Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Powiem, że bezsilność.
We wszystkich aspektach, bezsilność jest najgorsza. Czy to spoglądanie na politykę, czy na dresów zaczepiających wszystkich po kolei.
I to, że ludzie są cholernie niesprawiedliwi i nie tacy, jak za pierwszym razem się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:37, rada napisał:

Mnie wkurza to ze w Polsce nie można miec nic drogiego bo zaraz dostaniesz w gębę i zostaniesz
okradziony.


Ukradli mi komórke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza ze nauczyciele duzo zadaja do domu albo robia codzinnie kartkowi i sprawdziany. Wkurzaja mnie nasi politycy, bo kloca sie o byle bzdury i osmieszaja nasz kraj, zamiast zajac sie powaznymi i waznymi sprawami. Wkurzaja mnie dresy z palkami, kolo ktorych boje sie przejsc bo jeszcze oberwe za nic oraz wkurza mnie radio ojca dyrektora, on sam i jego armia moherow.

Ktora z powyzej wymienionych rzeczy najbardziej mnie wkurza nie jestem w stanie powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje, że ludzie są tak zapatrzeni na media. Politycy mnie nie denerwują oni mnie śmieszą. Denerwuje mnie System i kupa innych rzeczy, ogólnie jestem znerwicowanym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:37, rada napisał:

Mnie wkurza to ze w Polsce nie można miec nic drogiego bo zaraz dostaniesz w gębę i zostaniesz
okradziony.

Tak właśnie tak... a to dlatego że BIDA w kraju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:46, Lumbago napisał:

Mnie denerwuje, że ludzie są tak zapatrzeni na media. Politycy mnie nie denerwują oni mnie
śmieszą. Denerwuje mnie System i kupa innych rzeczy, ogólnie jestem znerwicowanym człowiekiem.


Czemu system z dużej litery ?! Czyżby chodziło ci o System of a Down ? Masz coś do Systemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co mnie denerwuje:

1. ojciec rydzyk zwany prze ze mnie antychrystem bo głosi takie propagandy że za czasów komuny takich nie było!!!
2. niektórzy ludzie którzy gadają na codzień ten sam temat jak automat!
3. karta graficzna mojego kompa bo czasami monitor mi miga i sie zawiesza (bo jest juz zużyta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbytnia biórokracja-----ogólnie lub do co dotyczy znamych mi osób i także globalnie.

Dresiarze, bydło, agary, chołota, hooligani, szalikowcy i inni podobni bójkowcy bandyci, brzdące i wyrostki ------- na skalę miejską.

Jak ktoś przyrżnie mi headshoota w Unreal Tournament 2004 ;>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

system nie chodzi mi o żaden zespół, a pozatym nawet jak by mi sie nie podobał to chyba jest to moje osobiste zdanie. A ty masz coś do Eltona Johna?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:52, RaiL Driver napisał:

3. karta graficzna mojego kompa bo czasami monitor mi miga i sie zawiesza (bo jest juz zużyta).


Mi ekran zwęża się na środek monitora tak że po bokach zostaje po 4 cm czarnego ekranu. To walę z pięści i POMAGA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:52, RaiL Driver napisał:

3. karta graficzna mojego kompa bo czasami monitor mi miga i sie zawiesza (bo jest juz zużyta).


Mi ekran zwęża się na środek monitora tak że po bokach zostaje po 4 cm czarnego ekranu. To walę z pięści i POMAGA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 23:01, Lumbago napisał:

system nie chodzi mi o żaden zespół, a pozatym nawet jak by mi sie nie podobał to chyba jest
to moje osobiste zdanie. A ty masz coś do Eltona Johna?? :P


Lubię Eltona Johna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 23:02, Vidmol napisał:

> 3. karta graficzna mojego kompa bo czasami monitor mi miga i sie zawiesza (bo jest juz
zużyta).

Mi ekran zwęża się na środek monitora tak że po bokach zostaje po 4 cm czarnego ekranu. To
walę z pięści i POMAGA. :)


ale jak ja walne, to albo dzepsuje monitor lub jeszcze bardziej zjade karte graficzną! jedyne co zrobiłem z kompem (wnętrzu) to wyjąłem prcesor bo miałem jakiegoś vira (a nie miałem nic dobrego do skanowania) a potem zacząłem w niego walić 3kg młotkiem mojego taty xDDDDDDD !!! ale to był chyba cud bo nic się nie uszkodziło i vira nie było!!! to jedno z pytań które zadaje sobie do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie zwykła ludzka głupota. To, że ludziom nie chce się samodzielnie myśleć i przejmują poglądy od innych, często z mediów, które mają swoje interesy aby przedstawiać różne rzeczy tak a nie inaczej.
Denerwuje mnie ludzkie lenistwo: nie chce się nikomu czytac książek - tylko by filmy oglądali; uczyć się - nie robie juz nikomu opracowań!; myśleć - sami sobie pomóżcie na egzaminie, trzeba było się uczyć.
Przez głupotę, lenistwo i cfaniactwo ten kraj jest taki jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować