Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość edycji kolekcjonerskiej poznamy już w najbliższy czwartek!

122 postów w tym temacie

Jeżeli popyt na edycję kolekcjonerską gry wydaje się przewyższać u nas znacznie popyt na edycję zwykłą, można mówić o fenomenie?
CDP chyba nie będzie się opłacać limitowanie tej edycji tak jak było w przypadku części pierwszej.
Tak, też zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:13, Blizzard_Beast napisał:

Ostrzycie sobie zęby na edycję kolekcjonerską Wiedźmina 2?

Nie, ostrzymy sobie na dowolną edycję, byleby na Xboksa 360.



to Ty nie wiesz, że Kalkstein się potknął i wylał kwas na szafkę z konsolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:56, Zdenio napisał:

Nadmuchiwaną Triss!

...ehm... khem.



Hyhyhyhy :D


Mam piękną EK pierwszej części, to może i na drugą się skuszę - co prawda lata już nie te i fantazji młodzieńczej nie ma, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję, czy aby CD Projekt nie zawiódł nas tym EK. Wydanie kolekcjonerskie pierwszego Więśka było ok, ale wówczas był to debiut studia oraz... inna koniunktura. Obym został mile zaskoczony zawartością i nie czatował tyle godzin, jak przed trzech laty, aby złożyć pre-order EK ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 17:23, IwaN_GroznY1 napisał:

Ja się boję, czy aby CD Projekt nie zawiódł nas tym EK. Wydanie kolekcjonerskie pierwszego
Więśka było ok, ale wówczas był to debiut studia oraz... inna koniunktura. Obym został
mile zaskoczony zawartością i nie czatował tyle godzin, jak przed trzech laty, aby złożyć
pre-order EK ;) ...


Mam nadzieje ze EK bedzie wiecej sztuk i ja sie załapie na jedna.Zawartość tez mnie ciekawi , data premiery to chyba najbardziej . I jakieś nowe nowinki , trailery o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EK widziałbym oczywiście podkoszulek, dobrej jakości mapę (najlepiej na skórze), kufel i może jakiś duży plakat. Ewentualnie jakaś figurka Geralta zamiast mapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, oj tak, na to czekałem. Do tak ważnego dla CDP tytułu kolekcjonerka na pewno będzie bardzo okazała. Mam nadzieję że stosunek cena/jakość będzie równie dobry ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważając na to, że edycja podstawowa pierwszego Wiedźmina wyglądała jak nie jedna kolekcjonerka to jestem naprawdę dobrej myśli co do zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od zawartości i ceny kupię to EK, bo Wiesiu jest jedną z niewielu gier, na które warto wydać naprwdę grubą kasę. Poza tym dobrze słyszeć, że w ogóle EK będzie, bo słyszymy, że powstaje, a o pre-orderze, ani widu, ani słychu. Takie DA 2 miało pre-ordery ponad pół roku przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w EK chciałbym:

- jakiś klimatyczny kufel do piwa (w stylu np. tego z EK Twierdzy/Stronghold z 2001)
- figurkę - może być tej jakości jak z edycji świątecznej - tylko bez baboli w stylu brak medalionu lub twarz podobna zupełnie do nikogo
- t-shirt - tylko niech to nie będzie "szmata" jak z EK1
- artbook/bestiariusz - te z EK1 były genialne


- nie chciałbym natomiast jakiejś dodatkowej zawartości w grze - takie ciosy uważam za poniżej pasa
- gra karciana która była dołączona do EK1 to zupełna porażka - mam nadzieję, że KUŹNIA GIER będzie się trzymała z dala od Wiedźmina - gry przez nich wydane (EK + osobna) to tylko zmarnowany temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 84,7% kupię kolekcjonerkę, ale ciekawi mnie też zawartość edycji standardowej. Choć nie spodziewam się czegoś na miarę poprzednika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować