Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hardcore`owe gry na Kinecta już w przyszłym roku

17 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2010 o 13:13, jedrzejb napisał:

Ja chce mieć The Sims 3 na xbox''a i na Kineca. :}


Zwłaszcza pobyty w toalecie powinny być szczególnie pasjonujące ;) Swoją drogą ciekawe jakie "hardcorowe" gry można obsługiwać za pomocą kontrolera, który nie ma żadnych przycisków, które można by było użyć chociażby do strzelania. Hamsterball?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rtsy na Kinecta mogły być ciekawe :) może jakieś RPG''i z rozmówkami głosowymi. Thief albo Assasins Creed z chowaniem się w Cieniu bieganiem po dachach, jazdą konną i zabójstwami sztyletem zza rogu.
Ja chciałbym bijatyki z prawdziwego zdarzenia, takiej z magicznymi ciosami i masterowaniem combosów :) i oczywiście z rozgrywka online.
Sporo więcej oczekiwałem po Fighters Uncaged i się przeliczyłem.
Niezły może być też Project Draco o ile nie zrobią z niego Fantasy Kinectanimals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może "Piotrus Kłamca" zrobi port swojego starego "Magic Carpet" na Kinecta, mogłoby być ciekawie.
Latanie dywanem za pomocą przechodzenia w jego odpowiednie miejsce i strzelanie zaklęciami za pomocą gestów rak i poleceń, normalnie jak w Japońskich Animbe "Go Go, Fireball!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 13:13, jedrzejb napisał:

Ja chce mieć The Sims 3 na xbox''a i na Kineca. :}


Sterowanie wg. recenzji jest mało precyzyjne. Zajechałbyś się przy simsach masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 15:49, Kafar napisał:

Sterowanie wg. recenzji jest mało precyzyjne. Zajechałbyś się przy simsach masakrycznie.


Ja czytałem z kolei recenzje o wielkiej precyzji sterowania Kinectem. Chociażby na gram.pl jest o tym napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 12:54, Xjumpaytech napisał:

> Sterowanie wg. recenzji jest mało precyzyjne. Zajechałbyś się przy simsach masakrycznie.


Ja czytałem z kolei recenzje o wielkiej precyzji sterowania Kinectem. Chociażby na gram.pl
jest o tym napisane.


A gdzieś poza gram?:)

IGN Kinect Center.. recenzje gry po 7/10 praktycznie każda minus problem ze sterowaniem. Nawet pokazane są ich ruchy spore opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież na konsole nie wychodzą, (prawie) żadne hardcorowe gry (inna sprawa, że na PC też rzadko się je robi), to jakim cudem mają zostać stworzone na jeszcze bardziej casualowy Kinect? Toż, to niedorzeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hardkor kiedyś i hardkor teraz to nie to samo.


Lata temu to hardkorem na dzisiejsze standardy byłby poziom "Easy" , jakkolwiek by go w grze nie nazwać.
A teraz, to dopiero na "Hard" jest jakieś wyzwanie.

A na kinecta, to dopóki nie pozbędą się rzekomych opóźnień to nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować