Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EK gry Wiedźmin 2 - GameStop psuje niespodziankę CDP

246 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Miało być dumnie, hucznie i na konferencji organizowanej za spore pieniądze. Słowem: miało być pięknie. Wyszło jak zawsze. GameStop ujawnił skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, łamiąc tym samym umowę z wydawcą. Cóż, jako rynkowy gigant pewnie nic sobie z tego nie robi...

Przeczytaj cały tekst "EK gry Wiedźmin 2 - GameStop psuje niespodziankę CDP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz rządzi światem i tyle.... Żadna tragedia się znowu nie stała , ujawnili - ich sprawa , widocznie poza tym biednym nadwiślańskim krajem obowiązują inne standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby by dać medalion(wiem, że już był w jedynce. ale nie wszyscy się załapali na nią) zamiast tego łba, który jest nieprzydatny i nie każdemu się podoba, ale co mi tam i tak na 100% kupię edycję "co by w niej nie było".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 zł to max za EK gry w Polsce. W większej ilości się nie sprzeda tak jak powinno. Patrząc na to EK to 300 zł to jest minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

260zł to moim zdaniem maksymalna cena. I dobrze się stało, że GAmestop ujawnił sprawę, CDP robiło z klientów idiotów dawkując informacje o nowych rzutach do serii gdy na reklamach w pismach można było wszystkie tytuły zobaczyć, to teraz Gamestop zrobił z CDP idiotów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jak będzie powyżej 300 zł to ja podziękuje , moje max to 220 zł.
Ale ta zawartość nie ejst warta 300 zł , wiec nawet jak bedzie tyle kosztować w Polsce to mało kto kupi , na pewno nie bedzie takiego wielkiego zainteresowania.

Bedzie drogo to Edycja zwykła do moich rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są naklejki , a to mój ulubiony element dawnych "bogatszych" wersji gier np. z PSX , sam mam jeszcze takie z MGSa pierwszego w nienaruszonym stanie :) Tyle , że tam były one oznaczone w jakiś specjalny sposób , że pochodzą z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wziąć EK, ale patrząc na to co w niej jest, dochodzę do wniosku, że nie będzie mnie na nią stać...
No cóż, mam nadzieję, że zwykłą edycję potraktują tak jak w "jedynce".

edit: Wydaję mi się, że Polska kolekcjonerka może wyglądać inaczej (taniej?), więc jest dla mnie nadzieja ;)
edit2: Dopiero teraz doczytałem ile wynosi jej cena. To ja dziękuje, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

375 zł. O fak. Drugi StarCraft 2? :/
Znaczy, ja zapewne kupię, ale czy start preordera o 12:00 to dobry pomysł? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO!?
To chyba żarty!
*ochłonął*
No muszę się z bratem zastanowić czy się na to złożymy. Sam jednak nie kupię, chybna że ta premium obiecana będzie ciekawsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CDP nie ujawniło terminu ujawnienia terminu, kiedy ujawnią skład kolekcjonerki... Marketing w growym świecie zaczyna powoli być tak głupi, że... że aż brak mi słów na opisanie mojego negatywnego stosunku do tego zagadnienia :)

Co do samej kolekcjonerki - nie wiem kto wyda na nią 130 baksów. Głowa Wilka wygląda okropnie, Fidiasz to to nie jest :/ Karty do gry raczej mało przydatne, za to fajna jest moneta i kostki.

CDP chyba się za bardzo napuszyło w związku z WIdźminem 2. Trochę więcej pokory panowie (i panie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze rodacy powinni od CDP dostać to duzo taniej . A gdzie koszulka , jeszcze jak by był jakiś bon w podarunku :))

jak juz przeciek jest to niech juz powiedzą ile to bedzie kosztować i będziemy o wiele spokojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:56, volverine napisał:

Pieniądz rządzi światem i tyle.... Żadna tragedia się znowu nie stała , ujawnili - ich
sprawa , widocznie poza tym biednym nadwiślańskim krajem obowiązują inne standardy

To znaczy standardy łamania umów? To ciekawe. A ta głowa IMO nie wygląda za dobrze, poza tym nie postawiłbym chyba żadnej głowy na biurku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować