Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z datą premiery!

84 postów w tym temacie

17 maja... No i dobrze. przynajmniej nie będę "wodzony na pokuszenie" przed napisaniem magisterki, jak mogłoby to mieć miejsce w przypadku premiery marcowej :)
Tylko trzeba będzie się sprężyć żeby dostać EK bo inna wersja w grę nie wchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu ja sobie nie wyobrażam Wiedźmina 2 bez EK u mnie w domu. Ja bym wolał marzec jaka data bo mniej czekania ale mam nadziej ze 17 maja oszaleje i gra mnie wciągnie na maxa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:15, Wojman napisał:

No pamietam, pamietam. I pamietam co sie dzialo jak byla pozniej ta EK wysylana w dwoch
czesciach. Ja akurat sie zalapalem i do dzisiaj mam te EK. :) I na polce z grami bardzo
fajnie sie prezentuje.



No mnie niestety się wtedy nie udało :(. Tym bardziej zależy Mi na EK drugiej części :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:19, michalborek napisał:

Ktoś teraz jeszcze kupuje PCty? Panowie, litości!


Co racja to racja. Zamiast PCta lepiej kupic MACa. Tak zrobilem w tym roku i nie zaluje.

A fakt, ze ty kupiles i grasz na takiej czy innej konsoli nie oznacza, ze inni nie kupuja komputerow i gier na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:15, MisioKGB napisał:

Ja p...


To sobie p... gdzie indziej, a nie na widoku publicznym. Ostrzezenie za uzywanie wulgarnego jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwoscia czekam na mozliwosc preorderu EK. Z poprzedniej czesci bylem bardzo zadowolony.
Nawet niedawno robilem upgrade kompa specjalnie dla nowego Wieska.

@Wojman
Ekhem... Maki to tez pecety.
To tak jakby rozrozniac Alienware i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko to opóźnienie wystarczyło im na dopracowanie tego, czego nie zdołaliby dopracować do końca marca, jak wcześniej zapowiadano. Wolałbym poczekać i do grudnia 2011 i pograć w wyszlifowany produkt, a nie, jak w W1, dostać grę w pełnej krasie dopiero parę miesięcy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, trzeba będzie się w czwartek urwać z uczelni i poczynić pre-orderka ;-) Przy okazji widzę, że CDP podjęło kroki zapobiegawcze pre-orderowej katastrofie i start zamówień rusza z półrocznym wyprzedzeniem (a nie 3-miesięcznym jak w przypadku W1). Oby dzięki temu artbooki wyschły na czas, a pudełka zostały starannie sklejone i nienaruszone, czego życzę zarówno Sobie jak i Wam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:15, Wojman napisał:

> No nie wiem... EK pierwszej części Wiedźmina sprzedała się w kilka godzin :D.

No pamietam, pamietam. I pamietam co sie dzialo jak byla pozniej ta EK wysylana w dwoch
czesciach. Ja akurat sie zalapalem i do dzisiaj mam te EK. :) I na polce z grami bardzo
fajnie sie prezentuje.

Ja aż takich problemów z zakupem nie pamiętam. Owszem na początku było bardzo źle, ale jak się CDP w końcu doliczył co i jak to grę można było bez problemu dostać. Wystarczyło się na listę zapasową zapisać. Kolega tak zamawiał jakieś 2 tygodnie przed premierą i grę dostał dzień przed tym jak ja ją dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się z czego cieszyć, zobaczymy jak dobra gra będzie w czasie premiery. Coś mi się zdaje że gra się sprzeda o wiele gorzej niż pierwsza część. Sam nawet nie kupie tylko pójde zobaczyć u kumpla, jak widziałem na zwiastunach jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:19, michalborek napisał:

Jak kolega kilka postów wyżej, również czekam na wersję na PS3.

To sobie jeszcze poczekasz...

Dnia 16.11.2010 o 15:19, michalborek napisał:

Ktoś teraz jeszcze kupuje PCty? Panowie, litości!


Każdy kto ma ochotę pograć w coś ambitniejszego niż shooter z auto aimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:19, michalborek napisał:

Jak kolega kilka postów wyżej, również czekam na wersję na PS3.

Ktoś teraz jeszcze kupuje PCty? Panowie, litości!

Tak kupuję co pokazały ostatnie wyniki sprzedaży Starcrafta 2 , zresztą w Polsce PC-ty są popularniejsze , a w RPG na tym sprzęcie gra się zwyczjanie lepiej (przynajmniej mi ) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> a wiadomo coś o wersji na konsole ?!?!

Tylko tyle, że będzie (wciąż nie jest to informacja oficjalna):

Najbliższa planowana premiera to Wiedźmin 2 w wersji na komputery PC, a następnie na platformy konsolowe.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55135

Nie liczyłbym na to, że konsolowe porty ukażą się w tym roku (co może mieć też dobre strony - np. załączenie DLC, które wyjdą na PC od razu do premierowej wersji konsolowej, nie wyobrażam sobie zresztą żeby CDP postąpił inaczej niż większość deweloperów w takiej sytuacji).

Sam mam dylemat, bo nie uśmiecha mi się rozbudowa PC :/ Jednak spekulacje sobie na razie daruje - poczekam na wymagania, sprawdze demo - później się zobaczy co kupić, kiedy i na co ;-)

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

News jak najbardziej pozytywny - cieszy mnie, że ktoś w dziale marketingu CDP wykazał się zdrowym rozsądkiem: "czołówka" z nadchodzącym DA2 studia BioWare mogłaby się bardzo źle skonczyć ;-) Maj to odpowiedni termin - chyba żadna inna tak dobrze się zapowiadająca gra action RPG w tym miesiącu nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować