Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 21:08, Malcollm napisał:

A co gdy będą matematyczne kombinacje tych cyfr? Będą one dla Ciebie szczęśliwe??
Bądź też na przykład będzie to cyfra 67 albo 76 ;) to też będzie szczęśliwe..:)
Może gdy uda mi się zdobyć EK z takim numerkiem jednym z twoich szczęśliwych to powiedz
mi szanowny kolego ile będziesz w stanie za takowe szczęście zapłacić ;)
Ja chciałbym by premiera była znacznie wcześniej niż ten Maj tyle czasu do czekania,
z drugiej strony płatne wakacje w pracy będą za progiem, dużo wolnego czasu nic tylko
grać grać i grać....


Najlepiej to 69 x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Wystarczy, że numerek 69 odnosi się do czegoś zupełnie innego i co praktykuję, na grze niekoniecznie musi taki być:P

Malcollm

Ile jestem w stanie dać? Nic bo aż tak bardzo mi nie zależy. Po prostu miło by było abym miał egzemplarz z taką cyferką:P

Trzeba zacząć kasę zbierać bo z jednej wypłaty ponad 2 stówek nie odłożę, rozbiję to na 5 wypłat i będzie lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie mi się ta kolekcjonerka podoba. Dodatkowy przedmiot trochę przyciąga tylko obawiam się, ze będzie go zbyt łatwo znaleźć w grze. Może ktoś rozwiać moje obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś "fajniejszego" niż głowa Geralta...
Kości, karty i moneta wyglądają ciekawie, ale to nic szczególnego... zrezygnowałem z kolekcjonerki i pozwolę się nią nacieszyć komuś innemu :), ale standardowa edycja już zamówiona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 2. Numer miałem chyba 200- któryś.
Ogólnie ta EK prezentuje się bardzo dobrze, rewelacyjnie wręcz. Już się nie mogę doczekać tego maja. Ehhh...
A, skoro już przy tym jesteśmy to ciekawe, który dokładnie mam numerek

Spoiler

(żart, tak naprawdę w ogóle nie interesuje mnie to, chociaż fajnie mieć unikatowy numer)

:>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:28, IqbaI napisał:

Spodziewałem się czegoś "fajniejszego" niż głowa Geralta...


tzn chciałbyś inną część ciała Geralta? :P
generalnie ta głowa "na żywo" prezentuje się dużo lepiej niż na wizualce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma, bo u mnie tez nie widac, a mysle, ze jednak sie zmiescilem w 1000. CHoc akurat dla mnie ma to male znaczenie.

@HumanGhost - z imitacji marmuru; odlew jest zrobiony na podstawie modelu 3D z gry, wiec nie jest to dzielo jakiegos domoroslego rzezbiarza. Niestety nie udalo mi sie jej pomacac, ale wygladala na solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:42, costi napisał:

Chyba nie ma, bo u mnie tez nie widac, a mysle, ze jednak sie zmiescilem w 1000. CHoc
akurat dla mnie ma to male znaczenie.

@HumanGhost - z imitacji marmuru; odlew jest zrobiony na podstawie modelu 3D z gry, wiec


Jeśli załapałeś się na jakiś numerek z przedziału 1-1000, to pojawi się on jutro po godzinie 12 w szczegółach twojego zamówienia, nikt nie zna jeszcze swojego numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:44, damian111 napisał:

w jakie ilości sztuk ma wyjść edycja kolekcjonerska ?


9,999 ,ale pewnie szybko się rozejdą :D

Gram będzie informował o aktualnym stanie Edycji Kolekcjonerskiej u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:22, hans_olo napisał:

Dodatkowy przedmiot trochę przyciąga tylko
obawiam się, ze będzie go zbyt łatwo znaleźć w grze. Może ktoś rozwiać moje obawy?


Ten przedmiot - kurtka oddziału Vernona Roche polepszająca umiejętność walki mieczem, ma byś dostępny wyłącznie w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:44, damian111 napisał:

w jakie ilości sztuk ma wyjść edycja kolekcjonerska ?


Było mówione na konferencji sztuk EK w Polsce będzie 9999.

Lara_Dorren ----> wiedzmin2.gram.pl tam masz napisane ile już EK zostało zamówionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zamowienia EK Wiedzmina 2 wyciagnalem z polki EK Wiedzmina. :) Przyszedl moj kotek i duze pudelko obejrzal z kazdej strony. :) A ja znow sobie obejrze artbooki i inne dodatki z EK. Do dzisiaj mam komplet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem wcześniej przy okazji któregoś tan newsa o Wiedźminie -> jeśli edycja kolekcjonerska będzie w okolicach 250zł to trzeba brać w ciemno. I tak tez zrobiłem. Według mnie cena odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować