Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2006 o 15:05, Dawid17 napisał:

Współczuję Ci... mnie na szczęście jeszcze wszystko działa.


:D :D

Wkurza mnie jeszcze kolesie co mi cos wisza :( oraz Microsoft:(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie zastraszająca ilość kabli za kompem, ilość kurzu w jednostce centralnej, polski rząd, ceny nowych gier i brak kasy. No to tyle, idę się rozchmurzyć kolejną szklanką Coca-Coli z lodem i cytryną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie wkurza, gdy taka tłusta stara baba kupuje bułki i szynke w spożywczaku przez dwie godziny (mieszkam na wsi) w tym 1h 58m gadając ze sklepową :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkurza jak komp mi się zawiesi, jak nie idzie wejść na forum gram.pl i trzeba poczekać jak tam pisze, lub zpróbować wejść za parę minut... WRRRRR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc w hipermarkecie REAL przy kasie wkurzyli tacy ludzie. Mieli pełny koszyk, nagle facet wyciąga jakiś zupki ( 3 paczki + 1 gratis ). I się pyta ile kosztuje jedna zupka, kasjerka mu tam odpowiada, więc on wyjmuje kalkulator i zaczyna liczyć czy wszystko ok. Wyszło inaczej, zaczyna się pytać czemu on płaci za tą czwartą skoro ona jest gratis. Później wychodzi na jaw że ta paczka nie była objęta już gwarancją, więc facet ją bierze odnosi, wraca i mówi tej kasjerce że nie może znaleźć tej paczki objętej tą promocją.... ludzie zaczęli bluźnić, ja myślałem że wyjde z siebie, coś tam mu powiedziałem bo oszaleć można było, a stałem za nim, powiedziałem kasjerce żeby mnie już obsłużyła bo ten Pan będzie się zastanawiał jeszcze z pół godziny, wreście mnie obsłużyła i wyszedłem wkurzony, bo kupiłem tylko kilka rzeczy a stałem jakbym miał 2 pełne wózki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Mnie jeszcze bardziej wkurzają w hipermarketach osoby które z pełnym wuzkiem zakupów idą do kasy expresowej i dzięki temu mimo iż mam 3 artykuły stoje w kolejce 20min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 10:48, natanadler napisał:

Mnie jeszcze bardziej wkurzają w hipermarketach osoby które z pełnym wuzkiem zakupów idą do
kasy expresowej i dzięki temu mimo iż mam 3 artykuły stoje w kolejce 20min.


No no, ale wiesz wtedy mnie najbardziej wkurza kasjerka, bo ona powinna powiedzieć ta kasa jest do 10 artykołów, prosze przejść obok, kiedyś mi tak powiedziała, a kiedy indziej byłem z rodzicami to widziałem jak wpychali się i nikt nic nie mówił wrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 26.06.2006 o 10:59, Modest-Vermin napisał:

z rodzicami to widziałem jak wpychali się i nikt nic nie mówił wrr :/


Tak też się spotkałem z tym iż kasjer/kasjerka poinformowali taką osobę o tym że to kasa do 10 art. Ogólnie zauważyłem że ludzie mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem:( I owocuje to sytuacjami z kasami, parkingiem, itp.

No i jeszcze dochodzą do tego osoby które wpychają ci się do tramwaju/autobusu/metra zanim ty wysiądziesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza to ze Ghost Recon 3 ma takie duze wymagania sprzetowe i jeszcze ze Crysis wyjdzie dopiero na Boże Narodzenie tego roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza jak rodzicie mnie zganiają z kopma bo czas się uczyc :/
Wkurza mnie też to że Crysis ma chodzić wyłącznie pod Windows- Vista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Klęska Polskiej Reprezentacji
2. Porażki polskich klubów w europejskich pucharach
3. To, że na Gothic 3 będę musiał czekać jeszcze jakieś 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować