/= nie przerobiłem reszty serii.
Co to miało znaczyć?! Co ty chciałeś udowodnić?!


Oj, nie tak agresywnie, bo się w sobie zamknę i przestanę odpisywać jeszcze ;)
Ładnie to tak? "Gry nie kupię, ale pogram sobie, a potem stwierdzę, że jest zła i będę miał czyste sumienie, że za nią nie zapłaciłem." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w połowie albo 3/4 singla i jestem pod wrażeniem. MW2 pod względem różnorodności akcji odstaje od Black Ops. Multi jeszcze nie ogarnąłem i zombiaków, ale póki co to jest mocne 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 00:23, BaRt3k napisał:

Wyjdzie Diablo 3 i pozamiata wszystko. A nowy CoD schowa się pod poduszkę.

Nie do końca, bo jeżeli gra będzie wypuszczona na PC to raczej nie ma szans. Ale gdyby zdecydowali się w tym samym czasie wypuścić na wszystkie platformy miałby ogromne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 00:56, Gniewny1j napisał:

Nie do końca, bo jeżeli gra będzie wypuszczona na PC to raczej nie ma szans. Ale gdyby
zdecydowali się w tym samym czasie wypuścić na wszystkie platformy miałby ogromne szanse


Nie nie doceniaj potęgi Piekielnego Władcy, albowiem gdy Diablo powróci zawładnie mocą PC i wszystkie konsole będą mogły jedynie błagać o litość, a ich posiadacze będą jęczeć i zwijać się w bólu z powodu braku łaski Pana ^^
A wracając do tematu to w BO znając życie zaopatrzy mnie Św. Mikołaj, więc czekam cierpliwie do grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech mi teraz ktoś powie, że biznes growy jest nierentowny i nieopłacalny albo, że gry się nie sprzedają ;D
Niestety, taka sprzedaż nowego CoDa tylko utwierdzi pana Koticka w przekonaniu, że jego polityka prowadzenia Acti jest słuszna, bo po prostu zarabia krocie. A w końcu tylko to się liczy...

@ Pepsi
Nie wiem, czy Ty tłumaczyłeś z angielskiego czy przepisałeś z innego źródła ale tak na przyszłość :)
Nigdy "dwa lata pod rząd" :) Prawidłowo jest "z rzędu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 23:22, Mercuror napisał:

Oj, nie tak agresywnie, bo się w sobie zamknę i przestanę odpisywać jeszcze ;)
Ładnie to tak? "Gry nie kupię, ale pogram sobie, a potem stwierdzę, że jest zła i będę
miał czyste sumienie, że za nią nie zapłaciłem." :)


To było oczywiste przecież! Wg ciebie sięgam po piraty, tak?!
Są także koledzy i koleżanki, którzy hurtowo kupują takie pozycje, z którymi można było się najzwyczajniej w świecie wymienić grami. Ale nie, najlepiej i najłatwiej człowiekowi przysłowiowo dosrać zarzutem piractwa.

To było do przewidzenia - bez jasnowidza.
Agresywny nie jestem - tylko poirytowany takimi zarzutami.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rincewind

Kottick ma swoje wtyki wszędzie :D

A co do newsa to niech nasz kochany Lord Vader cieszy się póki może. Żerowanie na głupocie jest dochodowe i popularne ale w końcu ludzie przestana w kółko kupować tą samą grę i stanie się to już niebawem szczególnie że BF3 właśnie przeładowuje broń a "inny CoD" ( nowe dzieło IW ) mimo że jest jeszcze daleko zbliża się nieubłaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze muszę poczekać do świąt, aby nabyć Black-Ops. Może i nawet lepiej, bo mogą przez ten czas wyjść stosowne patche, które poprawię rozgrywkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD zawsze był mierny pod względem technologicznym. Autorzy tak łasili się na kasę że nawet nie upgradowali silnika gry... grafika PORAŻKA. Single? Hymmm też do %^$& , w MoH single o niebo lepsze i w MIARĘ grywalne multi. Jednak BF zawsze wyprzedzał CoD pd względem technologicznym , zniszczenie 2.0 i oczywiście nowe mapy w DARMOWYCH patchach...

PS: Właśnie wychodzi patch do BFBC2 z nowymi mapami(dwie z kampanii a dwie z pierwszej części) , nom i oczywiście nowy BFBC2 Vietnam , 6 mapek, nowe pojazdy i bronie za nie całe 49 pln? To daje ci 4 darmowe i 6 płatnych mapek razem z brońmi i pojazdami za niecałe 50 pln...

BF Rulz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie. Żyjemy w Polsce gdzie zarabiamy gówniane pieniądze i dlatego nażekamy na Dlc i takie tam że gra to albo tam to. Wszystko zależy od zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 09:34, Cygi napisał:

To było oczywiste przecież! Wg ciebie sięgam po piraty, tak?!
Są także koledzy i koleżanki, którzy hurtowo kupują takie pozycje, z którymi można było
się najzwyczajniej w świecie wymienić grami. Ale nie, najlepiej i najłatwiej człowiekowi
przysłowiowo dosrać zarzutem piractwa.

To było do przewidzenia - bez jasnowidza.
Agresywny nie jestem - tylko poirytowany takimi zarzutami.


Piractwo? Jakie piractwo? Nie miałem na myśli piractwa (fajne masz skojarzenia swoją drogą), tylko właśnie takie "wymienianie się" grami ;) Dostajesz grę, za którą nie zapłaciłeś. Licencje dostał twój kolega/koleżanka, a nie ty. Licencji nie można przekazać/odsprzedać.

Ergo tak czy siak łamiesz prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 20:29, Rincewind napisał:

strona na początku poświęcona grom komputerowym. Chyba zamienia się w strone o grach
na konsole. Dziwi mnie fakt że jeszcze nie nagłośniliście sprawy o masie błędów, niemocy
odpalenia gry i tak dalej...


http://www.gram.pl/news_8QnrJ,,1_Uprasza_sie_o_zglaszanie_bledow_w_Call_of_Duty_Black_Ops.html

Phobos_s ---> dzięki za cenną uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:05, Mercuror napisał:

Piractwo? Jakie piractwo? Nie miałem na myśli piractwa (fajne masz skojarzenia swoją
drogą), tylko właśnie takie "wymienianie się" grami ;) Dostajesz grę, za którą nie zapłaciłeś.
Licencje dostał twój kolega/koleżanka, a nie ty. Licencji nie można przekazać/odsprzedać.


Ergo tak czy siak łamiesz prawo :)


Jak łatwo teraz się można wytłumaczyć, że miałeś na myśli wymianę a nie piractwo.
Mało tego, nasza wymiana nie jest permanentna, tylko tymczasowa, tzw. wzajemne pożyczanie.
Ale widzę, że z piractwa przenosimy się na zarzut łamania prawa - ponieważ pożyczamy sobie nawzajem gry.
Eee, tu naprawdę trzeba przy pisaniu komentarza podawać wszystko na tacy?

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować