Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesienna konferencja CD Projekt - relacja na żywo

34 postów w tym temacie

Edycja Premium 99,99 zł a EK 230 zł ale nie ma co EK zamówione jest moje .Myslałem ze bedzie drozej ale jest w cenie która bym przeznaczył.
Świetnie tylko czekac do 17 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ok dzięki. Skoro nie było żadnych rewelacji, to się nie trudź, zobaczymy bliżej premiery ile będzie warty Afterfall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Conferencja raczej mnie zawiodła myslałem że pokażą coś nowego. A tymczasem pokazali te same uryfki gry co pare tygodni temu. Co do gry to zamówie sobie standardowa wersje, tymbardziej że kosztuje tylko 100 zł a jest nieżle wypasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcjonerka też już zamówiona, więc się cieszę, cena jest w miarę. Teraz pytanie do wszystkich użytkowników, czy bedzie w końcu konsolowa wersja, czy jest to tylko pc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2200 i prawie 4 godziny od pre-oderu nawet 1?4 nie sprzedana EK i wątpię ze 9999 zostanie złamana i wszystko wyprzedane , trochę za dużo tego i możliwe ze jak byłoby tańsza EK było by więcej zamówię.

Ja sie zdecydowałem na EK ale tak szczerze powiedzieć to wersja Premium jest o 130 zł tańsza i nie jest zła dla gracza wystarczy a jak Kocham Wiedźmina i z bratem się złoże i EK sobie kupimy bo to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Teraz pytanie do wszystkich użytkowników, czy bedzie w końcu konsolowa wersja, czy jest to tylko pc??
Testowano silnik gry z powodzeniem na Xboxie 360 i PS3. Do tego w grze, nawet na PC, będzie się dało grać padem. Czyli pewnie kiedyś będzie, ale na razie brak oficjalnego potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale irytuje mnie ten typ co wszedzie sie udziela z CDP. Gadke ma taką jakby był na rynku już 20 lat i wciągał nosem całą konkurencję mając w dorobku ledwie jeden tytuł. Zapewnie prywatnie jest z niego ciężki bubek i samochwał. Nie lubie takich pyszałków. Piszę, bo jego podniecanie się jednym fragmentem gry pokazywanym od pół roku jest już irytujące.

Anyway na gre czekam i to konkretnie. Szkoda, ze tak pozno i szkoda, ze zycie coraz dojrzalsze z masą obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:42, natanadler napisał:

Geralda


Nat a miałem cię za porządnego człowieka ;p Geralta, nie Geralda ^^
Btw. EK zamówiona jako 27 (chyba - jak wszedłem na stronę było 26, jak już zamówiłem i wróciłem na stronę 63 ^^). Teraz czekać do września/października 2011 na premierę (bo obsuwa pewnie będzie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 03:43, Bambadil napisał:

> Geralda

Nat a miałem cię za porządnego człowieka ;p Geralta, nie Geralda ^^
Btw. EK zamówiona jako 27 (chyba - jak wszedłem na stronę było 26, jak już zamówiłem
i wróciłem na stronę 63 ^^). Teraz czekać do września/października 2011 na premierę (bo
obsuwa pewnie będzie ^^)


Eh...

Pisząc w po ciemku na netbooku wszystko się może zdarzyć:/

Przepraszam za błędy. Tu pokaz Wieśka, a tu zamówienia

uroki konferencji i zakupów na nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować