Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Musze to z siebie wylać- Mnie wkurza jak codziennie od roku wchodzę na to forum i widzę po 10 nowych, kretyńskich i bezsensownych "Quizów", po co to? Te głupie gierki denerwują mnie bardziej niż zdublowany, ale chociaż sensowny temat. Nie rozumiem celu takiego Quizu, no niech mi ktoś wytłumaczy po co to? No dobra, gra, przyjemność, satysfakcja ot i cały Quiz. Więc na wszystkie litości!! Czy nie mógłby być 1 temat pod tytułem "Quiz" i tam zadawane pytania na każdy temat? Po co zaśmiecać forum jakimiś głupimi gierkami! Chcesz pograć ?- kup sobie gre, Chcesz zaszpanować swoją wiedzą na dany temat?- napisz książkę...

Nie chce tu obrażać tych którzy w tych Quizach się udzielają lub autorów tych Quizów... ale mówię Quizom stanowcze NIE!!!

((sorry za częste używanie w tej wypowiedzi słowa "quiz" :D:D ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej wkurza? Otóż... chyba tylko dwie rzeczy...
Oczywiście chamstwo, kłamstwo bla bla...

1 rzecz. Jak mi sie gram.pl wyłącza, albo coś mam schrzanione z dodawaniem posta. Otóż wygląda to tak, że klikam dodaj post a tu błąd (podczas dodania TYLKO tego posta miałam tak 3 razy). I tak z prawie każdym postem. Wkurzające to jest.

2 rzecz. Siedzę sobie na gadu. Podpina się nieznana, aczkolwiek sensowna osoba. Jak to jest dziewczyna to sie ciesze, jak to jest facet to też się cieszę, bo sie chociaż o tej piłce pogada. Gadam 10 minut z takim facetem, a koleś wyskakuje: "masz foto?" Jakby tylko wygląd się liczył. Ja rozumiem, jest ważne, ale po co mu wiedzieć jak wygląda osoba, z którą gada jak i tak czy siak jej nigdy nie spotka? I to mnie najbardziej wkurza.

a i jeszcze coś... straszie mnie wkurza jak się podważa moje futbolowe poglądy tylko dlatego, że jestem dziewczyną. To co, ja już nie mam prawa się na piłce znać? oczywiście na gram.pl tego nie ma, ale gdzieniegdzie sie z tym spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na piłce znasz się dobrze :P - to jest moja zdanie :) - oczywiście jak na dziewczynę :D

1.Poczta polska xD Przez to że jak głupi czekałem cały dzień na przesyłkę.
2.Dziewczyny dla których tylko wygląd się liczy - to już paranoja :D
3.Jak polska przegrywa - czy to w piłkę czy to w siatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 politycy i ich polityka
2 cwaniactwo i kolesiostwo
3 strajk lekarzy (malo maja z prywatnych praktyk)
4 zlodziejstwo ( do Euro zostalo 5 lat a juz zamykaja ludzi za korupcje w przetargach)
5 nic jescze nie zrobilismy na to Euro
6 biurokracja
7 tanie panstwo- gdzies zaginelo
8 pijani kierowcy
9 Roman Giertych
10 Andrzej Lepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:15, Madia napisał:

Gadam 10 minut z takim facetem, a koleś wyskakuje: "masz foto?" Jakby tylko wygląd się liczył.


Ech tak jakbym widział swoje gadu;) Co pewien czas przyczepi się jakaś "ladacznica" co po 5 minutach pisania od tak sobie pyta o foto, za każdym razem zaczynam stosować jakieś filozofie na temat zdjęć wyglądu itp.:) Np. Opisuję siebie jako grubego, garbatego, z jednym okiem większym, mającego ledwo 150 cm wzrostu facetem, łysiejącym etc:)
Z drugiej strony wygląd niby nie jest najważniejszy, ale z "charakterem" nie "spisz";-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To, że jak sie wkurzę, to jestem już wkurzony kompletnie na wszystko.
2. To, że ten kraj nie wygląda tak jakbym tego chciał... (trochę bezpodstawne roszczenia, ale powód zdenerwowania jest)
3. Ciepłe piwo i nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:59, Stwór napisał:

Ech tak jakbym widział swoje gadu;) Co pewien czas przyczepi się jakaś "ladacznica" co po 5
minutach pisania od tak sobie pyta o foto,


Cóż.. ja sobie radze w ten sposób, że zaczynam takiego chłopa ochrzaniać. I zazwyczaj na tym kończy się rozmowa. Bo taki koleś sie nie chce przyznać zazwyczaj, że chodzi im tylko o foto. Choć zdarzają się tacy co przepraszają i odpuszczają z tą fotką :P

A co do tego co mnie jeszcze wkurza to:
1. Jak do kogoś sie nie można dodzwonić
2. Jak ktoś przez 3 dni (conajmniej) nie daje znaku życia a potem pisze jak gdyby nigdy nic (chodzi tu o osoby, z którymi mam stały kontakt)
3. Jak przegrywam w Juiceda
4. Jak nie mam pod ręką telefonu
5. Jak robią niezapowiedziane kartkówy
6. Jak wyłącza mi się muzyka.
7. Jak nie ma czekolady w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak gra się długo wczytuję :]

2. Jak stoję w korku samochodem.

3. Jak stroję w kolejce (obojętnie jakiej - czy to w sklepie czy to do lekarza)

4. Jak dzwoni telefon, a gdy do niego dobiegnę, okazuje się, że za późno odebrałem i nie wiem kto dzwonił :P

5. Politycy i strajkujące pielęgniarki

6. Cwaniactwo

7. Roman Giertych


To mniej-więcej tyle. A kolejność nie koniecznie taka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza?
- brat który nie moze przestać zadawać mi absurdalnych pytań mimo ze ma ponad 20 lat :/
- wandale którzy klną na całe osiedle i nie daja spac po nocach
- ludzie próbujący zaimponować własną głupotą
- dziwaczna łacina podwórkowa i szkolna
- smród papierosów (może to głupie, ale mogę być na to uczulony :/)
- ludzie nadmiernie ingerujący w moje życie
- ludzie którzy uważają się za fajnych (a w cale nie są)
- komp kiedy rrzy (czyli pracuje:))
Jeżeli miałbym napisać pełnowymiarową listę, to troche by mi zajeło, chyba jak każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wkurzają mnie kretyni i co za tym idzie wszystkie kretyńskie pomysły tych kretynów.
I jeszcze niedoskonałości dzisiejszej techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają (będe oryginalny^^) dzieci neo, trolle, cheaterzy, mohery, nauczyciele, uczniowie, lagi w cs''ie, błędy na XF''ie, CDP, nabijacze znajomych, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają programy telewizyjne dla małych dzieci, gadanie mamy i zwalanie winy przez taty na mnie (choć na 100% wiem że to nie ja zrobiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować