Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Wkurza mnie moja karta graficzna.
Wkurza mnie marnowanie warzyw na zupy. Ehh, nienawidze jeśc zup.
Wkurza mnie polska polityka.
Wkurzają mnie wymagania sprzętowe w niektórych grach.
Wkurza mnie ze w polsce mało znana jest koszykówka
Wkurza mnie ze w polsce znana jest piłka nożna ale polacy nie umieją w nią grać ( chodzi mi o reprezentację, bo pewnie każdy lepszy podwórkowi piłkarz lepiej gra od naszych gwiazd :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza że nie mam kasy na PoP T2T i DC, to że pierwsza moja ocena w tym roku to 4, że podoba mi się dziewczyna, a nie wiem jak ją poderwać:(. Wkurza mnie że nie jestem polakiem, tylko obywatelem IV RP:/. Reszta wkurza mnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednyna rzecz która mnie denerwuje przy wsiadaniu pdo kompa to karta graficzna bo jest do połowy "zwęglona" z 5 lat użytkowania.w podan 90% gierek przez nią nie moge grać! Ale hała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają te maile z reklamami środków na potencje.. kurka wodna nie mam problemów a głupio costakiego dostawać:) głupi spam.. Aż boję sie do skrzynki zaglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:15, Stwór napisał:

A mnie wkurzają te maile z reklamami środków na potencje.. kurka wodna nie mam problemów a
głupio costakiego dostawać:) głupi spam.. Aż boję sie do skrzynki zaglądać:P


Ech, nie przejmuj się. Wyobraź sobie, o wiele bardziej głupio jest dostawać reklamy tych środków, jak się jest dziewczyną ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie (chociaż już coraz mniej,cud się stał) Comodo AntiVirus.Wkurza mnie już szkoła (może wkurza to złe słowo,ale męczy i nudzi).Gadu-Gadu mnie wkurza.I takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Najbardziej ze wszystkich wkurzają m nie komputery - bardzo ogólnie. Najbardziej te stare, z zaśniedziałymi komponentami, głośno rzężącymi dyskami twardymi, stosami niezrozumiałych (tzn skąd się biorą?) błędów...
-To, że mieszkam w kraju rządzonym przez PRYWACIARZY, krętaczy, mataczy i machlojów. PiSiory&Kaczory
-Poza korupcją w polityce i wszedzie indziej, odrębnie wspomnę o korupcji w polskiej piłce nożnej- na szczęście akurat z tym coś się ruszyło - oraz nieporadność polskiego środowiska PN - dlaczego stan polskiej piłki jest tak marny, fatalny i katastrofalny, bo nie tylko o brak etyki i machlojki tu chodzi, ale także o brak wiedzy, umiejętności i cholera jeszcze wie czego.
-Że nie mam kasy (jeszcze) na nowego kompa, rower, MP3(bądź MP4) playera, ulubione, wyczekiwane gierki, skromne 4 kółka :), skromne 4 kąty :)) oraz po propstu, że nie mam dużych 4 milionów :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza mój telefon :/ Jest stary i mało funkcjonalny aż wstyd go wyjąc i zadzwonic ;] No może aż taki stary nie jest ale nie ma podczerwieni, o bluetooth to ja już nie mówię i czekam teraz na dobry telefonik bo do tego czasu bede w kieszeni pisał esy i rozmawiał gdzieś na boku ;] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wqrza:
- spam
- szkola
- moj komputer
- i dziewczyna mojego brata

P.S. To tylko najwazniejsze rzeczy, ktore mnie wkurzaja. Inaczej zajeloby mi to ladna godzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja nowa klasa (a dokładnie jej pustota).
Wkurza mnie, że nie jestem już w gimnazjum (a dokładnie, że nie jestem w starej klasie).
Ogólnie, denerwuje mnie moja szkoła. Niby wszystko fajnie, ale każdy z każdego szydzi :/. Poprostu brak mi słów...ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:28, Epiphany napisał:

Ech, nie przejmuj się. Wyobraź sobie, o wiele bardziej głupio jest dostawać reklamy tych środków,
jak się jest dziewczyną ;)))


Oj teraz zaczynam się bać i to na serio!:) Powód jest taki że dostałem maile o tabletkach na "porost piersi" :))))
I co mam teraz powiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie wkurza??? Nie??? To słuchajcie moich bzdurnych wywodów:

Wkurza mnie to, że nie mam kasy!!!
Wkurza mnie to, że nie mam płyty botującej!!!
Wkurza mnie to, że mam zaległości w nauce!!!

A będzie mnie wkurzało jeśli Polska przegra z Portugalczykami, bo nie idę na mecz by oglądać dołującą gre Polski!!!

Uhh, to tyle. Nawet nie wiecie jak mi ulżyło. Już nie będę krzyczał i używał wykrzykników, na pewno.

P.S. Arghh, zgubiłem płytkę z grą. Jestem wkurzonyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój "dekalog":

1. szkoła
2. brak kasy
3. zepsuty skuter
4. zwierzę domowe
5. wakacje nad morzem
6. brak czasu
7. polityka (!$%!@*&{)
8. ceny wszystkiego
9. matematyczka
10. mój słapy "kombajn" (PC, komputer, jakby ktoś nie wiedział ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować