Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II popularny także na Torrentach

23 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 22:58, loczyn napisał:

SC2 jako jedna z niewielu gier jest warta tych 180zł, bo dla prawdziwego fana SC tytuł
ten jest na około 4-5 lat, nie tak jak np CoD:BO na 4,5h i max 50h w multi bo to to samo
co MW2, a cena nie wiele niższa.


Ja dla StarCrafta 2 odstawiłem konsolę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 23:40, SSj2 napisał:

Ja dla StarCrafta 2 odstawiłem konsolę :/.

Bo StarCraft to po prostu dobra gra i tyle. :)
Sam narzekałem na jego cenę (200zł!?), ale w końcu się skusiłem i kupiłem w Primakomp (akurat mam po drodze do pracy) za 150zł i powiem, że jeśli chodzi o gry to moje najlepiej wydane pieniądze. Zaraz obok CoDa 4 i Battlefielda BC2 kupiłbym SC2 drugi raz jeśli byłaby taka potrzeba.

SC2 FTW! :D
btw. wczoraj był mecz Polska vs Austria - dostaliśmy po dupie w 1v1, a wygraliśmy w teamowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:16, Stiglitz napisał:

> jeśli dane dotyczą wszystkich wersji SC2 na torrentach, a nie tylko scrackowanych
to
> dane nie świadczą o tym co napisał autor
Dane te nie uwzględniają statystyk od Blizzarda. W newsie już jest to poprawione :)

@Micro - równie dobrze media mogą nie informować np. o wypadkach na drodze, bo wiadomo,
że te zawsze będą i się tego nie zmieni?


Media informują o wypadkach na drodze, aby przestrzec innych ludzi, pokazać skutki etc. Zaś tutaj chlubicie się newsem na temat pewnej statystyki piractwa w Polsce. Wniosek jest jeden - nie macie pomysłu na własne tematy i udostępniacie coś, dlatego że ktoś inny też już to zrobił. Przykro mi to mówić, ale jest coraz ciężej mi tu dostrzec wiadomości z sensem, pisane przez kompetentną osobę do wymagającego odbiorcy. Dominują newsy typu tytuł+cytat oraz te pisane od dupy strony, które są po prostu dziwną odmianą opinii samego redaktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować