Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O zawartości polskiego Xbox Live słów kilka

24 postów w tym temacie

Kiedy zobaczyłem ubogość polskiego xbox live to mnie zmroziło, nic tam nie ma z 12 gier arcade i nic więcej. Pare sztuk gier na żadanie i to też po angielsku a nie po polsku gdzie w naszym kraju są sprzedawane. Ogólnie się zawiodłem, szkoda że się przeniosłem tak szybko. Jedyne co kupiłem to Super Meat Boy innych arcadówek tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:45, vegost napisał:

Super Meat Boy innych arcadówek tam nie ma.


Jak to nie ma? Własnie siedzę przy konsoli i widzę Shadow Complex, Trials HD, Castle Crashes, Braid, Lara Croft, Limbo i tak dalej.. Akurat z tych najlepszych jakoś nie widzę by coś szczególnie brakowało i ogólnie jest wybór spory. Więc nie pisz że nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do specy:

Przeniosłem się do polskiego Live, mam Mass Effect 2 - wersja Angielska. W polskim Live nie ma dodatków do ME2, jednakże są one dostępne przez sieć Cerberus w samej grze.
I teraz pytanie czy jeżeli ściągnę je za pomocą menu w grze będą one działały czy, ze względu na blokadę regionalną wyrzucę MS points w błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie.
Mam konto brytyjskie i ściągnięty dodatek do Guitar Hero: Metallica - zapisany na dysku twardym
Czy po migracji kont, w razie gdyby coś się stało z dyskiem będę mógł to ściągnąć jeszcze raz skoro jest w polskim katalogu dodatków? Bo tego właśnie nie załapałem z artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:19, reoden napisał:

Pytanie do specy:

Przeniosłem się do polskiego Live, mam Mass Effect 2 - wersja Angielska. W polskim Live
nie ma dodatków do ME2, jednakże są one dostępne przez sieć Cerberus w samej grze.
I teraz pytanie czy jeżeli ściągnę je za pomocą menu w grze będą one działały czy, ze
względu na blokadę regionalną wyrzucę MS points w błoto?


W menu masz te dodatki, ale nie da sie ich pobrać. Trzeba chyba poczekać, aż MS wrzuci te dodatki na polski LIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O te gry przygodowe to rozumiem, że chodzi gdzieś na stronie Xbox.com? Bo u mnie na konsoli jest napisane "zręcznościowe", a to tłumaczenie jest sporo bardziej poprawne.

Ogólnie usługa bardzo się rozwija, bo przed premierą przecież z 12 gier Arcade zrobiło się te 165, czy z kilkudziesięciu dodatków 200 (chociaż jeśli liczyć je z dodatkami do gier muzycznych to jest ich ponad 1300). Po prostu zabrakło czasu na zdobycie licencji na niektóre gry. I tak możemy się cieszyć, bo wszystkie najważniejsze produkcje są dostępne. Brakuje tych wyjątkowo słabych lub japońskich (Capcom, Konami). A co do dodatków do ME2. Nie jest przypadkiem tak, że one nie współpracują z polską wersją, przez co nie ma po co ich dodawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:25, jakup33 napisał:

Wszędzie piszą o tych punktach - dostał je już ktoś. Konto przenosiłem 11.11 ok godz
16-17


Wszędzie piszą również, że ms ma na danie punktów 30 dni. jak się przeczytało darmo 1600msp to już więcej się nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:01, Stfforex napisał:

Jak to nie ma? Własnie siedzę przy konsoli i widzę Shadow Complex, Trials HD, Castle
Crashes, Braid, Lara Croft, Limbo i tak dalej.. Akurat z tych najlepszych jakoś nie widzę
by coś szczególnie brakowało i ogólnie jest wybór spory. Więc nie pisz że nic nie ma.


No bo nic nie ma, oprócz Limbo i MeatBoya nie ma nic lepszego. Reszta to jakieś babole na których MS chce zarobić punkty. Miało być pięknie ,ale nie do końca jest. Polski xbox live a oglądam zwiasunty gier bez polskich napisów jak niesławny AC Brotherhood wtf ? Jak zobaczysz sobie US albo UK live to stwierdzisz że to co nam dają to jakiś ochłap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 19:28, kiejkut napisał:


W menu masz te dodatki, ale nie da sie ich pobrać. Trzeba chyba poczekać, aż MS wrzuci
te dodatki na polski LIVE


Faktycznie, nie da rady. Dzięki!
Czyli jak MS doda dodatki to będą one po polsku i niekompatybilne z moją wersją :-P
No cóż trzeba znaleść coś innego do kupna za te 800p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:51, vegost napisał:

No bo nic nie ma, oprócz Limbo i MeatBoya nie ma nic lepszego. Reszta to jakieś babole
na których MS chce zarobić punkty.


Napisz czego ci brakuje w takim razie z tych lepszych bo mam wrażenie że widzimy zupełnie inne listy gier arcade.

Dnia 16.11.2010 o 19:51, vegost napisał:

Jak zobaczysz sobie US albo UK live to stwierdzisz że to co nam dają to jakiś ochłap
:)


Byłem na UK od 2 lat i co mi po Last FM czy Zune itp jak ich użyć w ogóle się nie dało? Miało mi po prostu ładnie w menu wyglądać?

Polski Live jest do kilku dni i wszystkiego przybywać będzie, a i tak źle nie jest. Poza tym UK i US tylko mają tyle bajerów, reszta świata bardzo podobnie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu miała służyć ta uwaga autora na temat DLC: "(w zdecydowanej większości) powinno się znaleźć w pudełku z grą". Niezbyt w temacie i w zasadzie trochę bzdurne to stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TheAbsurd to stwierdzenie było na miejscu. Kiedyś to wyglądało tak:
studio robiło grę i wydawało całą na płycie, po czym myślało coby do niej można jeszcze dorzucić i jak wymyśliło to zabierało się za tworzenie dodatkui.
Teraz natomiast studio po zrobieniu gry wycina spore fragmenty i w sklepach za prawie 200 zł pojawia się niekompletna nowa gra, a w kilka dni po premierze na Marketplace pojawiają się uzupełniające DLC (dla mnie DLC a dodatek to dwa odrębne pojęcia) za kilkaset MSP.

Co do tematu to ja się cieszę, bo cały czas pojawiają się nowe rzeczy, zdecydowana większość hitowych arcadeówek jest, do świąt powinno być wszystko OK :)
Co do gier na żądanie to pewnie będzie ich więcej jak te co są obecnie będą często pobierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem się i wszystko ok (choć dla bezpieczeństwa mam drugi profil na usa ;-)).
Cały czas przybywa rzeczy, więc pewnie niedługo oferta będzie podobna jak wszędzie.
Ważne, żeby ukazywały się nowości dem i arcade, a zasoby archiwalne stopniowo uzupełniane.
Nawet facebooka można "odpalić" (poprzez szybkie uruchamianie).
Jedyne co mi brakuje to indyki i zune. Mam parę teledysków pobranych (a co, taka fanaberia) i muszę je odpalać z drugiego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować