Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 20:02, Isildur napisał:

> Ale nie padło na amen na parę godzin, tak jak przy jedynce, doceń pls :)

Aniu możesz powiedzieć kiedy będą widoczne numery EK w zamówieniach? Zamówiłem zanim
licznik osiągnął 1000 więc chyba powinienem mieć ów numer w zamówieniu. jak to jest?
;)

Jutro, jutro po 12:00.
Licznik nie jest przekłamany, wręcz to co się pokazuje na wiedźmin2.gram.pl ma opóźnienie lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:32, Citkowsky napisał:

Ja chce, ja chce nr. 6 bądź 7:D Please:P

A dlaczego taki numerek?
Ja bym wolał 666 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcjonerka za bardzo uczciwą cenę, ale jednak dam sobie spokój. Płacić 120 zł więcej za coś, co pocieszy mnie przez 2 dni, a po tym będzie się kurzyć jest trochę głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:32, RoRumi napisał:

Gdzie jest ten licznik ile jeszcze edycji kolekcjonerskich zostało?

Zażyj na wiedzmin2.gram.pl tam masz aktualną liczbę sprzedanych. Ponoć ma być 9999 sztuk, więc pozostaje Ci odejmowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:33, Isildur napisał:

A dlaczego taki numerek?
Ja bym wolał 666 :D


Hehe :) Tak klasycznie? ;)
Ja chętnie przygarnąłbym 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:33, akne napisał:

Jutro, jutro po 12:00.


;)

Dnia 18.11.2010 o 20:33, akne napisał:

Licznik nie jest przekłamany, wręcz to co się pokazuje na wiedźmin2.gram.pl ma opóźnienie
lekkie.


To mam nadzieję, że te jego opóźnienie mnie nie ograbiło z numerka, ale wątpię by o 600 numerów opóźniło i się załapię ;)


W każdym bądź razie EK bardzo fajna i cena przystępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:35, Phobos_s napisał:

Hehe :) Tak klasycznie? ;)


Wiesz jak już marzyć o jakimś konkretnym to właśnie o trzech szóstkach, taki akurat by mi się podobał, ale nie będę marudził jak będzie inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech wczesniej nie mialem mozliwosci podejsc do kompa i mam numer cos okolo rowne 1600. Ciekawe jaki bedzie naklad tej EK, ale cos mi mowi, ze samych EK gram.pl wysle wiecej niz Call of Duty: BO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym numerem? Takie wydarzenie, bogata edycja kolekcjonerska w naprawdę ładnej cenie a tu tylko jaki numer, który numer, gdzie sprawdzić numer - jakby to miało decydujące znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem, zobaczymy :/ Numerka żadnego nie widzę więc na pewno jestem powyżej tego 1000 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:39, Isildur napisał:

/ciach/


True, true :) Co się trafi to będzie. Ważne, że gra będzie i w 1K się zmieściliśmy :)

A tak sobie pomyślałem, że oprócz 13 to jeszcze jest jeden fajny numerek ;) 69 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:41, Laid_back napisał:

Co wy z tym numerem? Takie wydarzenie, bogata edycja kolekcjonerska w naprawdę ładnej
cenie a tu tylko jaki numer, który numer, gdzie sprawdzić numer - jakby to miało decydujące
znaczenie ;)

No dokładnie. Jakby dodawali jakiś bajer czy ten 1000 wysyłali parę dni wcześniej to tak. No chyba, że ktoś ma zamiar sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A gdzie sprawdzę numer? Bo numer jest ważny, bo bez numeru uschnę i zwiotczeję bo numer jest jak woda bez niej żyć nie mogę, a tak przy okazji to kto wie jaki będzie miała numer moja EK?"
Ot zakrawa to już na kpinę, gdy tylko sprzedadzą się wszystkie EK dostępne na gramie, zapewne w ruch ruszy allegro z wielością ogłoszeń:
Wiedźmin 2 EK z unikalnym numerem <ble ble ble ble> itd, dla mnie osobiście najważniejsze jest to, że grę udało się zamówić a to jaki będzie miała numer nie jest tak istotne, choć pamiętam, że swego czasu EK Wieśka nr bodajże to była siódemka, sprzedała się za bagatela 940 złotych, ot kolekcjoner powalczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:41, Szympek napisał:

WTF, tylko 220zl za taką kolekcjonerkę? Pooooooooodejrzane ;d


Jak zostało powiedziane na dzisiejszej CDP Conference: "Polska cena to wspólny prezent dla polskich graczy od CDP i gram.pl" ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować