Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość edycji kolekcjonerskiej poznamy już w najbliższy czwartek!

122 postów w tym temacie

Tym razem nie przepuszczę takiej okazji :), czekam na pre-order tej kolekcjonerki. Co bym chciał zobaczyć? Nie wiem szczerze, ale chciałbym aby było tego dużo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze dwa dni przed premiera nie okaze sie, ze jednak do polskiej gry w Polsce nie bedzie EK. Oraz, ze tym razem EK Widzmina zostanie wyslana jako calosc w terminie (ale afera byla przy pierwszym Wiedzminie :)). Ale na EK Wiedzmina 2 czekam i kupuje w ciemno. Co bym chcial w tej edycji? Koszulke, soundtrack, replike wiedzminskiego miecza, kufelek na piwo no i normalne karty. Oprocz tego oczywiscie gre i instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym był zadowolony, gdyby znowu była afera ze spóźnieniem wysyłki dodatków do EK. Przecież przy Wiedźminie pierwszym, CDP dało wszystkim, którzy zamówili EK bon na 100 złotych do wykorzystania w sklepie gramu.
Więc jeśli się to znowu stanie, to może będą z 4 kody na gog''a i byłoby świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ceny EK.

Ogólnie to mam nadzieję, że CDP odpowiednio doposaży również podstawową edycję gry, a także zaproponuje jakiś fajny gadżecik osobom, które zamówiły grę przed premierą. Bardzo na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,ciekawe jaka będzie cena EK?,jeśli ok.200 zł to się chyba skuszę
ja bym chciał w EK przede wszystkim artbok i soundtrack,może figurkę?,standardowo mapę świata i jakieś fajne pudełko na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować