Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2010 Spike TV Video Game Awards - nominacje ujawnione

32 postów w tym temacie

Hmm gra roku, szkoda że nie ma Alana... Ale jak już miałbym wybierać to albo GOW3 albo RDR, ale widząc ilość fanów CoD-a, on może to zgarnąć. Ciekawa rywalizacja się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najlepszej strategii ? chociaż to byłoby zbędne bo wygrałby StarCraft II :P Mhmm najlepsza gra na X360 tu może być wojna :D na PS3 raczej GOW 3 chociaż Heavy Rain też ma ogromne szanse na PC obstawiam StarCraft II. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście podawać nazwę gry przy najlepszej roli żeńskiej i męskiej bo "Felicia Day - Veronica" niestety nie wiele mi mówi. Ciekawy pojedynek szykuje się jeżeli chodzi o najlepszą muzykę: ME2 vs RDR, obie gry mają genialny soundtrack, zresztą same też są genialne. Ta dwójka + Heavy Rain to moje podium jeżeli chodzi o najlepsze gry tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra roku RDR, na Xboxa Fable III, producent chyba Rockstar. Najlepsza piosenka bezapelacyjnie "Far Away" Gonazleza, najlepsza muzyka chyba w Halo (choć w GoWa nie grałem), najlepsza rola męska to Marston albo Jasper, ale we wszystkie wymienione gry nie grałem. Wg mnie najbardziej oczekiwany jest Batman/Portal. No, tak bym zagłosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - rok temu wszystko było łatwiejsze, bo prawie WSZYSYKIE nagrody zgarnął Uncharted 2. A teraz nie ma takiego Killera - wydaję mi się, że całość rozejdzie się głównie po RDR, God of War 3, Halo Reach i ewentualnie Heavy Rain. Oj trzeba będzie obejrzeć live streaming ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Black Opsy i niestety jako posiadacz wersji PC mogę tylko wychwalać twórców, za fenomenalne wsparcie, optymalizację oraz ogółem przygotowanie się do premiery gry. Teraz całkiem przyjemnie się gra ale mam innego faworyta... Mass Effect 2 na grę roku! Bo ta gra jest po prostu świetna. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 16:00, mpawel666 napisał:

Nie ma najlepszej strategii ?


O ile wiem to chyba w tym plebiscycie nigdy tej kategorii nie było. Cóż, gatunek właściwie nieistniejący na konsolach (RUSE sprzedało się słabo, Ubi to przyznał), pewnie dlatego. A SC II wcale nie musiałby wygrać, Civ V miała by też spore szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 16:42, Sinirio napisał:

W kategorii Gra Roku moim zdaniem powinny pojawić się wyłącznie gry, które wyszły na
wszystkie trzy platformy (PC, X360, PS3).

A możesz podać jakiś argument? Bo ja nie widzę sensu takiego rozwiązania. Exclusive też może być grą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 20:02, Kretoszczur napisał:

A możesz podać jakiś argument? Bo ja nie widzę sensu takiego rozwiązania. Exclusive też
może być grą roku.


Plus oczywiście Wii zostało olane....
Dziwi mnie brak Super Mario Galaxy 2 w kandydacie na gre roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:55, Bambusek napisał:

A SC II wcale nie musiałby wygrać, Civ V miała by też spore szanse.


Jeśli mieliby być uczciwi, Civ V nie miałaby prawa wygrać. Nominacja? Tak, i na tym koniec. Nobilitacja bety i przyznanie jej nagrody to już naprawdę szczyt absurdu podkreślający służalczość prasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 21:28, Vojtas napisał:

Jeśli mieliby być uczciwi, Civ V nie miałaby prawa wygrać. Nominacja? Tak, i na tym koniec.
Nobilitacja bety i przyznanie jej nagrody to już naprawdę szczyt absurdu podkreślający
służalczość prasy.


Hmmm, ale chyba tutaj głosują widzowie tego Spike TV. Chociaż mogę się mylić. Fakt, że wtedy tym bardziej faworytem byłby SC II ze znacznie większą liczbą graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 20:02, Kretoszczur napisał:

> W kategorii Gra Roku moim zdaniem powinny pojawić się wyłącznie gry, które wyszły
na
> wszystkie trzy platformy (PC, X360, PS3).
A możesz podać jakiś argument? Bo ja nie widzę sensu takiego rozwiązania. Exclusive też
może być grą roku.



Wii mi umknęło to prawda. A argument? Wszystkie platformy mają swoje kategorie osobno, a wygranie tytułu gry roku przez produkcję, w którą nie wszyscy mają okazję pograć wydaje mi się nieuczciwe. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 21:52, Sinirio napisał:

wygranie tytułu gry roku przez produkcję, w którą nie wszyscy mają okazję pograć wydaje
mi się nieuczciwe. Ale to tylko moje zdanie.


Racja. Ale nieuczciwe jest też dyskwalifikowanie takich gier.
W rezultacie mniejsze studia, które zajmują się exami, musiałyby przerzucić się na multiplatformowość, co skutkowałoby, w przypadku małych ekip, słabszymi grami.
Dlatego można by w ogóle tą kategorię skasować i wprowadzić najlepszą grę multiplatformową i po jedną kategorię dla każdej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować