Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Jak wolicie przechodzic gry, tylko 1 naraz, czy moze kilka?

32 postów w tym temacie

Ja jestem nastawiony na gry mmo i raczej gram w jedną na długi okres czasu, chociaż często robię se małe przerwy grajac w inne dobre produkcje na singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra na prawdę wciągna, to nie ma reguł, co do tego ile razy się ją przejdzie. Np. takie gry jak Planescape Torment, Icewind Dale (1 i 2), Gothic (1, 2 + NK) przechodziłem po kilka razy i jestem przekonany, że jeszcze parę razy zagram w nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię przechodzic grę tylko jedną , bo jak bym przechodził kilka to mi by się merdało trochę w głowie czy czasem mnie nikt nie zaatakuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę gry po kilka równolegle, zdarza mi się robić kilkumiesięczną (!) przerwę dla jednej gry dla innej/innych, po czym wracałem do pierwszej po przejściu nowej :D Jak widzć jedno wielkie poplątanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka razy przechodziłem Max Payne 2 ( na różnych poziomach trudności ) ,Gothica dwa razy i chyba Princa WW ze trzy razy. Próbowałem ( i dalej próbuję ) przejść dwa razy Morrowinda, ale ciężko mi coś idzie :D .
Najdłuższą przerwę w franiu, bez deinstalacji gry zrobiłem chyba dla Morka właśnie, coś koło pół roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamówiłem ostatnio trzy bo tanie były i w każdą chce grać więc na raz będe je przechodził. A ogólnie to dla mnie zależy od gry jak jest mocno rozbudowana granp. Oblivion to tylko w nią gram przez cały czasz a jak taka przecientna gra to ją przechodze etapami , że z tydzień se pogram robię przerwe na kilka dni i znowu gram. Giercuje w gry sportowe jak mam jakiś czas np. 30 minut to se włanczam Fifkę i gram w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeważnie nie przechodzę gier wiele razy bo mi się nudzą , no wyjątkami były KOTOR , Gothic 2 i NFS : U. Heh one mają to coś a teraz do tego może dojść jeszcze Dungeon Siege 2 ale nigdy nie wiadomo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie kilka na raz. Zaleznie od nastroju i checi moge pograc w dowolny prawie gatunek gier. Ponadto nie jest tak ze przechodze jakas gre na sile. Jak mi sie odechciewa to gram w inna potem wracam i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować