Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bobby Kotick: Infinity Ward wciąż ma spory potencjał

27 postów w tym temacie

Ci, którzy zostali to zdrajcy :) Ta firma powinna przestać istnieć. W jacht Koticka powinien strzelić piorun i go spalić, a Activision powinien zbankrutować. Dołączyłem do grupy na FB "We Hate Bobby Kotick" :) Radzę wszystkim posiadaczom konta na FB to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zszokowany tym, jak potraktowano posiadaczy wersji PC BO. :( Tragiczna kaszanka. Jest odrobinę lepiej po tym małym patchu 5,5 MB, ale wciąż kaszka. Lagi, glitche. I to na wielu, wielu różnych konfiguracjach. Wstyd. Pewnie dlatego, dało się tym razem BO dostać u nas za stówę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25? ktos sledzil ile osob opuscilo iw i jesli wierzyc tym danym to juz okolo 60 osob opuscilo iw, wiekszosc jest teraz w respawn entertainment

"(8 of 22) 36% of artists/concept artists are gone
(4 of 10) 40% of animators/technical animators/mocap people are gone
(17 of 23) 74% of designers and scripters are gone
(12 of 15) 80% of engineers are gone
(5 of 5) 100% of writers are gone
(13 of 16) 82% of leads/directors from these departments combined are gone "

http://www.cynicalsmirk.com/who_remains_at_infinity_ward.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, biorąc pod uwagę że nowe CoD''y są robione w większości metodą ctrl-c - ctrl-v, a ludzie i tak namiętnie je kupują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po hu...go taki potencjal skoro nic po za CoD-em nie robia ... CoD:BO stal sie dla mnie tylko gra nadajaca sie tylko do smietnika. I nie widze juz powodu dlaczego mialbym kupic kolejne czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mają potencjał do wypuszczenia pacza do BO , jak Trejarch nie umie sie z tym uporać. Kumpel ma w singlu 3fps na Gigabyte GTS250 , Intel C2Q Q8300 i 4gb ram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak narzekacie, mi się BO podoba singiel chodzi na full a w multi nie mam żadnych laggów może czasami się jakiś trafi. W końcu Treyarch zrobił dobrego cod-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy sobie czasy, kiedy to Activision jeszcze raczkowało wspierając tworzenie THPS. Bobiemy wydaje się od dawna że mają już taką super uber duper markę, że mogą się wylać na graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 20:42, T3de napisał:

mają potencjał do wypuszczenia pacza do BO , jak Trejarch nie umie sie z tym uporać.
Kumpel ma w singlu 3fps na Gigabyte GTS250 , Intel C2Q Q8300 i 4gb ram...



eem... to niech kumpel nie daje antialiasingu x16 i wszystkiego na maxa ;) bo to znowu najlepsza maszynka nie jest.
[edit1]ja na swoim mam coś ok. 30fps a mam procek intel core 2 duo t5870 2ghz i radeona 4350 ;P
[edit2] fuck post #99 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie zauważył, to Kotickowi chodzi wyłącznie o same Activision. Dlaczego?
- podkreślił, że wszystko jest pod kontrolą i stabilnie się trzyma
- to nie wina Activision, że odeszły najważniejsze osoby IW
- znów wymienił niezależność, jako pozytywną cechę
- zapewnił wsparcie, jakie firma oferuje

Cała wypowiedź ma oficjalny wydźwięk reklamy dla Activision. Bez emocji, bez subiektywnego podejścia. Wymienione najlepsze cechy, ukazany potencjał pracowników i możliwości (wsparcie) rozwoju, na dodatek "co złego, to nie my".

Jedynie obrona studia Treyarch wydaje się szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez ludzi, którzy odeszli z IW to nie to samo IW. Jednak gdyby postanowili zrobić MW3 to nie miałbym nic przeciwko, bo historia z gry, błaga o kontynuację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować