Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z datą premiery!

84 postów w tym temacie

Adam Berlik

Znamy dzienną datę premiery gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Kontynuacja gry cRPG autorstwa studia CD Projekt RED, która została osadzona w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, zadebiutuje nieco później niż tego oczekiwano.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z datą premiery!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I choć w sumie wielka szkoda że czekać będziemy kolejne 2 miesiące to bardzo się z tej informacji cieszę. W pierwszym kwartale 2011 jest po prostu za dużo wielkich premier, z którymi trzeba by niepotrzebnie konkurować. Lepiej poczekać do maja, aż portfele klientów na nowo napęcznieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce nic mowic, ale w przypadku pierwszego Wiedzmina premiera tez miala byc jakos w maju. A w maju sie okazalo, ze w grze sa bledy i tworcy chca gre dopracowac. I wyszla jakos w pazdzierniku czy listopadzie, a bledy i tak byly. Powtorka z historii czy tym razem wszystko bedzie tak jak nalezy? To sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:00, Buachu napisał:

obawiam sie ze beda wyscigi o to kto zamówi pierwszy wieska EK. Pewnie jak zwykle bedzie
wiecej chetnych niz ''towaru''.


Limitowane Edycje Kolekcjonerskie maja to do siebie, ze no wlasnie sa limitowane i nie dla kazdego starczy. Jednakze zazwyczaj jesli sie wczesniej zamawia pre-order na taka EK to nie ma problemu z jej dostaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:03, Wojman napisał:

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie maja to do siebie, ze no wlasnie sa limitowane i nie
dla kazdego starczy. Jednakze zazwyczaj jesli sie wczesniej zamawia pre-order na taka
EK to nie ma problemu z jej dostaniem.



No nie wiem... EK pierwszej części Wiedźmina sprzedała się w kilka godzin :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:03, Wojman napisał:

Jednakze zazwyczaj jesli sie wczesniej zamawia pre-order na taka
EK to nie ma problemu z jej dostaniem.

W przypadku Wiedźmina ta zasada raczej nie będzie miała miejsca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK EK EK!!! Mam nadzieję, że jak wrócę ze szkoły to jeszcze będzie co zamawiać ;] Tylu chętnych a EK pewnie znowu będzie w małym nakładzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOOO!!!! Tak!!!!! Nie mogę się doczekać odrazu zkładam zamówienie na kolekcjonerke jak tylko się udostępni pre-order:D:D:D:D:D Hmmmm.... 17 maja mi to pasuje bo będzie krucej leżeć na półce bo w wakacje kupuję nowy sprzęt:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:05, LoLo84 napisał:

No nie wiem... EK pierwszej części Wiedźmina sprzedała się w kilka godzin :D.


No pamietam, pamietam. I pamietam co sie dzialo jak byla pozniej ta EK wysylana w dwoch czesciach. Ja akurat sie zalapalem i do dzisiaj mam te EK. :) I na polce z grami bardzo fajnie sie prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować