Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra BioWare`u w drodze. Dziś przedsmak, w grudniu zapowiedź

59 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2010 o 16:51, Arcadae napisał:

Super,już się nie doczekam tej gry od Bioware,oni wiedzą jak robić dobre gry.

Witamy crpgfanie z powrotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Ich gry zazwyczaj są dobre i można stracić dzięki nim parę h, dlatego jestem ciekaw co to za tytuł.
Nie obraził bym się, gdyby to była jakaś nowość, a nie kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jest to Mass Effect 3 bo o tym że trzecia część ma powstać wiemy nie od dziś i wiemy że jest w trakcie produkcji. To zapewne coś nowego, jakis nowy shooter zapewne z elementami RPG jak to było w Mass Effect. Oczekujemy konkretów no i samej kontynuacje ME2 bo było epickie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś inna seria właśnie osadzona w tym świecie... Bo trochę klimat rozbitego statku i żołnierza, ubrudzonego, który celuje ze snajperki nie pasuje mi do ME... chyba że ME3 będzie polegać na początku na walce Sheparda o przetrwanie... Tylko że ten koleś ni trochę go nie przypomina, nawet w "defaultowym" wyglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś zauważył to koles trzyma snajperkę z me2( pakiet egida za 160 pkt "Karabin snajperski Siekacz" po angielsku "Incisor Sniper Rifle" )
[URL= http://img189.imageshack.us/i/incisorsniperriflej.png/][IMG] http://img189.imageshack.us/img189/585/incisorsniperriflej.png[/IMG][/URL]


http://masseffect.wikia.com/wiki/M-29_Incisor (mass effect wiki)

więc mamy grę w świecie me :D
jako że snajperka jest "nowa"(w świecie gry) to prawdopodobnie to nie będzie prequel

albo jakaś historia po me3 albo samo me3 i kolejny członek załogi


co obstawiacie?

radziłbym to zamieścić w newsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:30, Henrar napisał:

Witamy crpgfanie z powrotem!


To chyba nie on. crpgfan napisałby: "Supre, już sie nie dozcekam tej gry od Bioware oni wiedą jka robic dobre gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak dużo osób uporczywie twierdzi, że na pewno to ME3. Jeśli tak to super. Jednak odnoszę wrażenie, że to inny tytuł. Zbite okna, jakoś tak "zalatuje" wojną. Poza tym na początku są wspomniane 2 serie gier. Raczej zabieg ten nie byłby chyba wykorzystany po to by po chwili zaprezentować kolejną część. Chodzi mi o coś w stylu: "Twórcy ME i DA prezentują ME3". Już bardziej "Twórcy ME1 i ME2 prezentują ME3"? Trochę byłoby dziwne ale kto ich tam wie :-P. Broń przypomina jakąś snajperkę z ME2? Jak graficy Ci sami to pewnie się nie wysilali zbytnio :-P. Zanim będziemy dawać konkretny osąd lepiej poczekać na ostateczne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

No może i jest trochę podobny ale jak dla mnie to nie jest Incisor :)
Brak tej ''stopki'' pod spodnią ''lufą'' i trochę inna luneta.
Może to po prostu ten sam design ale nie koniecznie w świecie ME3.
Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo komplikacji. Wątpię by było to ME3 - ale kto wie - bo na upartego to podobieństw doszukać się można zawsze. Mam nadzieję jednak, że zostaniemy zaskoczeni jakąś nową marką nawet jeśli nadal miałoby się to tyczyć uniwersum ME. W końcu sami stwierdzili, że ME ma ogromny świat i nie zamierzają go porzucać wraz z nadchodzącym Mass Effect 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 18:23, Namaru napisał:

BioWare wchodzi otwarcie w strzelanki? Niedługo nie będzie nikogo kto robi inne gry....


To chyba trochę za daleko posunięte wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:58, Kretoszczur napisał:

> Witamy crpgfanie z powrotem!

To chyba nie on. crpgfan napisałby: "Supre, już sie nie dozcekam tej gry od Bioware oni
wiedą jka robic dobre gry"


Ale jego ulubiona forma to także "nie doczekam się" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mimo wszystko będzie to gra cRPG. ;) Nie obraziłbym się na grę osadzoną w jakimś postapokaliptycznym uniwersum, byleby dalece odbiegającym od stylu Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 18:18, Phobos_s napisał:

>/ciach/

No może i jest trochę podobny ale jak dla mnie to nie jest Incisor :)
Brak tej ''stopki'' pod spodnią ''lufą'' i trochę inna luneta.
Może to po prostu ten sam design ale nie koniecznie w świecie ME3.
Zobaczymy :)



po porównaniu jest to na 99% snajperka z me2 ale... po co ją dodali skoro to może nie być spin off(me3 tym bardziej bo po co tyle zamieszania?)
first contact war mi tu nie pasuje( w leksykonie pisze że jest to jedna z nowszych broni) ale co do tego ma liczba atomowa żelaza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie może to być ME3, przecież ta gra jest już zapowiedziana i wiadomo, że powstanie. Po prostu jakaś nowa marka, ale obawiam się, że zrobią z tego kolejny produkcję opartą na "schemacie BioWare". A kiedyś potrafili stworzyć takie dobre gry jak KotOR czy nawet MDK2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei powiem, apropo ME, że zdecydowanie czekam na trójkę.
Mimo iż ME/ME2 to nie są ''''klasyczne'''' action RPG (bardziej action), to postaci, uniwersum, klimat gry, dialogi i historia przypadły mi do gustu. W tej grze odgrywanie postaci bardzo mi się podobało - czułem się komandorem Shepardem ;)
Zwyczajem jest nazywanie gier, w których nie ma całej masy statów grami fps lub tps, czy też slasherami.
Nie zaprzeczam i nie popieram.
Nie ważne jak ktoś nazwie ME 1 i 2 - te gry to wciąż jedne z nielicznych, które w ciągu ostatnich lat mnie zatrzymały skutecznie przy monitorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować