Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze jedno porównanie jakości grafiki Call of Duty: Black Ops

37 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2010 o 00:15, Shox1112 napisał:

Piszcie o x360 i ps3 a nie o gównianym pc !!! według mnie wersje x360 i PS3 są porównywalne
ale osobiście wole PS3.


Nie .. nie sa :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:42, Kadajo napisał:

Ouuu, zapomnialem juz jak bardzo Wii jest zacofane graficznie od dzisiejszych standardow
;)

Zadaniem Wii nigdy nie było powalać grafiką.

Może jeszcze niech z DSem porównają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 23:54, o0mati0o napisał:

Update był! Teraz grając na PC większych lagów nie uświadczysz:)
Gra się nieźle.
A w porównaniu do Battlefielda "Kiepskiej kompani" i nowego Moha Black Ops to mistrzostwo
świata.

W porównaniu do BF''a i MoH''a, SP CoD:BO wypada najżałośniej. Te zasrane fleszbeki mnie denerwuje, że ja Cie kręcę. ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Piszcie o x360 i ps3 a nie o gównianym pc !!! według mnie wersje x360 i PS3 są porównywalne ale osobiście wole PS3."

Fanboy? PC IMHO nie jest "gówniany". Jest to najbardziej elastyczna platforma do gier, pracy i innych rzeczy. Konsole są przede wszystkim do gier, a wszyscy wiemy jak się na nich gra w strzelanki. Osobiście posiadam PieCa, Xboxa 360 i PS3, więc wiem co mówię.

Poza tym "Performance improvement for dual and quad core systems" YESH. To update do Black Opsa na PC. Dzięki Bogu, bo mam Quada :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w MW2 w BC2 i moim zdaniem BO jest najlepsze pod każdym względem. A co do tego czy działa czy nie na PC to kogo to obchodzi skoro tylko znikomy procent z prawie 6 milionów kopii sprzedał się na PC. Panowie kupcie sobie w końcu jakąś konsole do gier wideo i przestańcie biadolić, albo się cieszcie, że w ogóle wyszło na PC, być może przyszła część już nie wyjdzie na tej platformie bo będzie to po prostu nie opłacalne dla Activision...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma gorszą minimalnie oprawę graficzną od X360, ponieważ ma najlepiej zrobione 3D (X360 nie ma nawet startu do wersji na PS3 w kwestii 3D, stwierdził to człowiek z ekipy odpowiedzialnej za CODa). Czyli kto ma TV 3D i PS3 ten ma super jakość i zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 08:16, Kaucz napisał:

PS3 ma gorszą minimalnie oprawę graficzną od X360, ponieważ ma najlepiej zrobione 3D
(X360 nie ma nawet startu do wersji na PS3 w kwestii 3D, stwierdził to człowiek z ekipy
odpowiedzialnej za CODa). Czyli kto ma TV 3D i PS3 ten ma super jakość i zabawę.


podbudował się emocjonalnie... posiadacz PS3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 10:04, scott napisał:

podbudował się emocjonalnie... posiadacz PS3

O mnie piszesz? Czym ja się podbudowałem? Przytoczyłem tylko same fakty. Ja z 3D nie skorzystam, na grafikę w Call of Duty szczególnie nie patrzę, więc mi no wisi, ale myślę że to ważna informacja dla osób posiadających TV 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza wersja jest na Wii. To sterowanie jest niepowtarzalne :D Gdybym tylko miał Wii... A grafika, co mnie grafika... nie kupuję gier dla doznań graficznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 08:13, Brolly666 napisał:

Panowie kupcie sobie w końcu jakąś konsole do gier wideo i
przestańcie biadolić, albo się cieszcie, że w ogóle wyszło na PC, być może przyszła część
już nie wyjdzie na tej platformie bo będzie to po prostu nie opłacalne dla Activision...


Gra sprzedała się świetnie na konsole - nic dziwnego skoro tyle osób myśli podobnie jak Ty. Jak na mnie Acti niech sobie daruje wydawanie gniotów / klonów na PC - może po wynikach sprzedaży z PC kolejny ''hit'' nie wyjdzie już na tą platformę - powiem płakał nie będę. Wiesz, nie wszyscy będą w stanie grać w FPS na padzie, co imo jest śmieszne XD


Wersja na x360 graficznie przedstawia się lepiej, wyraźniej - PS3 ma specyficzny model grafiki, ale też może się podobać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 00:15, Shox1112 napisał:

Piszcie o x360 i ps3 a nie o gównianym pc !!! według mnie wersje x360 i PS3 są porównywalne
ale osobiście wole PS3.


Ten post pewnie napisałeś padem na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi po jaką ch**erę pokazywali Wii? Jeżeli już porównywać trzy rzeczy to PC, Xbox''a i PS3. Takie moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować