Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z datą premiery!

84 postów w tym temacie

mam nadzieje ze EK w Polsce wydane przez CDP będzie jeszcze bogatsze i tańsze bo tu widać cenę to ponad 350 zł wyszło by na zł.Ja az tyle to nie mam zamiaru wydac na jedna gre , bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, CE pierwszego Wiedźmina była całkiem bogata a kosztowała zaledwie 199zł jeśli mnie pamięć nie myli. Nawet nie biorąc pod uwagę bonusowego kuponu na 100pln to i tak była to atrakcyjna cena. A $130 ?! To musi być jakaś pomyłka/nieostateczna cena GameStop''u bo mało która gra w wersji CE czy Ultimate osiąga taki pułap cenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomnij EK Two Worlds za 180 zł która miała powstać i w składzie nie było tak źle.

Ja licze ze EK Wiedźmina 2 będzie w cenie do max 220 zł i z dobrym zestawem.Ja chce EK ale granice cenowe są .
199 tak jak w pierwszej zcesci tak mogło by być w czwartek i nikt by nie narzekał.Po pierwsze to rodzimy rynek i dla rodaków powinno byc taniej , bogato
Także ciekawe ile będzie kosztować Edycja Zwykła Wiedźmina 2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to oficjalna kolekcjonerka to niestety nie jest ona dla mnie.
Popiersie ciekawa rzecz ale wolałbym Triss. Oprócz soundtracka nic mnie więcej nie zachęca do nabycia tej wersji gry. Czekam więc dalej, na ogłoszenie zawartości podstawowej wersji. DLC...dobrze, że to tylko kurtka, nie będę za nią płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:57, Marco_Polo napisał:

DLC...dobrze, że to tylko kurtka, nie będę za nią płakał.


Od kurtki się zaczyna, na płaczu niestety kończy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17 maj hmm... Dobra pora. Zdąże uzbierać kase na kolekcjonerke i kupie se jeszcze Brotherhooda ;P mam na dzieje że dobrze wyjdzie ten plan xd. Mam wielką nadzieje że będzie duuuuuuuuuuuuuuuuży skład kolekcjonerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... taka sobie. Mam nadzieję że polska będzie się nieco różnić. EK pierwszej części była moim zdaniem lepsza. Z tej to podoba mi się tylko soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:04, Morfieusz napisał:

> DLC...dobrze, że to tylko kurtka, nie będę za nią płakał.
Od kurtki się zaczyna, na płaczu niestety kończy... ;-)

Puki są to pierdoły w rodzaju kurtki to na kolekcjonerce mi nie zależy. Ciekawe czy w obliczu przyjęcia przez REDów polityki DLC będą się rozdrabniać na takie pierdoły czy tworzyć raczej obszerniejsze dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:36, Morfieusz napisał:

Nie chcę wyjść na gbura, ale kurde - karty już były, Wiedźmińskie kostki też (w dodatku
z drewnianym kubkiem) ...


Jest też wersja bez kostek i kart. :) Jest gra i OST.

Dnia 16.11.2010 o 18:36, Morfieusz napisał:

Popiersie - pomysł oryginalny, ciekawe z jakiego jest materiału i czy wytrzymałe :-)


Z gipsu. Odpowiedz sobie sam.

Dnia 16.11.2010 o 18:36, Morfieusz napisał:

Ale najbardziej smuci DLC...


To już powoli staje się standardem, że kolekcjonerska edycja ma jakiś element samej gry "na wyłączność". Jak gra wyjdzie, to pojawi się mnóstwo modów, nie ma co płakać. Jeszcze tylko dodam, że pierwszy raz z czymś takim się zetknął przy kolekcjonerce HoM&M V - tam elementem unikalnym był, uwaga, inny medalion - jednokolorowe godło wyświetlające się pod postacią bohatera... W zwykłej edycji był inny kolor i wzór.

Jak ktoś nie wie, co zrobić z popiersiem:

http://www.youtube.com/watch?v=9tgxIWgJ_DE

Skoczcie do 0:56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na zapowiedź i cenę EK. Pamiętam, że na EK jedynki nie załapałem się w pierwszym rzucie. Na szczęście był drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, niedobrze.
Też liczę że będzie lepiej w Polsce i taniej, ale CDPRED mówili że chcieliby żeby EK wszędzie były takie same, ale nie tracę nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... To preordery startują już pojutrze? Edycja Kolekcjonerska również? Akurat TERAZ, kiedy muszę poświęcić całą kasę na inne środki? No to czekam na Wiedźmina 3. Może wtedy uda mi się zdobyć EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:54, Sandro napisał:

Zaraz, zaraz... To preordery startują już pojutrze? Edycja Kolekcjonerska również? Akurat
TERAZ, kiedy muszę poświęcić całą kasę na inne środki? No to czekam na Wiedźmina 3. Może
wtedy uda mi się zdobyć EK...


Nikt nie mówił, że musisz zapłacić najdalej za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponoć wersje na konsole będą pół roku później, szkoda że tak późno, ale cieszę się i tak, że wyjdzie bo na moim piecyku to ooooj...aż lędźwie mi strzelają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:36, Morfieusz napisał:

Hmm podchodziłbym z dystansem do tego ''wycieku'' bo jest to CE z GameStop''u, a więc
USA. Cena TEGO konkretnego wydania to $129.99. Aczkolwiek patrząc na baner na http://www.cdprojekt.pl/
z klikaczem "Zobacz edycję kolekcjonerską" widać ze opakowanie PL jest takie same :|


Z drugiej strony w newsie na stronie CDP jest napisane: "Przede wszystkim poznamy nowe informacje związane ze zbliżającą się premierą gry, m.in. ujawniona zostanie zawartość premierowych edycji „Wiedźmina 2" na całym świecie oraz edycji kolekcjonerskich". O EK jest napisane w liczbie mnogiej, wiec mozna przypuszczac, ze w Polsce ta EK bedzie troche inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:19, Lordpilot napisał:

O jakość merytoryczną końcowego produktu jestem spokojny. Demo jest mi potrzebne do przetestowania
spraw technicznych - ile klatek, jaka optymalizacja, w jakich detalach chodzi/nie chodzi,
etc.


Demo będzie po premierze. Tam samo było np. z Half-Lifem. Tyle że tam demko (Uplink) nie było wyciętym poziomem gry, tylko unikalną minihistoryjką.

Dnia 16.11.2010 o 18:19, Lordpilot napisał:

Hehe, pewnie ktoś z CDP czytał nasze dyskusje ;-) Ale przyznaj, że też się cieszysz ?


Tak. Oby wszystko doszlifowali. Mam nadzieję, że nie wynika to z czegoś innego niż tylko chęć maksymalnej optymalizacji.

Dnia 16.11.2010 o 18:19, Lordpilot napisał:

ps.OFFTOPIC - zombie mogę tłuc w czwartek. Prawdopodobnie uda mi się być już o 20.30.


Good. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:01, Vojtas napisał:

Nikt nie mówił, że musisz zapłacić najdalej za tydzień...

EK pierwszego Wiedźmina rozeszła się w 23 godziny po rozpoczęciu sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować