• 0
Razrash

Problem z głośnikami w wieży sony.

Pytanie

Ostatnio podłączyłem sobie zamiast moich malych, tanich glosnikow, wieże firmy Sony ktora stala nieuzywana od ladnych kilku lat. Wszystko byłoby ok. Ładny dzwiek jest ale pojawil się problem z jednym z wejsc na glosniki. Glosnik ktory jest podlaczony do tego wejscia czasem trzeszczy/przestaje działać. Pomaga porządne walniecie w wieże ale sądze ze to nie jest najlepsze rozwiązanie ^^ Pomyslalem ze moze cos z glosnikiem ale podlaczylem go do drugiego wejscia i dziala a ten drugi teraz nie. Wiec na sto procent jest to wina tego wejscia tylko nie wiem za bardzo jak to naprawić ;/ Może ktoś mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może to nie być problem z wejściem tylko z kartą dźwiękową. Radzę zainstalować najnowsze sterowniki. I przydała by się informacja o tym jaką to kartę dźwiękową posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2010 o 22:35, Razrash napisał:

Ostatnio podłączyłem sobie zamiast moich malych, tanich glosnikow, wieże firmy Sony ktora
stala nieuzywana od ladnych kilku lat. Wszystko byłoby ok. Ładny dzwiek jest ale pojawil
się problem z jednym z wejsc na glosniki. Glosnik ktory jest podlaczony do tego wejscia
czasem trzeszczy/przestaje działać. Pomaga porządne walniecie w wieże ale sądze ze to
nie jest najlepsze rozwiązanie ^^ Pomyslalem ze moze cos z glosnikiem ale podlaczylem
go do drugiego wejscia i dziala a ten drugi teraz nie. Wiec na sto procent jest to wina
tego wejscia tylko nie wiem za bardzo jak to naprawić ;/ Może ktoś mi pomoc?


A w jakim stanie są wyjścia głośnikowe? Być może złącze zostało ruszone przez jakieś uderzenie. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć o możliwej naprawie ze względu na brak możliwości zobaczenia tego feralnego złącza. Jak byś mógł się przyjrzeć dokładniej temu złączu od zewnątrz wieży i szczególnie od wewnątrz wieży.

@Jeniwar
A co ma karta dźwiękowa do "naprawy" dźwięku przez uderzenie wzmacniacza (wieży)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja sie tam na wieżach nie znam ale złącza od zewnatrz jak i od wewnatrz wygladaja normalnie. Ale nie jestem pewien do konca jak od wewnatrz bo tam taki burdel z tym sprzetem ze ledwo co widac te zlacza od wewnatrz. Pelno pierdol ktore utrudniaja dostanie sie do miejsca gdzie sa te wtyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć, tak jak w temacie jest pewien problem w moim Stilo, mianowicie 3 z 4 głośników charczą jeden który jest po prawej stronie z tyłu normalnie gra bez żadnego charczenia. Z przodu jak rozbierałem boczki są jakieś Kenwoody widać że ktoś je tam zamontował a z tyłu są oryginalne seryjne głośniki. Pierwsze co zrobiłem to wymontowałem głośniki wziąłem głośniki do domu powycierałem je wilgotną ścierką, odkurzyłem syf i piasek po zamontowaniu niestety głośniki dalej charczą i tak jak pisałem wcześniej tylko ten jeden działa poprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się