Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

gram.pl

Geralt z Rivii powróci w maju 2011 roku! Już teraz można składać zamówienia na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, która będzie dostępna wyłącznie w sklepie gram.pl, a także Edycję Premium (Standardową).

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone... Szkoda tylko, że i tym razem gram.pl nie wytrzymało natłoku i przez kilka minut nie można było nawet wejść na stronę :( No nic, ważne, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to się nazywa edycja kolekcjonerska! Niezła ilość zamówień w tak krótkim czasie i ciągle rośnie. Ja się zastanawiam nad zakupem i zapewne tradycyjnie się zdecyduje jak już nie będzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówione, tylko miało gdzieś pisać jaki numer będzie tej kolekcjonerki no chyba, że trafiłem akurat na to że nie będę miał numerowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja też zamówiłem! Dziwne, że dostępne do zamówienia jest tylko 450 egzemplarzy. Chyba, że w następnych miesiącach będą kolejne "rzuty". Tylko żeby nie było tak jak podczas premiery pierwszego Wiedźmina, gdy edycja kolekcjonerska przychodziła w częściach... I pytanko - są gdzieś dostępne wymagania sprzętowe Zabójcy Królów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i numerowane egzemplarze ,,wyszły". Wszedłem 20min temu do domu, przeczytałem maila o zamawianiu EK i zamówiłem bez żadnego problemu jako ok 340 osoba więc numerowana sztuka będzie moja. :) Ale nigdzie nie widzę jaki numer otrzymam a pisali coś, że można to sprawdzić. Wy wiecie jaki macie numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:16, Isildur napisał:

Zamówione, tylko miało gdzieś pisać jaki numer będzie tej kolekcjonerki no chyba, że
trafiłem akurat na to że nie będę miał numerowanej :D


coś jest nie tak

zamówiłem zanim się jeszcze licznik zbliżył do 500 a także nie mam nr w zakładce

Ciekawe czy ktoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam komunikat o wysłaniu potwierdzenia w ciągu tygodnia przy następnym możliwym terminie realizacji? Bo jak tak to nie muszę się bać o kolekcjonerkę nr. ok. 350 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:23, natanadler napisał:

coś jest nie tak

zamówiłem zanim się jeszcze licznik zbliżył do 500 a także nie mam nr w zakładce

Ciekawe czy ktoś ma?


Ja zamówiłem zanim wybiło mi na liczniku 400, więc wątpię bym się spóźnił na numerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować