• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
OpoSite

Problem ze steam

Pytanie

Witam!
Znowu mam problem, a mianowicie z logowaniem do Steam
Gdy się loguje pisze mi tak:
"Logowanie do steam nie powiodło się.
Podane konto nie istnieje lub hasło było niepoprawne
Sprawdź nazwę konta oraz hasło i spróbuj ponownie"

Hasło i login wpisuje odpowiedni.

Czytałem na innych forach coś o tym ale nic nie rozumiem ://


Proszę POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.11.2010 o 21:09, OpoSite napisał:

Jeżeli tak to da się sprawdzić to jakoś?


Jak byś miał bana to byś mógł się zalogować i byś miał bana VAC na gry, a nie na konto bo takiego chyba bana mieć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo możliwe, że ktoś ukradł Ci konto. Wejdź na adres mejla który podałeś przy instalowaniu stima i zobacz czy coś na niego przyszło. Jeśli masz mejla od supportu, że np zmieniono hasło to znaczy, że shackowano ci konto.
Przeczyść kompa ccleanerem, następnie przejedź antywirem i czymś co sprawdzi czy nie złapałeś keyloggera.
Następnie zarejestruj się na stronie steampowered.com, zeskanuj klucze gier które miałeś na stim, opisz problem po angielsku i im to wyślij ze zdjęciem do działu ukradzione/schakowane konto.
Edit
masz taką fajną opcję ODPOWIEDZ na tym forum używaj jej gdy do kogoś piszesz wtedy wiemy, że dostaliśmy odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2010 o 23:36, Witcher1990 napisał:

Bardzo możliwe, że ktoś ukradł Ci konto. Wejdź na adres mejla który podałeś przy instalowaniu
stima i zobacz czy coś na niego przyszło. Jeśli masz mejla od supportu, że np zmieniono
hasło to znaczy, że shackowano ci konto.
Przeczyść kompa ccleanerem, następnie przejedź antywirem i czymś co sprawdzi czy nie
złapałeś keyloggera.
Następnie zarejestruj się na stronie steampowered.com, zeskanuj klucze gier które miałeś
na stim, opisz problem po angielsku i im to wyślij ze zdjęciem do działu ukradzione/schakowane
konto.
Edit
masz taką fajną opcję ODPOWIEDZ na tym forum używaj jej gdy do kogoś piszesz wtedy wiemy,
że dostaliśmy odpowiedź.



Wysłałem do nich formularz z opisaniem problemu po angielsku i ze zdjęciami cs-key''a do gier które miałem tam.
WIecie ile czeka się na taką odpowiedź od nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Js konto odzyskałem w kilka dni. Zdaje się, że będziesz musiał napisać też na tej kartce taki specjalny klucz który ci podadzą później i wysłać jeszcze raz. Ale póki co czekaj na odowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2010 o 17:02, Witcher1990 napisał:

Js konto odzyskałem w kilka dni. Zdaje się, że będziesz musiał napisać też na tej kartce
taki specjalny klucz który ci podadzą później i wysłać jeszcze raz. Ale póki co czekaj
na odowiedź



Wysłałem im zdjęcie z cd-key ale w poradnikach tłumaczących jak wysłać jest jakiś ticket
http://i49.tinypic.com/2cfz2h1.jpg

Oco z tym chodzi?

Czy to jest właśnie ten klucz który powiedziałeś wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak chodzi właśnie o taki ticket, musisz go napisać na zdjęciu z cdkeyem ale nie wiem jak się go dostaje. Ja najpierw opisałem problem i wysłałem to ze zdjęciami a ticket przyszedł w mejlu i musiałem jeszcze raz skanować instrukcję i wysłać ponownie tym razem z otrzymanym ticketem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować