Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Gran Turismo 5 potwierdzona!

29 postów w tym temacie

A po uwzględnieniu edytora tras (nie ma zbyt wiele opcji, ale jest) liczba torów teoretycznie jest niograniczona.
A co do terminu, to nie ma się co dziwić - skoro cała grę zrobili w 3 miesiące, to i łatkę dokończą w 2 tygodnie.

Edit: Page not found - Pewnie mnie znowu przekierowało, bo nie mogę znaleźć tego trailera. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie mamy replay tras z poprzednich części + nowe oraz większość wozów japońskich marek.
Co nie zmienia faktu, że jestem niezmiernie szczęśliwy, że w końcu będzie okazja to grania.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 listopada też był datą oficjalnie potwierdzoną a wyszło jak wyszło. ;) Oby ten GT5 w końcu wyszedł 24.11, bo to już byłoby totalne przegięcie, gdyby po raz kolejny przełożyli premierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie jeszcze bardziej cieszy to edytor tras- nie jest to może narzędzie pełną gębą, ale biorąc pod uwagę te parametry toru, na które mamy wpływ, to wychodzi że właściwie mamy nieskończoną ilość wariantów tras :)

BTW: japońskie marki w GT 5 zawsze będą grały pierwsze skrzypce- toć to japońskie marki! ;) Sam jestem fanem sushi na kołach. Cieszy natomiast mocny debiut Ferrari (brak mi jedynie F-355), oraz Lamborghini (obecność Miury 400 rekompensuje mi brak Diablo Coatl i Countach LP-500), do tego jest Veyron i to na co długo czekałem- Lexus LF-A (jestem ciekaw dźwięku silnika);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak po przeglądnięciu listy wózków to można by stwierdzić, że jest ich o wiele mniej, zaliczając jako jeden samochód różne modele z innymi silnikami itp. To wtedy pewnie będzie z 600-700, ale OK (dobra, ja mam Forzę dlatego tak liczę w GT ^^)

Dla przykładu:
3000GT  MR (J) ''95
3000GT  MR (J) ''98
3000GT  SL (J) ''95
3000GT  SL (J) ''96
3000GT  SL (J) ''98
3000GT  SR (J) ''95
3000GT  SR (J) ''96
3000GT  SR (J) ''98
3000GT  VR-4 (J) ''98
3000GT  VR-4 Turbo (J) ''95
3000GT  VR-4 Turbo (J) ''96
3000GT  VR-4 Turbo (J) ''98
NIE MA PORSCHAKÓW?!? No to ocena spadła u mnie i to bardzo :D

A torów chyba więcej ma Forza, chociaż trudno to stwierdzić bo tu jest więcej różnych torów a nie ich odmian.
Mam nadzieję że GT będzie fantastyczne i nie zawalą tego nagle, mówiąc że coś "nie zdążyli zrobić" "PS3 był za słaby" bo oni coś teraz za bardzo się wycofują z tych wielkich zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 17:56, rifi77 napisał:

NIE MA PORSCHAKÓW?!? No to ocena spadła u mnie i to bardzo :D

Wygooglaj sobie:
RUF
3400S ''00
BTR ''86
CTR2 ''96
CTR "Yellow Bird" ''87
RGT ''00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko jakiś totalny kataklizm musiałby nastąpić, żeby do tej premiery wreszcie nie doszło. Zatem zostało 12 dni. Już widzę te wszystkie liczniki i reklamy. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 18:44, rifi77 napisał:

No wiesz, bardziej liczą się te SERYJNE modele a nie delikatne przeróbki innych firm,
przynajmniej dla mnie.

Skoro Porsche woli rozdawac licencje NFS-om to ich sprawa. A samochody RUF sa nawet lepsze niz bazowe modele Porsche, przy czym to wciaz jakosc Porsche, tylko na lepszych podzespolach. Lepszy rydz niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować