Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Shift 2: Unleashed

126 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2011 o 12:17, byverter napisał:

> Co z darmowymi DLC do Shifta 2 na PC? Można je już pobrać?
Tak musisz znaleść w EA store to DLC... Jak klikniesz na NFS: shift 2 na stronie origin
to na dole powinien być link do tego DLC. Nie wiem jak oni chcą powalczyć ze Steam jak
ich nawigacja to kompletna porażka.


O, faktycznie :) Już ściągnąłem. Dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pójdzie mi na takim kompie shift 2 .wiem ze wymagania oficjalne są wyższe ale juz na ty kompie wielkie gier odpaliłem z wszemi wymaganiami np GTA 4 ,MAFIA 2 , PES 11,NBA 2k11 ,MOH najnowszy ,two wordls 2, Starctaft 2 i wiele innych

procesor : Sempron 3400 + 2,0
pamięć 2 ram
karta grafiki Radeon x1650 PRO 512 mb
win xp sp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać czy ktoś orientuje się gdzie w instrukcji jest kod do edycji limitowanej? bo coś nie mogę znaleźć :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być z tyłu okładki albo na ulotce. Kupiłeś nówkę w folii? I btw. w nowszych grach kod online pass i kolekcjonerki to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grający na kierownicy mógłby się podzielić ustawieniami? Gram na Logitechu DFGT i mam wrażenie, że samochód myszkuje po torze jak nienormalny. Najprościej opisać to tym, że jadąc na wprost trzeba się namachać kierownicą, żeby samochód utrzymał właściwy kierunek. Nie wiem czego to jest kwestia, ustawień, może mam do czynienia z tym input lagiem, czy ta gra jest po prostu z***?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli (już od jakiegoś czasu nie grałem w nic na kierownicy), to chodzi tutaj o martwą strefę kierownicy albo sterowania, jakoś tak się to nazywało. Ustaw to sobie na kilka procent, powinno pomóc. Jeśli nic to nie da, to niestety nie wiem, co jeszcze można zrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 10:26, matiz123 napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli (już od jakiegoś czasu nie grałem w nic na kierownicy), to
chodzi tutaj o martwą strefę kierownicy albo sterowania, jakoś tak się to nazywało. Ustaw
to sobie na kilka procent, powinno pomóc. Jeśli nic to nie da, to niestety nie wiem,
co jeszcze można zrobić. :P

O martwej strefie kierowania oczywiście wiem, że powinna być na kilka procent, toteż mam ustawiona ją na 3%. Ściągnąłem sobie jakiś minimod poprawiający fizykę i redukujący input lag. Mam wrażenie, że zmienił niewiele a najprawdopodobniej nic. W każdym razie nie zadowala mnie. Wciąż mam wrażenie, że koła reagują z opóźnieniem.

Podam przykład. Kiedy wychodzę z zakrętu wyprostowują koła tak, żeby pojechać idealna linią. Nic z tego, muszę swój ruch kierownica skorygować kręcąc minimalnie raz w to raz w tamtą. Nie da się jeździć precyzyjnie, nie mówiąco tym, że bezustanne, minimalne korygowanie toru jazdy nie pozwala hamować i dodawać gazu wtedy kiedy się powinno.

Szkoda, że sprzedałem jedynkę, sprawdziłbym jak tam to wyglądało, ale nie przypominam sobie takich ekscesów. Po Nordschleife jeździłem jak głupi urywając ułamki sekund. Ze sterowaniem w dwójce nie widzi mi się jakoś taka zabawa. Chwilka gry w F1 2010 czy GT5(to rzecz jasna na konsoli) uświadamia, że to z Shiftem 2 coś jest ewidentnie nie tak. W tych grach tego problemu nie odczuwam.

A ty na czym grasz? Jeżeli masz zainstalowaną grę to może napisałbyś jakie dokładnie masz ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 11:12, Draco-PNC napisał:

A ty na czym grasz? Jeżeli masz zainstalowaną grę to może napisałbyś jakie dokładnie
masz ustawienia.

Ja mam Logitech MOMO Racing. Trochę czasu szukałem w internecie jakichś ustawień do tej kierownicy dla Shifta 2 i znalazłem takie coś: http://img833.imageshack.us/img833/5649/logitechprofiler.jpg http://img860.imageshack.us/img860/2241/shift2settings.jpg. Tylko ostatnio grałem w to już sporo czasu temu i grę usunąłem, także nie sprawdzę, jakie zmiany w stosunku do tych ustawień wprowadziłem. Na pewno zmieniłem martwą strefę na te 3%. I bardzo możliwe, że coś z tymi Sensitivity zmieniałem, ale już naprawdę nie pamiętam, jak się to skończyło. :P Wiem, że po każdej zmianie sobie robiłem rundkę po jakimś torze, żeby sprawdzić, jak się jeździ i dobrać najbardziej odpowiadające mi ustawienia.
Nie wiem, możesz na jakichś innych forach poszukać dobrych ustawień dla swojej kierownicy albo próbować samemu coś stworzyć. Zrób rundkę na torze, potem przesuń jeden suwak na maksa w jedną stronę i sprawdź, czy jeździ się lepiej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z tych ustawień i powiem tak: albo to coś pomogło albo zaczynam się zwyczajnie przyzwyczajać. Albo wszystko po trochu. W każdym razie ujdzie jeździć, widocznie ta gra tak ma. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 00:18, Ecko09 napisał:

Jak zapisać ustawienia w opcjach? Enter nie działa, myszka również nie reaguje w menu.

Spróbuj Shiftem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zagrać na ps3 na padzie ? Czy kierownica do tego koniecznie potrzebna ? Kupując edycję limitowaną mogę zdobyć 100 % trofeów czy trzeba jeszcze jakiś pakiecik samochodów dokupić na psstore ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 10:22, mtsach napisał:

http://www.motogames.gram.pl/news-1931.html ---> nadwiślańska modyfikacja, dzięki
której do gry zostaną wdrożone bajery rodem z jeszcze bardziej hardkorowych wyścigów.
Warto sprawdzić.

Wypróbowałem tą modyfikację i mam co do niej mieszane uczucia. Jazda takim Nissanem GTR SpecV zrobiła się całkiem przyjemna, samochód rzeczywiście przestał pokonywać każdy zakręt głupkowatym shiftowym poślizgiem. Przy okazji sprawiło to, że można jeździć precyzyjnie. Pokonałem nim kilka okrążeń po Nordschleife i albo kiepsko mi szło albo mod zmniejsza przyczepność aut. Strata nie była duża toteż, nie jestem co do tego pewien. Potem przesiadłem się do max stuningowanego Murcielago LP640. Samochód stał się kompletnie niesterowny, nie idzie jechać na wprost.W dodatku FF szleje jak głupi - dziwne, nielogiczne supermocne szarpnięcia, jak bym grał w pierwszą część...

Modelowi jazdy w tej grze to chyba już nic nie pomoże. Oby, SMS zrobiło to porządnie w Project C.A.R.S., a shitowy shiftowski jazdy okazał się być jedynie tylko owocem współpracy wydawniczej z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 07:58, charnjit013 napisał:

Witam. Jak usunąć zapisany stan gry, lub zrestartować karierę w Shift 2 na PS3?

Pewnie wystarczy usunąć folder profiles w moje dokumenty>shift 2 unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 09:25, Draco-PNC napisał:

> Witam. Jak usunąć zapisany stan gry, lub zrestartować karierę w Shift 2 na PS3?

Pewnie wystarczy usunąć folder profiles w moje dokumenty>shift 2 unleashed.


Ale chodzi mi o wersję na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem właśnie sobie tego NFSa. Gram na logitech''u G25 i jak nei ustawie to kierownica tak ciezko chodzi. Nie wiecie jak to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić używanego Shifta 2.
Czy w tej grze wymagane było założenie jakiegoś konta coś na wzór steama czy jak kupię używkę to bez zbędnego bawienia się będę mógł grać singla? Pytam bo w nowym Most Wanted grę przypisuje sie do jakiegoś konta i aby sprzedać grę trzeba tez oddać konto żeby w ogole chociażby w singla pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować